Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

הסיבה הגדולה שבגללה בניון יצא לחו"ל והצליח באירופה זה המהירות שלו ויכולת הדריבל שלו

אחרי כל הפציעות שהוא עבר הלכה המהירות נשאר הדריבל

במצב הנוכחי שלו הוא גונזאלו גארסיה משופר

אגב, אם קוראים בכתבה החדשה הזאת על הפועל בין השורות, נראה כי העניין לא סתם איזה ספין או משהו בסגנון, עמוס לוזון מדבר על מיליון יורו כאילו באמת יש סכום שקרוב לזה שהוצע ואולי זה הולך לכיוון של סגירה, זה כבר נראה עצבים אחד על השני לאחר שהחלטה נלקחה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4396168,00.html

אגב, אם קוראים בכתבה החדשה הזאת על הפועל בין השורות, נראה כי העניין לא סתם איזה ספין או משהו בסגנון, עמוס לוזון מדבר על מיליון יורו כאילו באמת יש סכום שקרוב לזה שהוצע ואולי זה הולך לכיוון של סגירה, זה כבר נראה עצבים אחד על השני לאחר שהחלטה נלקחה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4396168,00.html

אם בהפועל כ"כ רוצים אותו, אז שיוציאו צ'ק על 1.125 מיליון אירו והילד שלהם
זה נראה כמו ספין שקוף והזוי בכ"כ הרבה רמות, שזה אפילו לא שווה דיון. מה שכן, פי כמה הולכים ומאבדים את הקרדיט על סוזה עם כתבות מגוחכות מיום ליום.

זה נראה כמו ספין שקוף והזוי בכ"כ הרבה רמות, שזה אפילו לא שווה דיון. מה שכן, פי כמה הולכים ומאבדים את הקרדיט על סוזה עם כתבות מגוחכות מיום ליום.

אחי הפועל מישכנו את החיים שלהם ועשו שמונים תשלומים על הכרטיס של שכטר כשהוא עאולה כולה 400 אלף יורו, טל בן חיים לא חשוב לקהל שם חצי משכטר ובחיים הפועל לא ישימו עליו מיליון נקודה משהו יורו כי הם יצטרכו לעשות עוד מיליון תשלומים, לוזון אמר את זה בסוג של אם לא רוצים שיעבור שישלמו אפילו שאני יודע שאין סיכוי, לא משהו אחר, אבל נראה מה יקרה...

להביא שחקן לגמור את הקררירה במכבי זה פשוט בזבוז זמן וכסף.

עם פריצה זה עובד יופי. ולהגיד שעם ברקוביץ' זה לא עבד, ולכן לא יעבוד עם יוסי, זה כמו להגיד שמאמנים זרים לא הצליחו בארץ, אז זה בזבוז זמן למנות את אוסקר.

אחי הפועל מישכנו את החיים שלהם ועשו שמונים תשלומים על הכרטיס של שכטר כשהוא עאולה כולה 400 אלף יורו, טל בן חיים לא חשוב לקהל שם חצי משכטר ובחיים הפועל לא ישימו עליו מיליון נקודה משהו יורו כי הם יצטרכו לעשות עוד מיליון תשלומים, לוזון אמר את זה בסוג של אם לא רוצים שיעבור שישלמו אפילו שאני יודע שאין סיכוי, לא משהו אחר, אבל נראה מה יקרה...

לוזון נואש לכסף וראה שכשבהפועל יש מוטיבציה ל"מימון החיצוני" אין סוף, אז הוא מנסה לייצר בכח אחת כזו. הרי אם באמת יש איזו עסקה מאחורי הקלעים לוזון יישב בשקט ולא ישחרר הצהרות שעלולות לטרפד אותה. לו בטח שלא אכפת ממי הוא מקבל את הכסף. האמירה כאילו הפועל יכולים לשים כסף עכשיו ולקחת את טב"ח מלמדת או שהוא מעדיף את ההצעה הפוטנציאלית של הפועל על ההצעה הקיימת של מכבי (מה שאין לו שום סיבה לעשות) או שהוא מעדיף את ההצעה הפוטנציאלית של הפועל על ההצעה הלא הקיימת של מכבי (קצת יותר הגיוני).

כל זה כמובן מעבר לחוסר ההיגיון הכללי של העסקה (הג'נטלמניות של ג'ורדי, הסכומים המגוחכים, הגועל הנפש הכללי שבהתעסקות עם הלוזונים).

זה פשוט חצוף לדבר על ברקוביץ' או בניון בתור סופר-סאב בקבוצות ישראליות

הלאה, לא יקרה. הזוי שבכלל התחיל דיון כזה.

עם כל הכבוד לבניון.... אחרי חצי שעה של משחק, אפילו בקצב ישראלי, אין לו מה לתרום יותר...אחרי שעה... הוא עול על הקבוצה שלו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בניון לא שורד יותר מחצי שעה בליגה הישראלית, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח די הדיון הזה מיצה את עצמו

עם כל הכבוד לבניון.... אחרי חצי שעה של משחק, אפילו בקצב ישראלי, אין לו מה לתרום יותר...אחרי שעה... הוא עול על הקבוצה שלו

ההבנה שלך בכדורגל שואפת לאפס.

בליגה שלנו יוסי הוא 10 רמות מעל השחקנים בכל אספקט כולל כושר הבן אדם יתאמן בשנים האחרונות בצלסי ליברפול וארסנל וכתה יכול לזלזל?

רק תזכור שהכוכב ראדה פריצה נמצא בדיוק בגיל של יוסי

ההבנה שלך בכדורגל שואפת לאפס.

בליגה שלנו יוסי הוא 10 רמות מעל השחקנים בכל אספקט כולל כושר הבן אדם יתאמן בשנים האחרונות בצלסי ליברפול וארסנל וכתה יכול לזלזל?

רק תזכור שהכוכב ראדה פריצה נמצא בדיוק בגיל של יוסי

בתור אוהד ארסנל, אני אומר לך, יוסי יכול לתת חצי שעה במשחק, ברמה של ליגה אנגלית, חצי שעה נוספת, ברמה סבירה, וחצי שעה נוספת לעשות חור שחור ענק בעמדה שלו.

אנשים דיברו כמוך, כשברקוביץ' חתם במכבי... כולם חשבו שהוא יכול לקחת גם את הפועל אשקלון לדאבל...

בסך הכל כולנו ראינו את יוסי בנבחרת לאחרונה... ואף אחד לא נפל מהרגליים ממנו...

+אתה מוזמן להכנס למנג'ר ולבדוק STAMINA של בניון... על הדרך תשווה לראדה פריצה.

בתור אוהד ארסנל, אני אומר לך, יוסי יכול לתת חצי שעה במשחק, ברמה של ליגה אנגלית, חצי שעה נוספת, ברמה סבירה, וחצי שעה נוספת לעשות חור שחור ענק בעמדה שלו.

אנשים דיברו כמוך, כשברקוביץ' חתם במכבי... כולם חשבו שהוא יכול לקחת גם את הפועל אשקלון לדאבל...

בסך הכל כולנו ראינו את יוסי בנבחרת לאחרונה... ואף אחד לא נפל מהרגליים ממנו...

+אתה מוזמן להכנס למנג'ר ולבדוק STAMINA של בניון... על הדרך תשווה לראדה פריצה.

לא קראתי אפילו את הדיון אבל זה אדיר בעיני שבשביל להוכיח טענה מפנים אנשים למנג?ר כדי לקבל עובדות. חברים, יש חיים אחרי המנג?ר!!!

לא קראתי אפילו את הדיון אבל זה אדיר בעיני שבשביל להוכיח טענה מפנים אנשים למנג׳ר כדי לקבל עובדות. חברים, יש חיים אחרי המנג׳ר!!!

צודק. האמת שאין לי אפילו מנג'ר ומעולם לא היה לי (אני איש של פיפא/פרו)... אבל ממה שהבנתי הציונים שלהם לגבי שחקני פריימר ליג די קולעים.

חוצמזה, הבחור אומר שיש לי אפס הבנה ... אולי המנג'ר יהיה סוג של שופט אובייקטיבי בינינו....

אם הרומן עם ברקוביץ (שהיה שחקן גדול פי כמה מבניון) לא הצליח, אין סיבה שעם יוסי זה יצליח.. להביא שחקן לגמור את הקררירה במכבי זה פשוט בזבוז זמן וכסף.

ברקוביץ היה שחקן גדול פי כמה מבניון? באיזה פרמטר? זיוני שכל? כן בזה הוא היה הכי גדול.

שמעו נדפק לכם השכל.

אם לג'ורדי הייתה אפילו רבע אופציה להחתים את בניון הוא היה עושה את זה, רק בשביל האימונים, מה שהוא ילמד שחקנים לידו.

ברקו היה גדול בכל פרמטר מבניון.

במיוחד בתפקיד שהם משחקים שזה הפליימקר...

מבחינת ראיית משחק ופסי עומק אל תשווה בכלל בניהם

כל משחק היית מחכה לרגע של קסם מברקוביץ'

שייתן את הפס לגול או את הדריבל

בניון אם כמה שאני אוהב אותו הוא בחיים לא יתקרב לרמה הזאת.

זה שהוא שיחק בגדולות של אנגליה לא אומר שום דבר

ברקוביץ היה שחקן גדול פי כמה מבניון? באיזה פרמטר? זיוני שכל? כן בזה הוא היה הכי גדול.

שמעו נדפק לכם השכל.

אם לג'ורדי הייתה אפילו רבע אופציה להחתים את בניון הוא היה עושה את זה, רק בשביל האימונים, מה שהוא ילמד שחקנים לידו.

בכל פרמטר אפשרי. כמה שהוא זיין מוח ככה הוא היה שחקן גדול.

אותי סתם מבאס ששחקנים כמו לאבורדה והראה עדיין בורחים לנו כמעט בלי למצמץ.. גם קרויף עם כל הקשרים שלו באירופה קצר לפעמים מלעשות משהו.. 300 אלף יורו שהראה מרוויח בסיון זה לא משהו שלא יכולנו להתמודד איתו, זה אומר שמכבי חייבת השנה לתת עונה אירופית טובה כדי שקבוצות ושחקנים יתחילו לתפוס ממנה

אתה צריך לזכור שבניגוד למדינות אחרות,על ישראל יש עדיין את ה"איום בטחוני",המון אנשים בחו"ל יושבים שבארץ יש מלחמה ללא הפסקה ואיום ממשי כל רגע ורגע,וזה יכול להרתיע,ומרתיע,המון שחקנים

ברקו היה גדול בכל פרמטר מבניון.

במיוחד בתפקיד שהם משחקים שזה הפליימקר...

מבחינת ראיית משחק ופסי עומק אל תשווה בכלל בניהם

כל משחק היית מחכה לרגע של קסם מברקוביץ'

שייתן את הפס לגול או את הדריבל

בניון אם כמה שאני אוהב אותו הוא בחיים לא יתקרב לרמה הזאת.

זה שהוא שיחק בגדולות של אנגליה לא אומר שום דבר

כן גם ראובן עובד גדול מג'ובאני רוסו בכל פרמטר... כל משחק חיכית לרגע קסם שלו, זוכר את הפסים שלו בחצי גמר? את הגול במשחק אליפות? את המבצעים המטורפים עם אלי ביטון?.

הפרמטר היחיד שברקוביץ' עולה על בניון זה לדבר בתקשורת.

מה שברקוביץ' עשה בכל הקריירה שלו, בניון עשה בשלוש שנים בערך, אין בכלל מה להשוות ביניהם.

ההישג הכי גדול של ברקוביץ' זה המשחק נגד מנצ'סטר או העליה של הסיטי, תבחר מה שאתה רוצה מהם...

בניון ניצח את ריאל מדריד בשמינית גמר ליגת אלופות והגיע עם ליברפול לחצי גמר.

בניון עוד בראסינג היה נותן בראש לריאל מדריד... ברקוביץ הוא שחקן עם כישרון, אבל הוא לא הגיע לרבע מה שבניון עשה.

יאללה

hairy2hell, תוכיח את הכוח שלך בהפועל

ותאשר את הידיעה.

אין לי כח בהפועל. מעולם לא טענתי שיש לי. (וטוב שכך, אני אהיה מנהל גרוע)

אני פשוט מצליח לברר דברים הרבה פעמים.

בכל מקרה, קשה לי לאשר משהו שאני לא יודע מהו (כיוון שאין לי מושג מה לשאול, אין לי מושג גם את מי לשאול).

איך שלא תסובבו את זה,

משיח השנה (וספורט פי כמה) נותנים בראש חזק מאוד בכל הקשור לסקופים.

לא נפלו מאף אתר אחר, אולי אפילו מובילים.

תראה, אני עוקב באתר רק אחרי מה שכתוב על הפועל מן הסתם,

ואצלנו הם כותבים כל כך הרבה שטויות שאי אפשר להאמין...

כן גם ראובן עובד גדול מג'ובאני רוסו בכל פרמטר... כל משחק חיכית לרגע קסם שלו, זוכר את הפסים שלו בחצי גמר? את הגול במשחק אליפות? את המבצעים המטורפים עם אלי ביטון?.

הפרמטר היחיד שברקוביץ' עולה על בניון זה לדבר בתקשורת.

מה שברקוביץ' עשה בכל הקריירה שלו, בניון עשה בשלוש שנים בערך, אין בכלל מה להשוות ביניהם.

ההישג הכי גדול של ברקוביץ' זה המשחק נגד מנצ'סטר או העליה של הסיטי, תבחר מה שאתה רוצה מהם...

בניון ניצח את ריאל מדריד בשמינית גמר ליגת אלופות והגיע עם ליברפול לחצי גמר.

בניון עוד בראסינג היה נותן בראש לריאל מדריד... ברקוביץ הוא שחקן עם כישרון, אבל הוא לא הגיע לרבע מה שבניון עשה.

תרשה לי לגחך

צודק,ההגעה של ליברפול לחצי זה היה בגלל בניון..

שכחת שפעם ליברפול הייתה אחת הקבוצות הטובות באירופה!!!!

ג'ארארד בשיאו,טורס בשיאו,הגנת ברזל, מסצ'ארנו,צ'אבי אלונסו ועוד...

זה שבניון שם גול נגד ריאל זה לא אומר כלום חוץ מגאווה למדינה ששחקן ישראלי כבש.

יוסי מבחינת כדורגל נטו לא קרוב בכלל לברקו

ואני מדבר על כדורגל, לא הישגים שמה הישגים כי ההישגים זה לא בגלל יוסי...

זה כמו שתגיד שפינטו השוער של בארסה הוא שוער ענק

אבל תאכלס הוא שוער פח למרות שיש לו 200 זכיות בלה ליגה ובצ'מפיונס

הוא שחקן ענק ואין ויכוח על זה

אבל מפה לברקו

קצת נסחפת...