Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

מי זה גבאי לכל הרוחות?!? התקפית שחקן לא רע הגנתית פח כמו כל המגנים בארץ חאלס כבר להתלהב מכל פליצה

מי זה גבאי? ההוא שאנחנו מאוד סומכים עליו (בצדק - שלא יובן אחרת) נורא רצה בינואר ואם לא מופע התקשורת המגוחך של דודו דהאן גם אתה היית מהלל אותו.

למה גם ריקן וגם איינבינדר? לא מחזיק מריקן כמגן / קיצוני.

שחקנים שונים. ריקן הוא גיבוי גם ליואב זיו וגם לערן זהבי,אייבינדר גיבוי לראדי ואלברמן. הייתי מביא גם את ריקן,קילר שעוד שנה-שנתיים עם ההכוונה הנכונה יכול להיות ברמה של זהבי. יודע לעמוד במקום הנכון כדי למצוא את השער,בעיטה טובה מרחוק,טכני,מהיר,אגרסיבי והכי חשוב כמובן בעונת המלפפונים הנוכחית,ורסטילי.

ראלי גם שחקן מעניין,ראיתי אותו ממש קצת העונה ועשה רושם טוב.

אנחנו צריכים קשר מוכשר כמו זגורי שיתן גול מכלום, שחקנים עובדים יש לנו בשפע(ראדי, אלברמן ועכשיו גם אייניבינדר)

ריקן שחקן טוב, אבל לא נראה לי שאנחנו צריכים אותו...

ריקן, אינבינדר, ראדי וערן זה עומק מטורף שסוגר את הפינה הזאת לכמה שנים(50/50).

מכבי משחקת עם קשר אחורי אחד ושני 50/50. עומק כאן הוא הכרחי.

אין איכויות כאלה בליגה שלנו.

אנחנו צריכים קשר מוכשר כמו זגורי שיתן גול מכלום, שחקנים עובדים יש לנו בשפע(ראדי, אלברמן ועכשיו גם אייניבינדר)

זגורי מוכשר ונותן גול מכלום? הרבה פחות מוכשר ממיכה, ובטח שלא צריך להיות המחליף של עטר אם וכאשר.

כן, זגורי נותן גולים מכלום. ישראל זגורי.

מה עם לוגסי?

מה עם לוגסי?

גם הוא ברוטציה(ריקן יכול לשחק באגף שמאל וגם ערן יכול לשחק בשלישיה הקדמית).

צריך עוד קשר אחורי איכותי שיתן קרב לגל. אולי זר.

שיחקה*

יש מאמן חדש שלא בטוח משחק בשיטה של אוסקר, אולי פתאום יחליט לשחק 4-4-2 או בכל שיטה אחרת....

השיטה המועדפת על פאולו סוזה היא 4-2-3-1

זה במילים אחרות 4-3-3 שאנחנו שיחקנו עם אוסקר , שני קשרי אמצע אחד שהוא יותר התקפי שני כנפיים וחלוץ 9.

רמי גרשון חתם בבוורן.

האמת שהוא שחקן שאני מחבב, ויכול היה להתאים למכבי. חבל.

http://touch.walla.co.il/ExpandedItem.aspx?WallaId=3/7/2650594&ItemType=100&VerticalId=3

רמי גרשון חתם בבוורן.

האמת שהוא שחקן שאני מחבב, ויכול היה להתאים למכבי. חבל.

http://touch.walla.co.il/ExpandedItem.aspx?WallaId=3/7/2650594&ItemType=100&VerticalId=3

חבל מאוד , בלם ישראלי הכי טוב שאפשר להביא . השאלה אם צריך .

קריאף, זגורי מה זה השמות הללו?

אסור לנו להביא בינוניים רק כדי להעמיק את הסגל.

אנחנו צריכים מגן שמאלי, קשר התקפי ואולי עוד קשר אחורי. במידה ועטר עוזב צריך עוד שחקן התקפה ישראלי שעשה משהו בכדורגל.

קריאף, זגורי מה זה השמות הללו?

אסור לנו להביא בינוניים רק כדי להעמיק את הסגל.

אנחנו צריכים מגן שמאלי, קשר התקפי ואולי עוד קשר אחורי. במידה ועטר עוזב צריך עוד שחקן התקפה ישראלי שעשה משהו בכדורגל.

אז מה אתה רוצה, להביא שחקנים "בכירים" או לגיונרים כמו גל שיש וברק בדש בשביל לדחוק מההרכב שחקנים שלקחו אליפות והוכיחו שהם הקבוצה הטובה בארץ?

ממש לא, רוב הלגיונרים לא שווים כלום ורוב הבסיס צריך להישאר כפי שהוא.

צריך להביא 2 זרים איכותיים, להשאיר את אניימה ולהביא אולי עוד ישראלי או שתיים (שתיים אם עטר עוזב - כשלדעתי אם באמת יש הצעה, למכור).

מראלי אני לא תופס ואני חושב שלשלם עליו תהיה טעות, לריקן אין פה מקום אחרי ההגעה של איבינדר(אולי מגן שמאלי), זגורי וקריאף שחקנים ברמה של בית"ר לא יותר.

דוידזאדה מבאר שבע זה שחקן שהייתי משלם עליו ואם לא הולך על מגן שמאלי זר, שפונגין הלוואי שיגיע, לטוטו או ביטון הייתי מציע חוזה מכובד, את שכטר אני אוהב אבל כנראה שלא יגיע.

מה שהתכוונתי לומר שצריך לעשות רכש נקודתי ואיכותי, להתפזר על כל מיני בינוניים זה מיותר, לא צריך לשלם לדאמיו מעל מיליון ש"ח על שחקנים בינוניים כמו ראלי ואבוזייד.

הוכחנו את זה עם זהבי, טיבי, עטר ואולי גם יצחקי (לדעתי ייתן עונה טובה אם ישאר).

אבל לא נתת לי פה תשובה. אתה לא רוצה בינוניים, ומסכים שאין לגיונרים שצריכים להיות על הפרק...

אז את מי כן תביא? את ראלי לא כדאי למרות שיש לו 7-8 בישולים העונה, אבל אתה מוכן לשלם על מגן בינוני מבאר שבע שלא עשה כלום וסיים בתחתית. ריקן השחקן הכי טוב בליגה (לדעת רבים) מבין מאלה שפנויים והגיוני שיגיעו, אבל אתה בכלל רוצה להביא 2 זרים איכותיים ולהשאיר את אניימה בנוסף, למרות שיש לנו מקום ל-2 זרים בלבד כולל שוער. עזוב, עכשיו תגידו לי זה פורום, זה המקום לחפירות ולפנטזיות ולמערכים...אבל ההודעות האלה לא הגיוניות.