Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

אם שכטר יעבור אלינו מה שלא נראלי שיקרה, אוהדי הפועל פשוט מתאבדים. חבר קרוב אוהד הפועל אמר לי שזה שזהבי, אניימה וטב"ח עברו אלינו זה כאב אבל לא נורא כי הם אף פעם לא באמת היו הפועל לטענתו מה שבניגוד לשכטר ובמיוחד ורמוט שהם באמת אדומים בנשמה ולכן שכטר במכבי זה יחריב את עולמם ורק בגלל זה אני רוצה שגורדי יקנה אותו מצידי שירקב ביציע מוחעחעחע

מבלבלים במוח על איך שג'ורדי מתנהג ושבאירופה לא מתנהגים ככה..

בינתיים היחיד שלא מוציא את הכביסה המלוכלכת ובוכה בתקשורת זה ג'ורדי

"פנה לקטן" חחח גדול

הפועל רכשו אותו בחצי מיליון יורו זה חצי ממה שאנחנו נשלם עליו

אבל הפועל גם הציעו לו חוזה מביך שמוציא אותם טמבלים בטירוף עם סכום שחרור מאוד נמוך נראה לי, משהו שתהיה בטוח שלא יהיה אצלנו.

אני עדיין חושבה שזה ספין. מה שמצחיק זה שבהפועל זה נראה כאילו הם אחרי שבועיים כבר התייאשו ממנו ומחפשים לצמצם הפסדים ולהיפטר מהחוזה שלו, עכשיו שאין גם את הכסף מהאירופית, אפילו הקהל שלהם בעד המהלך שמדובר בתקשורת.

ודווקא אצלנו (בצדק) הקהל לא רוצה אותו בכושר הנוכחי ובטח לא לעזור להם לצאת מהבור הפיננסי שלהם ובטח ובטח לא על חשבון שחקני בית.

אם שכטר ילבש צהוב העונה, פשוט אי אפשר לתאר איך זה ירסק את אוהדים שלהם ויגמור את המועדון שלהם. השפלה בשיאה.

אפשר לראות את זה רק בפורום שלהם עם תגובות כמו:

אם זה יקרה, אוהדי מכבי לא יכלו אפילו לחלום על דרך יותר טובה להשפיל אותנו. זה יוציא את כל המועדון, מההנהלה ועד הקהל פתטים. מקווה שמי שזה לא יהיה מבין כל ההנהלה/מקורבים/מחזיקי אחוזים בהפועל - מבין את זה. אוי ואבוי אם יחתמו על עסקה כזאת.

שוב, אני לא מאמין שימכרו את שכטר, זו תהיה התאבדות.
להם, לעמותה, ולהתייחסות חשדנית פסיכית לעתיד ואיבוד אמון טוטאלי.

מכירת שכטר למכבי זה סגירת הקבוצה.
כמה אוהדים ישארו לקבוצה שהיא אמורה בד.נ.א. שלה להיות אנטי-מכבי ובפרקטיקה היא הזונה שלה? שהיא במסלול התרסקות? שכל עונה עושים את כל הטעויות האפשריות?
נשבר הזין כבר.

אם שכטר יעבור אלינו מה שלא נראלי שיקרה, אוהדי הפועל פשוט מתאבדים. חבר קרוב אוהד הפועל אמר לי שזה שזהבי, אניימה וטב"ח עברו אלינו זה כאב אבל לא נורא כי הם אף פעם לא באמת היו הפועל לטענתו מה שבניגוד לשכטר ובמיוחד ורמוט שהם באמת אדומים בנשמה ולכן שכטר במכבי זה יחריב את עולמם ורק בגלל זה אני רוצה שגורדי יקנה אותו מצידי שירקב ביציע מוחעחעחע

אדום בנשמה? שיחק שם כולה שנתיים-שלוש,אגב אם יוחתם מקווה שלא יקבל קללות כמו שאני מקווה שהוא לא יקבל עידוד

האמת שדודו ביטון בקטע המנטאלי הוא משהו מיוחד

לפני 3 שנים שיחק חצי עונה בפ"ת וכבש 12 גולים - עבר באמצע העונה לקבוצה פח אשפה כמו שרלואה וכבש שם 5 שערים ובישל עוד כמה .

עונה אחרי עבר לויסלה קרקוב ופתח את העונה בצורה מצויינת עם 10 גולים אבל אז עבר פציעה וירד לספסל סיים עם 11 שערים (כולל בשלב בתים של הליגה האירופאית ).

עונה שעברה התייבש חצי שנה ואז עבר לאפועל ניקוסיה וכמו פריצה אצלנו עזר מאוד לזכות באליפות עם 6 שערים .

לדודו ביטון גם יש זיכה למועדון בניגוד לשכטר שאם יבוא יהיה ממורמר כי העסקה הזו לא תלויה בו.

וסתם כולם עפים על ג'ורדי.

הוא לא עושה משהו ששחר או גאידמק לא עשו לפניו או כל קבוצה עם כסף גדול ברחבי אירופה.

ג'ורדי דואג אך ורק לאינטרסים של מכבי ולא אכפת לו מיענקלה או רמון.

אני ממש לא חושב שג׳ורדי מתנהל בשכונתיות. זה רק מעודד אותי שאני שומע ששחר ואנשים בהפועל מדברים ככה, רק מחפשים להוציא את התסכול שלהם והפחד ממנו.

אבל אני כן חושב שג׳ורדי טועה בענק בבניית הסגל.

אין סרט כזה שקבוצה כלכך עמוסה תצליח. כבר עכשיו אנחנו שומעים שחקנים ממורמרים. יש לנו המון שחקנים טובים , ושחקנים טובים רוצים רק לשחק. וברגע שזה לא קורה נהיה מתח שלילי בחדר הלבשה וקל לתקשורת למצוא רעל על הקבוצה.

קבוצה בריאה צריכה גג 13-14 שחקנים שיכולים לשחק בהרכב הראשון סאופן קבוע( ואולי גם הגזמתי). גם באירופה בקבוצות הכי גדולות לא תמצאו קבוצה עם סגל כלכך עמוק( חוץ מריאל של השנה שזה יתפוצץ לה בפרצוף לדעתי)

מה גם שהחיזוק שנחוץ באמת הוא בעמדת המגינים.

לגבי היכולת של שכטר, כל השבוע היה סביבו בלאגן ושיגעו לו תמח אף בן אדם נורמלי לא יכול היה לתת משחק טוב בסיטואציה שכזאת. השמועות מדברות על זה שזה כבר סגור לגמרי ואני ממש מקווה שגורדי ירד מהעסה הדבילית הזאת( אגב, שאם הייתה מתבצעת לפני שהפועל הביאו אותו הייתי בעד)

יש מגן ימני ישראלי ששוה היום משהו? רציני אני מנסה לחשוב על אחד כזה ולא מוצא.

אני אישית הייתי מעדיף להשאיר את עומר ורד בסגל, לא כי אני תופס ממנו, כי פשוט אין מישהו יותר טוב ממנו .

יש מגן ימני ישראלי ששוה היום משהו? רציני אני מנסה לחשוב על אחד כזה ולא מוצא.

אני אישית הייתי מעדיף להשאיר את עומר ורד בסגל, לא כי אני תופס ממנו, כי פשוט אין מישהו יותר טוב ממנו .

עוז ראלי היחיד שאפשר לחשוב עליו.

עוז ראלי טוב אבל נופח יותר מידי בדלל כל הסרט איתו בקיץ.

מגן זה עמדה שצריך לגדל מהבית בצורה נכונה וחכמה.בארץ אף מועדון לא עושה את ה,או שמאלתרים או שיוצא חריג שבאמת טוב בעמדה הזו.

רק אני חושב ששכטר ויצחקי זה מתכון לפיצוץ?

לא יודע, נראה לי ששכטר יהיה המחליף של עטר, גם 4 חלוצים של שכטר, יצחקי, פריצה ובן חיים זה כבר מנג'ר

לא יודע, נראה לי ששכטר יהיה המחליף של עטר, גם 4 חלוצים של שכטר, יצחקי, פריצה ובן חיים זה כבר מנג'ר

אפילו במנג'ר יש לך שחקנים שמתמרמרים בגלל סגל רחב ומבואסים שהבאת מישהו לעמדה שלהם ואחרי זה רוצים לעזוב לך את הקבוצה :)

ממש לא באלי לראות "קלה" ליד יצחקי. בטח לא בגלל הצוללן.

ממש לא באלי לראות "קלה" ליד יצחקי. בטח לא בגלל הצוללן.

״קלה״ זה במקרה הטוב. זה מתכון קלאסי לשיחה שמתחילה ב״אני לא מרוצה מהעובדה שאני לא משחק. אני רוצה שתציב אותי ברשימת ההעברות.״

שג'ורדי ימרח את זה עד הרגע האחרון, שהפועל יהיו בטוחים ב100% שהוא עובר אלינו והוא לא בתוכניות ובסוף ישאיר אותו אצלהם.