Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

אגב החוד של פמגוסטה השנה, גונזאלו גארסיה רוברטו קולאוטי ועמית בן שושן, משעשע קצת, יש להם גם את משה אוחיון וסאבו פאביצ?ביץ מיודעינו, מושבה ישראלית חדשה.

חסר להם רק את פידלף והם יורדים ליגה

אין סיבה להשאיל את ריף, אם כבר את אושר.

קרלוס טיבי, ייני בן הרוש. צריך בלם חמישי בסגל (ריף)

לשישי יש פחות טעם, אך נראה שאושר לא יושאל כרגע

בלם 5 זה כמו סטרול השנה כמה משחקם שיחק?

גאל מרגוליס לא יושאל לאף קבוצה.

סוזה בונה עליו מאוד והוא ישחק במכבי העונה ויקבל הזדמנויות (אם יהיה טוב)

סוייר,על חשבון מי הוא ישחק,אלטמן שלדעתי המקום שלו בהרכב בטוח יותר משל כל אחד אחר,טל בן חיים שעלה מיליון וחצי יורו,יצחקי שמרוויח את החוזה הכי גבוה בארץ,או מיכה שהוא השחקן הכי טוב בקבוצה?

סוייר,על חשבון מי הוא ישחק,אלטמן שלדעתי המקום שלו בהרכב בטוח יותר משל כל אחד אחר,טל בן חיים שעלה מיליון וחצי יורו,יצחקי שמרוויח את החוזה הכי גבוה בארץ,או מיכה שהוא השחקן הכי טוב בקבוצה?

טב"ח לא עלה מיליון וחצי יורו

פריצה, יצחקי, בן חיים, מיכה, אלטמן, דאבור וגאל - זו השביעיה,

מספיק שאחד מהשישה הראשונים לא משחק - וגאל נכנס לשלישיית המחליפים ההתקפיים,

וזה לא דבר כל כך נדיר.

קל לא יהיה לו, אבל אני מקווה שיצליחו לתת לו יותר צ'אנסים.

למרות שסוייר נשאל, מכבי לא מוכנה לשמוע בכלל על השאלה של ג א ל. זה לא עומד על הפרק (או לפחות זאת התשובה שרמת השרון, שהשאילה את בן בן יאיר, קיבלה).

לא חושב שחוץ מסוסה, מישהו יכול להתיימר לענות על השאלה.

אבל אם עומרי כל כך מוערך ויקבל את ההזדמנות, אז כנראה שלגובה המשכורת תיהיה פחות חשיבות כמו לכושר העכשווי. השילוב של עומרי אמור לעודד את ג א ל באספקט הזה.

1373647440[/url]' post='2615797']

מאוד מקווה שההתקפה שלנו שתרוץ תהיה בן חיים פריצה יצחקי וחילוף ראשון מיכה.

תן לי הסבר אחד הגיוני למה טב״ח צריך לפתוח בהרכב לפני מיכה.מה עשה טל בן חיים שצריך להקנות לו עדיפות על אחד השחקנים הכי יציבים של אלופת המדינה?

תן לי הסבר אחד הגיוני למה טב?ח צריך לפתוח בהרכב לפני מיכה.מה עשה טל בן חיים שצריך להקנות לו עדיפות על אחד השחקנים הכי יציבים של אלופת המדינה?

זה היופי והיתרון בקבוצת כדורגל עם עומק,

שבכל הזדמנות ניתן לתת לשחקן אחר לפתוח בהרכב,

וכל אחד מהשחקנים הוא ברמה טובה מאוד.

למיכה ולבן חיים, לכל אחד יש את היתרונות שלו. בן חיים מהיר יותר ומסיים טוב יותר, למיכה יש פלוסים אחרים בדמות אחד על אחד מצוין ויכולת מסירה נהדרת. האמת היא שהם שחקנים מאוד שונים, מיכה הרבה יותר קשר קו ובן חיים יותר סקנד-סטרייקר מהאגף, ולכן סוזה יצטרך לבחור בכל פעם איזה סגנון שחקן מתאים לו. לדוגמא, אלטמן שונה משניהם, כי הוא יותר מנהל משחק, שגם יודע לסיים, אבל הרבה פחות מהיר מבן חיים ופחות מתאים לעמדת שחקן הקו. בקיצור, כאב ראש חיובי. נקווה שישאר חיובי.

1.1,הופך את זה לפחות רלוונטי?

האמת שאני פשוט רוצה שידייקו עם הסכום הזה, כי בכל מקום אנשים כותבים 1.5 כשזה בכלל לא נכון.

וכן, זה לא רלוונטי, כמו שלא רלוונטי השכר של יצחקי, וכמו שזה לא נכון שמיכה השחקן הכי טוב במכבי, או אלטמן שאין לו באמת מקום קבוע בהרכב כמו שאתה מצייר את זה - אם הוא לא יהיה טוב, הוא יישב על הספסל (או ביציע)

כרגע אין לי דיבור עם סוזה, אבל אני מלצר. אם שלומי אברמוב יקח את סוזה מספר פעמים למסעדה שאני עובד בה ואני אצור קשר טוב ושיחות זורמות עם סוזה אני אשאל אותו ואעדכן אותך.

אבל כמו עם אוסקר, זה יקח זמן.

כרגע אין לי דיבור עם סוזה, אבל אני מלצר. אם שלומי אברמוב יקח את סוזה מספר פעמים למסעדה שאני עובד בה ואני אצור קשר טוב ושיחות זורמות עם סוזה אני אשאל אותו ואעדכן אותך.

אבל כמו עם אוסקר, זה יקח זמן.

נו אתה יודע למה אני מתכוון,יהיה לו כמעט בלתי אפשרי לשחק העונה.

נו אתה יודע למה אני מתכוון,יהיה לו כמעט בלתי אפשרי לשחק העונה.

השאלה היא מה אתה מגדיר "בלתי אפשרי לשחק העונה".

בעונה החולפת גאל רשם 11 הופעות בליגה, 2 מהן הרכב, ב-36 משחקים.

שלושה שחקני התקפה עזבו - קולאוטי, עטר וגונזאלו, כאלו שזכו לרוב לעדיפות על פניו,

והגיעו כרגע שלושה חדשים - יצחקי, בן חיים ואלטמן, שצפויים לקבל קרדיט על פניו, לפחות בהתחלה.

עכשיו יש שלושה סימני שאלה: האם מכבי תעלה לשלב בתים באירופה, מה שייתן יותר הזדמנויות ליותר שחקנים, האם הזר החמישי יהיה שחקן התקפה או שחקן קישור/הגנה ומה יהיה מצב הפציעות/הרחקות/ירידה ביכולת של השחקנים שנמצאים לפניו ברוטציה. את התשובות נוכל לקבל רק בעתיד, אבל הן תכרענה את כמות הדקות שגאל יקבל.

אנתורזיס לקחו את הישראלים כי הצליחו עם ברק יצחקי בעונה שעברה.

כל מי שהם הביאו פחות טוב ממנו.

לגבי גונזאלו, ג'ורדי התלהב מהפוזה שלו עצמו לוחץ יד לשחקן חדש ועל כן הוא ואנחנו מחכים ללחיצה הבאה.

השאלה היא מה אתה מגדיר "בלתי אפשרי לשחק העונה".

בעונה החולפת גאל רשם 11 הופעות בליגה, 2 מהן הרכב, ב-36 משחקים.

שלושה שחקני התקפה עזבו - קולאוטי, עטר וגונזאלו, כאלו שזכו לרוב לעדיפות על פניו,

והגיעו כרגע שלושה חדשים - יצחקי, בן חיים ואלטמן, שצפויים לקבל קרדיט על פניו, לפחות בהתחלה.

עכשיו יש שלושה סימני שאלה: האם מכבי תעלה לשלב בתים באירופה, מה שייתן יותר הזדמנויות ליותר שחקנים, האם הזר החמישי יהיה שחקן התקפה או שחקן קישור/הגנה ומה יהיה מצב הפציעות/הרחקות/ירידה ביכולת של השחקנים שנמצאים לפניו ברוטציה. את התשובות נוכל לקבל רק בעתיד, אבל הן תכרענה את כמות הדקות שגאל יקבל.

זה לא מדוייק כי קולאוטי לא על אותה עמדה עם גאל אם שנה שעברה הוא היה רביעי ברוטציה אחרי עטר מיכה וגונזאלו,השנה הוא חמישי תוסיף לזה תעובדה שב2 המשחקים שהוא פתח היו אחרי שהבטחנו אליפות ותגיע למסקנה שבמקרה הטוב הוא ישחק אותה דבר כמו עונה שעברה ובמקרה הרע יעלה מהספל בכמות קטנה של משחקים

כמו שזה נראה כרגע, מונס דאבור הולך להיפגע משמעותית מהחיזוק בחוליה הקדמית. הפגישה בו תהיה רצינית מאוד להערכתי..

