Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

אז עכשיו אנשים רגועים?

או שעדיין חושבים שהיה ממש לחוץ להחתים 10 שחקנים ומאמן עד שבוע שעבר? גם אם זה אומר להחתים את כל מי שמוכן ובאיזה סכום שדורש

אה? לא הבנתי מאיפה הרושם שסוסה התגמש ולא מכבי.

חחחח בויקיפדיה כבר מעודכן...

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Paulo_Sousa

זה בדיוק מה שבאתי להגיד - שימו לב שבויקיפדיה זה עודכן כבר בשעה 14:13 היום בצהריים...

http://en.wikipedia.org/wiki/Paulo_Sousa

אה? לא הבנתי מאיפה הרושם שסוסה התגמש ולא מכבי.

הכוונה הייתה שאנשים היו לחוצים בצורה כזו שמבחינתם מכבי הייתה צריכה להתגמש(במחיר או בבחירת שחקן/מאמן), העיקר להחתים מישהו

רק אני לא מתרשם בכלל מהמאמן הזה? בעיקר מהקטע שהוא סיכם, התחרט , ובסוף חזר? כנראה שבסוף העונה הוא לא יישאר (אם הוא יסיים אותה בכלל).

רק אני לא מתרשם בכלל מהמאמן הזה? בעיקר מהקטע שהוא סיכם, התחרט , ובסוף חזר? כנראה שבסוף העונה הוא לא יישאר (אם הוא יסיים אותה בכלל).

אין לי מושג מי המאמן ואיך הוא,

אבל בטח שאי אפשק להסיק משהו מזה שהוא התלבט.

ידוע לנו שאף אחד לא ממש רוצה לבוא לפה.

אף אחד לא הכריח אותו, אם הוא החליט, כנראה שזה מה שהוא ראה לנכון בסופו של דבר ואין סיבה שנראה אותו כבעייתי

גם אני לא. רזומה בינוני,לא נראה שמחפש להוכיח את עצמו כמו אוסקר.. חבל,אבל כנראה שיותר מזה אי אפשר להביא לארץ.

שוער פרטיזן בלגרד ולדימיר סטויקוביץ' הוצע למכבי, סיים חוזה בקבוצתו ומגיע בהעברה חופשית.

השנה ב21 הפועות בליגה ספג 7 שערים בלבד, לא ספג יותר משער אחד במשחק. גובה 1.95 ומתמחה בכדורי גובה.

גם אני לא. רזומה בינוני,לא נראה שמחפש להוכיח את עצמו כמו אוסקר.. חבל,אבל כנראה שיותר מזה אי אפשר להביא לארץ.

גם אני ממש ממש לא מתרשם. אבל אני סומך על ג'ורדי לא סתם הוא נלחם עליו.

זר לא זר הייתי מעדיף את רן בן שמעון.

שוער פרטיזן בלגרד ולדימיר סטויקוביץ' הוצע למכבי, סיים חוזה בקבוצתו ומגיע בהעברה חופשית.

השנה ב21 הפועות בליגה ספג 7 שערים בלבד, לא ספג יותר משער אחד במשחק. גובה 1.95 ומתמחה בכדורי גובה.

אממ?

הכוונה הייתה שאנשים היו לחוצים בצורה כזו שמבחינתם מכבי הייתה צריכה להתגמש(במחיר או בבחירת שחקן/מאמן), העיקר להחתים מישהו

לא בטוח שמכבי לא עשתה את זה.

בקשר לסוסה חייבים להבין, היכולת להביא מאמנים זרים לארץ נעה בעיקרה על שתי קצוות או מאמנים צעירים חסרי ניסיון לחלוטין ששואפים לפרוץ (דוגמת קאנן או גארסיה, להבדיל אלף אלפי הבדלות) או מאמנים מנוסים ושבעים שמחפשים כסף ואולי שיקום לקריירה מדשדשת (פרננדס, ארדילס). מאמנים שנמצאים באמצע הספקטרום, כלומר עם ניסיון חיובי כלשהו וקריירה בתנופה מסוימת לא יגיעו לפה, גם עם הון רב. יחסית לנתונים האלו, סוסה נראה כמיטב שניתן היה להוציא, שכן הוא יותר קרוב לאמצע הספקטרום מרוב המאמנים הזרים שהגיעו לארץ. יש לו ניסיון בבוגרים, אמנם בינוני ומטה באנגליה, אבל מוצלח למדי בהונגריה ברת ההשוואה אלינו. מאידך, הוא לא בא לפה בשביל פנסיה נוחה, יש לו יומרות מקצועיות ושאיפות לחזור ביום מן הימים לבמות הגבוהות באירופה. בסה"כ, אפשר להיות מרוצים. יחד עם זאת יש שני חששות מרכזיים:

1. בכל מקום שאליו הגיע הפתיחה הייתה חלשה עד זוועתית. אמנם בהונגריה העסק השתפר באופן ניכר לאחר מכן, אבל עדיין זה לקח זמן. אנחנו צריכים לקחת בחשבון שסבלנות תהיה הכרחית העונה.

2. בניגוד לאוסקר, הוא ישאף למנף הצלחה באופן מיידי ולא יהסס לעזוב בהינתן חצי הזדמנות עדיפה (אוסקר לפחות שאף לצבור קצת ניסיון מעשי פה בבוגרים לפני, סוסה רק בא לצבור מזומנים ומוניטין). יתרה מכך, את הג'וב האחרון הוא עזב מסיבות משפחתיות, וכידוע, ישראל לא בדיוק עושה פלאים לחיי המשפחה. אני מקווה שהזיווג הזה נוצר בלב שלם ולא כברירת מחדל הדדית, כי אחרת הוא יהיה קצר מאוד.

גבאי חתם בחיפה על חוזה של 150 אלף...

בשביל סכום כזה היינו צריכים לשים עליו את היד!

מקווה שיש סיבה לכך שוויתרו עליו. עמדה שאנחנו חייבים לחזק, ישראלי, זול, שחקן חופשי.

מקווה שיש סיבה לכך שוויתרו עליו. עמדה שאנחנו חייבים לחזק, ישראלי, זול, שחקן חופשי.

לא חופשי

הוא לא שחקן חופשי. הם שילמו עליו באמצעות עמאשה ו/או כסף.

סוסה לפחות לפי הרזומה נשמע מאמן לא מספיק טוב בשביל מכבי ובעיקר בלתי יציב

הייתי מצפה שלא יביאו לנו עוד אחד שעזב באמצע העונה בגלל "סיבות אישיות"

אבל מצד שני אני סומך על ג'ורדי בעיניים עצומות כי בעונה שעברה הוא הוכיח את עצמו בהרבה החלטות שהביאו לבסוף את האליפות

יאלה מכבי!

גורדי אמר במפורש בכל ראיון - מגן חייב קודם כל לדעת להגן . אין ויכוח שגבאי תותח בחצי של היריבה.הבעיה היא בהגנה. וגורדי חושב שעדיף שפונגין או זר. אני מסכים איתו למרות שגבאי מפחיד מבחינה התקפית.

גבאי לא שחקן חופשי, היה לו חוזה לעוד עונה

ואל תאמינו לכך שהוא ירוויח רק 150 אלף דולר. תמיד כשמדברים על סכומי כסף במכבי חיפה מקצצים את הסכומים כדי שזה יישמע מעט יותר. איכשהו תמיד חיפה עם תקציב של 40 מיליון שקל :|

התקשורת עושה את זה כדי ליישר קו עם התדמית הניהולית של יעקב שחר.

הוא לא שחקן חופשי. הם שילמו עליו באמצעות עמאשה ו/או כסף.

אם אני לא טועה עם אלקיים. בכל אופן מכבי הייתה צריכה לשלם ולקחת אותו.