Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

לא יודע כמה ליגת מילואים יכולה באמת להצליח פה , כי יש קבוצות כמו עכו שבקושי מצליחות להעמיד תקציב.

אם כבר רוצים מכבי B , זה לקחת מועדון שעומד להתפרק מליגה לאומית , לקנות אותו ולהתחיל לשלב את השחקני נוער שלנו שם.

כרגע הקישור של מכבי אדיר וסוזה הבין שאין שום סיבה לגעת בו, אי אפשר לשפוט את מיטרוביץ' מחצי שעה בעכו או מול בני יהודה.

אני אישית חושב שזה רכש מיותר כי זאת העמדה הכי סגורה שלנו מבחינת שחקנים ( מי היה מאמין אחרי שנים עם כל מיני פחים שבאו לפה ) וזה סתם יוצר עומס מיותר. ( אבל סוזה כנראה לא מחזיק מלוגסי )

ולגבי איינבינדר, איך קבעת שהוא לא שווה הרכב ? אני רק מקווה שתהיה לו סבלנות והוא לא יתחיל עם כל מיני משחקים על הספסל.

גורדי אמר שאירופה זה בונוס והליגה זה העיקר , ולפי התפיסה הזו אני מוצא הרבה היגיון ברכש שמכבי ביצעו . כי גורדי מבין למה מכבי הקבוצה כי חזקה בארץ - בגלל המרכז הגנה והקישור .

בידיוק בגלל שהקישור של מכבי אדיר עם השלישיה - אלברמן-ראדי-זהבי אז זה חייבת להיות העמדה הראשונה שצריך לחזק אותו מבחינת עומק כי הרי אם אחד מה-3 האלו יעדר מכבי תהיה פגיעה , זה גם ישפיע על ה 2 הנוספים ומכאן ישפיע על כל המשחק של הקבוצה . בלי אלברמן ראדי צריך לרדת אחורה וזהבי מקבל פחות כדורים . בגלל זה חייבים להכניס 2 שחקנים לרוטציה הזו ( כנראה מיטרוביץ ואיינבנדר ) בעמדות האלו , וכאלו שמצופה שיהיו ברמה של אלו שהם מחליפים , ואולי גם יעלו לפניהם (על פניו נראה שלא תופסים מלוגסי אחד שכזה ) .

עם מגן בינוני ועם חלוץ קו שיעשה רוטציה עם שחקנים צעירים מכבי יכולה להתמודד . למרות שזה לא אידיאלי , אבל אנחנו לא ריאל מדריד שיש שחקן מפלצת על כל עמדה .

כמו מרכז הקישור כנ"ל מרכז ההגנה , יש לנו 2 בלמים אדירים עם תיאום מעולה שברור שביחד הם הכי טובים בליגה . אבל אם אחד נעדר זה כאילו איבדת את שניהם ( שים את פידלף ליד טיבי לדוגמא ופתאם טיבי יראה פח ) זה לא מצב בריא ולכן הרכישה של בן הרוש מאוד מתאימה ( אם אכן תופסים ממנו בלם גדול , כי ייני הוכיח שבלם גדול הוא לא ) .

אז קל להגיד שהיה צריך מגן ימני ,אבל שיש לך מגבלות ( תקציב , כמות זרים ) אז אני לא מתפלא שהשקיעו יותר בקשר אחורי ובלם טובים שיהיו מחליפים לעמדות שכל הכח של מכבי תלוי בהם . בכל זאת עם כל החסרון בתפקוד של ייני כמגן , לא על זה תקום ותיפול אליפות נוספת .

אם בברצלונה שחקנים יודעים שלפני שהם מגיעים לברצלונה, הם קודם עוברים דרך ברצלונה ב', אז אני מניח שגם במכבי זה יעבור בשקט.

ולשאלה שלך - הרעיון הוא לא לעשות עם השחקן שבוע-שבוע, אלא לתת לו לשחק תקופה מסויימת בקבוצה בוגרת, וכשאתה מרגיש שהוא מוכן אתה מעלה אותו לקבוצה הבכירה. זה יכול לקחת חצי שנה ויכול לקחת גם 3 שנים.

אתה לא יכול להשוות שחקן שבא לשחק בברצלונה לשחקן שבא לשחק במכבי. נכון שעיקר הקונספט הוא להכשיר שחקני נוער ואצלם זה יעבור בהבנה אבל במצבים שיש סגל רחב ואין מפעלים אתה תצטרך לתת דקות גם לשחקנים שעברו את הנוער(איינבינדר וכו') ולכן שאלתי אם אפשרי לתת לו לשחק במכבי B ובבכירה באותה עונה, כמו שקרה למשל עם דאבור ומיכה כשהם שיחקו בבכירה ובנוער באותה עונה

הליגת מילואים מיועדת בעיקר לשחקנים שמסיימים גיל נוער ועדיין לא מוצאים את המקום שלהם בבוגרים, ודרך אגב הרבה שחקנים פורשים כשמגיעים למצבים האלה.

שחקן מצפה לשחק בקבוצה הבכירה? שיוכיח את עצמו כמה משחקים עד שיראה המאמן שהוא מספיק טוב ויזמן אותו...

אני בעד לשלב את הקבוצות מילואים בליגות הנמוכות כמו בספרד ולא לפתוח ליגה חדשה

זאת גם התקווה שלי כי אי אפשר להקים ליגת מילואים, אלא רק לשלב אותה בתוך ליגה קיימת.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

דיווח באנגליה: וינסנט אניימה מועמד לארסנל וסנדרלנד

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2681690&m=1

תשמע אתה אחד המעיקים.

מה אתה מקפיץ נושאים שנכחדו מהעולם? בטח שזה גם לא קשור לנושא, זה אמור להיות באקסים ומושאלים, הרגת אותנו בודירוגה...

תשמע אתה אחד המעיקים.

מה אתה מקפיץ נושאים שנכחדו מהעולם? בטח שזה גם לא קשור לנושא, זה אמור להיות באקסים ומושאלים, הרגת אותנו בודירוגה...

שב בשקט מי שואל אותך מה להעלות ומה לא ?

אניימה שיחק רק בעונה שעברה במכבי וזה כן יעניין רבים אם הוא יעבור לארסנל..

יהיה בצ'מפיונס וישחק עם אוזיל וכו' ..

כמו שיש מעקב אחר אלירן עטר - יש אנשים שמתעניינים מה עם שחקן עבר (טרי) אחר שכיום לא במכבי ..

אגב, המעקב באשכול הזה אחר פונצ'ץ' , שבקושי זוכרים אותו וכמעט לא שיחק - יותר מעניין ?? יאללה חאפף חאפף ...

אני עזבתי ... אתה זה שניטפל אליי .. שחרר ממני ומהר ...

גם אני רואה פה אנשים שכותבים לפעמים דברים קצת מעצבנים . אני מעדיף להתעלם .. [מה גם שהעלתי משהו שיש בו בשורה משמחת]

אני עזבתי ... אתה זה שניטפל אליי .. שחרר ממני ומהר ...

גם אני רואה פה אנשים שכותבים לפעמים דברים קצת מעצבנים . אני מעדיף להתעלם .. [מה גם שהעלתי משהו שיש בו בשורה משמחת]

אוקיי...

בודירוגה הוא מתכוון לזה שיש כבר נושא שמדברים עליו, זה נושא למלפפונים קיץ 2013 , אין שום קשר לאניימה. (בטח שהמעבר המדובר בינואר).

אורי גפני אחלה משתמש הוא לא יוצא עלייך סתם.

בודירוגה הוא מתכוון לזה שיש כבר נושא שמדברים עליו, זה נושא למלפפונים קיץ 2013 , אין שום קשר לאניימה. (בטח שהמעבר המדובר בינואר).

אורי גפני אחלה משתמש הוא לא יוצא עלייך סתם.

אוקיי , אז הוא היה יכול להסביר את זה בצורה כזו .. מה הבעיה ? למה לקטול ולרשום "מעיק"..!?

למרות שאניימה כן מעניין , והכותרת של הנושא היא ..... "לעונת 2013-14 ".... אז זה בהחלט רלוונטי ...

אם תשים לב - אני לא פוגע ואף אחד, מכבד את כולם.

גפני אחלה משתמש, רק תבינו שאני יחסית גם סוג של 'משתמש חדש' ...

עם ויויאנו ושצצני הוא לא יראה דקה בסנדרלנד כבר יש לו מקום גם בלי לדעת מי השוערים שלהם..

שצזני שוער פח זבל אניימה טוב ממנו לגבי ויויאני לא ראיתי אותו מספיק אבל לפי מה שראיתי שצזני בינתיים לפניו בהיררכיה.