ולכן, אם שניים מהשבעה לא פצועיים חס וחלילה, הוא (מרגוליס) לא נראה לי מתלבש בכלל.

מכבי לא רוצה להשאיל אותו ואת האמת לא ברור למה, ונראה שאם יושאל זה יהיה רק לאחר בקשה שלו מהצוות המקצועי.

אנתורזיס לקחו את הישראלים כי הצליחו עם ברק יצחקי בעונה שעברה.

כל מי שהם הביאו פחות טוב ממנו.

לגבי גונזאלו, ג'ורדי התלהב מהפוזה שלו עצמו לוחץ יד לשחקן חדש ועל כן הוא ואנחנו מחכים ללחיצה הבאה.

יש סיכוי, תיאורטי לגמרי, שיהיו שתי לחיצות.

בני יהודה רוצה את אבו זייד, ב"ש ירדה כרגע מרפי דהן, וג'ורדי רצה את עוז ראלי.

השאלה אם ההחתמה של בן הרוש הורידה את ראלי מהפרק, ואם לא, יתכן והוא יגיע. בני יהודה מחפשת קשר ומשוועת, כך הבנתי, לכסף.

במצב כזה, עדיין ישאר מקום לזר נוסף (כי לא יגיע מגן ימני זר בסיטואציה הנ"ל) בעמדת קישור/התקפה. בכל מקרה, גם אם ראלי לא יגיע, יכול להיות שחקן קישור/התקפה זר, וזיו וייני ישחקו בימין.

על הנייר, הייתי מהמר על לחיצת יד אחת, אבל עם ג'ורדי... אי אפשר לדעת.

רק אני לא דואג לרוטציה שתהיה בהתקפה? נכון העמדות גדושות, אבל העונה ארוכה.

אלו השחקנים שמתחרים על מקום בשלושת המשבצות בהתקפה -

פריצה, טל בן חיים, דור מיכה, ברק יצחקי, עומרי אלטמן, גאל מרגוליס, מונאס דאבור.

כשאלטמן ומיכה יכולים לשחק גם בקישור במקום זהבי.

במחשבה שנייה אולי עדיף להשאיל את גאל לעונה. אבל המצב לא כל כך נורא.

בעיקרון אפשר לספור את זה כ 7 שחקנים על 3 עמדות, אבל אם מחשיבים גם את העמדה של זהבי, כקשר מאחורי החלוץ, אז יש למעשה 8 שחקנים על 4 עמדות. 2 שחקנים על כל עמדה.

שאלתי משהו אתמול כולם היו עסוקים במשחק אימון, לדעתכם אם ההרכב השני שלנו היה משחק בליגת העל, הוא שווה לא לרדת ליגה? אמצע טבלה? אולי פלייאוף עליון?

אם נניח שההרכב הראשון

--------קולינאס--------

מאנה--טיבי--גארסיה--זיו

--------אלברמן---------

-------זהבי--ראדי------

טב"ח---------------יצחקי

--------פריצה----------

זה משאיר הרכב שני:

----------ברק לוי--------

בן הרוש--ייני--פרץ----אבו

-----לוגאסי\אבו זיאד------

----איינבינדר--אלטמן-----

מיכה--------------מרגוליס

---------דאבור-----------

שאלתי משהו אתמול כולם היו עסוקים במשחק אימון, לדעתכם אם ההרכב השני שלנו היה משחק בליגת העל, הוא שווה לא לרדת ליגה? אמצע טבלה? אולי פלייאוף עליון?

אם נניח שההרכב הראשון

--------קולינאס--------

מאנה--טיבי--גארסיה--זיו

--------אלברמן---------

-------זהבי--ראדי------

טב"ח---------------יצחקי

--------פריצה----------

זה משאיר הרכב שני:

מיכה--------------מרגוליס

---------דאבור-----------

פלייאוף עליון.

יכול להלחם על מקום באירופה.

אם נניח שההרכב הראשון

--------קולינאס--------

מאנה--טיבי--גארסיה--זיו

--------אלברמן---------

-------זהבי--ראדי------

טב"ח---------------יצחקי

--------פריצה----------

זה משאיר הרכב שני: