Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

לא ברור למה לא מגדירים פה חוקים ברורים בנושאים מסוימים. למה הדפים בכל עמוד צריכים להתמלא בבדיחות שלא מצחיקות אף אחד? אני רוצה להתעדכן במצב הקבוצה שלי, אתם רוצים לעשות שכונה תעשו ב-"בכיף".

לא ברור למה לא מגדירים פה חוקים ברורים בנושאים מסוימים. למה הדפים בכל עמוד צריכים להתמלא בבדיחות שלא מצחיקות אף אחד? אני רוצה להתעדכן במצב הקבוצה שלי, אתם רוצים לעשות שכונה תעשו ב-"בכיף".

אחי זה הנושא מלפפונים של הפגרה

למה שמישהו ירצה להתעדכן פה על הקבוצה שלו

בכיף? מה אתה בשנת 2011?

מ גדול

ועכשיו אני יענה ברצינות, אנשים רוצים להגיב אחד לשני, ולצחוק, לא הכל חייב להיות תמיד רציני, לא הכל חייב להיות כבד והחלטתי

אז צוחקים לפעמים, אז מכניסים בדיחות אז מחייכים מידי פעם, מה קרה?

התאים פה עכשיו אז זרמנו, יתאים במקום אחר גם נזרום, זה כולה פורום שום דבר פה לא באמת רציני.

תאמין לי שבלי הדברים האלה היה הרבה יותר משעמם כאן.

ותכלס, יש פה 239 עמודים, על החתמה אחת בערך, אתה לא באמת מצפה שדברים רציניים יהיו פה, לדברים רציניים כמו ההחתמה או המאמן החדש יש נושאים שבכותרת שלהם אתה כבר מבין מי חתם איפה ומה.

גבאי חתם בחיפה על חוזה של 150 אלף...

בשביל סכום כזה היינו צריכים לשים עליו את היד!

לפי הפרסומים מכבי יותר בעניין של יובל שפונגין.

מישהו יודע מה מצב החוזה שלו בקפריסין?

לפי הפרסומים מכבי יותר בעניין של יובל שפונגין.

מישהו יודע מה מצב החוזה שלו בקפריסין?

הסתיים.

אם אתה רק רוצה להתעדכן במה קורה במכבי בשביל זה יש למכבי אתר אינטרנט (ופייסבוק), פה זה סתם דיונים שלא קובעים שום דבר (למעשה פורום = אתה המאפשר לפרסם שאלות ונושאים לדיון ולהגיב עליהם).

אם אתה רק רוצה להתעדכן במה קורה במכבי בשביל זה יש למכבי אתר אינטרנט (ופייסבוק), פה זה סתם דיונים שלא קובעים שום דבר (למעשה פורום = אתה המאפשר לפרסם שאלות ונושאים לדיון ולהגיב עליהם).

אני רוצה להתעדכן במצב הקבוצה מעבר לתקשורת, יש פה אנשים שמבינים כדורגל ויודעים דברים מעבר לאתרים מסוימים, אני רוצה לנהל איתם דיון מקצועי.

וניב, אין בעיה לצחוק ברור שזה סבבה ומעביר תזמן אבל וואלה יש את הבוטקה לדברים האלה, לדעתי לפחות.

בכיף? מה אתה בשנת 2011?

חחחח צודק לא יודע מה חשבתי לעצמי. מבחינתי זה מיני פורום על לואיסנה בכלל ככה שהשם שלו לא משמעותי...

לגבאי עדיין יש סיוטים מגונזאלו גארסיה, מה שהוא עשה לו במשחק הזה, זה היה נראה כמו מסי מול ג'ורג' מייקל.

בקיצור הוא מגן התקפי חמוד, בקטע ההגנתי רוני גפני הוא פויול לידו.

סתם אנשים פה מתלהבים מהחתמות של חיפה חוץ מחן עזרא כל ההחתמות שלהם בעונות האחרונות על הפנים

אל תשכח שהם החתימו את קטן לעוד 3 שנים ואת בוקולי לעוד 8. (כי בוקולי לעולם לא מת.)

ובפינתנו השבועית, הסרט של חיפה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4391287,00.html

א. הקטע עם השקלים מתחיל להיות ממש משעשע. זה עוד היה נסבל כשדובר על העברות מקומיות אבל ברוז' מציעה 5 מיליון ש"ח? באמת? כמה זה בלירות?

ב. תג המחיר הוא 20 מיליון ש"ח (4 מיליון יורו), אבל חיפה "מסתפקים" גם ב10 מיליון ש"ח (2 מיליון יורו) ולהם זה עולה יותר (אגב על עטר הציעו כ-6 מיליון ש"ח בינתיים, לציוניים שבינינו). בחיפה מנהלים מו"מ על שחקנים כמו מבצעים בשופרסל.

ובפינתנו השבועית, הסרט של חיפה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4391287,00.html

א. הקטע עם השקלים מתחיל להיות ממש משעשע. זה עוד היה נסבל כשדובר על העברות מקומיות אבל ברוז' מציעה 5 מיליון ש"ח? באמת? כמה זה בלירות?

ב. תג המחיר הוא 20 מיליון ש"ח (4 מיליון יורו), אבל חיפה "מסתפקים" גם ב10 מיליון ש"ח (2 מיליון יורו) ולהם זה עולה יותר (אגב על עטר הציעו כ-6 מיליון ש"ח בינתיים, לציוניים שבינינו). בחיפה מנהלים מו"מ על שחקנים כמו מבצעים בשופרסל.

:clap: