Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

תגידו לשוער החדש שלנו יש אזרחות ישראלית?

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/player/16180

מאמין שזה טעות, אבל הכל יכול להיות ואם כן זה פותח לנו עוד אופציה לזר.

נראה לי שזה טעות לא יכול להיות..

מי מנהל את מכבי?

זה עוד כלום!!

ביום חמישי, 20 דקות לאחר תחילת משחק האימון מול ראשון, שני רכבים נכנסו למתחם האימונים בזה אחר זה. ברכב הראשון ישבו ג'ק אנגלידיס ונראה לי אריאל אברם, ובשני ישב ג'ורדי קרויף. שני הרכבים עוכבו הן בכניסה הראשונה למתחם, לאחר מכן בכניסה השניה ולבסוף בכניסה לחניית השחקנים. אברם ממש צעק על המאבטחים שמדובר בבעל הבית ובמנהל המקצועי, ושני המאבטחים הסתכלו אחד על השני כדי להבין מי זה הבחור עם המכנס הקצר שצועק עליהם.

ככה זה אירופה?

בושה.

הלוואי ושרן יתן משחק מצויין ויתן לסוזה וג'ורדי כאב ראש שלא צריך מגן ימני

יש לי תחושה שבונים שם חזק על ייני להרכב לא משנה באיזה תפקיד. ג'ורדי מאוד תופס ממנו ואם סוזה ראה את נבחרתו-פורטוגל נגדינו, אז אני מניח שהוא גם כבר מכיר אותו לפני שהוא בא... כרגע עמדה העמדה הפנוייה זו מגן ימני ולא ימהרו להוציא אותו מההרכב. הגנתית הוא מצויין וזו גם סוג של שיטה מוכרת שמגן אחד התקפי ואחד הגנתי, אז לדעתי התכנון הוא על 2 צמדי מגינים שרן-מאנה, זיו-בן הרוש. אבל אי אפשר לדעת :g:

הלוואי ושרן יתן משחק מצויין ויתן לסוזה וג'ורדי כאב ראש שלא צריך מגן ימני

גם אם ייני ייתן משחק מצוין, זה לא ישנה את העובדה שהוא לא מגן ימני. מגן ימני אמיתי צריך לדעת לסגור כמו שצריך בחלק האחורי ולתמוך בצורה סבירה פלוס בחלק הקדמי. המגן המודרני צריך לסיים עונה עם כמה וכמה בישולים באמצעות פריצות מהאגף, ואולי כמה 2-4 שערים.

שרן ייני שחקן הגנה טוב, אבל הוא מתקשה בכל מה שקשור לפריצה על הקו, הרמות מדויקות, אחד על אחד (אלמנט קריטי) ומהירות. לליגה של העונה שעברה זה הספיק, זה גם יכול להספיק לליגה של העונה הקרובה, אבל אם רוצים לעשות "שדרוג", זו אחת העמדות. נעשה גם לשרן עוול כשהוא ממוקם שם, כי הוא לא צריך להיות שם. בתור בלם או קשר אחורי הוא יכול לתרום הרבה יותר.

מוסיף ששרן כבר מאה פעם אמר שהעמדה שהוא הכי אוהב ורוצה לשחק בה זאת עמדת הקשר האחורי,אבל הוא ישחק בכל עמדה שבה יציבו אותו.

לדעתי הוא עושה יוצאת מן הכלל בקישור האחורי ורק שיביאו כבר מגן ימני ויסיטו אותו לקישור.

מוסיף ששרן כבר מאה פעם אמר שהעמדה שהוא הכי אוהב ורוצה לשחק בה זאת עמדת הקשר האחורי,אבל הוא ישחק בכל עמדה שבה יציבו אותו.

לדעתי הוא עושה יוצאת מן הכלל בקישור האחורי ורק שיביאו כבר מגן ימני ויסיטו אותו לקישור.

במקום מי?

חחח פרימו היום שואל את דגני על הדרבי הת"א שזה פעם ראשונה שהוא יהיה במשחק כזה וכו' ואז קופמן שואל אותו "תגיד דגני החבר'ה הוותיקים הם עדיין בסיוטים מהדרבי? עדיין לוקחים ציפרלקס?"

סלחו לי אבל ייני שיחק שנים בתור קשר אחורי במכבי ולא הלהיב בלשון המעטה.

מהרגע שאיווניר הפך אותו לבלם הוא הפך לשחקן מוביל ולא בכדי.

לפני שאתם תוקפים, נכון הוא היה פנטסטי נגד פורטוגל אבל גם שם הוא לא שיחק קשר אחורי קלאסי אלא יותר בלם קדמי בשלישיית בלמים.

זה התפקיד שבו הוא מצטיין. כרגע יש שני בלמים נוספים ברמתו או מעט טובים ממנו. הוא צריך להתחרות בהם.

שם אני רוצה אותו וסומך עליו. לא בתור מגן וגם לא בתור קשר אחורי כשיש לך את ראדי אלברמן ואיינבינדר.

המקרה היחיד שאני רוצה אותו בקישור זה כשמעבים מערך מול קבןצה עדיפה. (ע"ע פורטוגל).

מהרגע שאיווניר הפך אותו לבלם הוא הפך לשחקן מוביל ולא בכדי.

לפני שאתם תוקפים, נכון הוא היה פנטסטי נגד פורטוגל אבל גם שם הוא לא שיחק קשר אחורי קלאסי אלא יותר בלם קדמי בשלישיית בלמים.

זה התפקיד שבו הוא מצטיין. כרגע יש שני בלמים נוספים ברמתו או מעט טובים ממנו. הוא צריך להתחרות בהם.

שם אני רוצה אותו וסומך עליו. לא בתור מגן וגם לא בתור קשר אחורי כשיש לך את ראדי אלברמן ואיינבינדר.

המקרה היחיד שאני רוצה אותו בקישור זה כשמעבים מערך מול קבןצה עדיפה. (ע"ע פורטוגל).

גם נגד צפון אירלנד וגם נגד הפועל חיפה

הוא הצטיין בתפקיד הזה.הוא ראדי וזהבי

זה הכי טוב שאתה יכול לבקש.

לא הייתי משווה אף תפקוד של שחקן במכבי היום לתקופה של לפני שהרמה המקצועית בקבוצה עלתה בדרגה-שתיים.

שהשחקנים סביבך פחות מחויבים כתוצאה מפחות מקצועיות, שהם מתאמנים פחות טוב, שהמעטפת סביב הקבוצה פחות טובה - אז אתה יכול להיות עם היכולת של מסי, אבל פשוט להראות רע כי האחרים יוצרים חורים/בעיות במשחק שאתה אוכל.

זה לא אומר שייני באמת לא עדיף בעמדת הבלם, אבל לא הייתי מסתמך על דברים שקרו בתקופות אחרות במכבי כהוכחה.

שרן יהיה חייב להוכיח את עצמו בתפקיד הקשר השלישי ואני מאמין שהוא מסוגל לכך.

אבל באחד המשחקים הבודדים שהוא שיחק בתפקיד הזה בעונה שעברה, במשחק חסר חשיבות אמנם מול קריית שמונה בבלומפילד, הוא היה חלש.

עם כל הכבוד לקפטן...אלברמן כמה רמות מעליו

גוטמן חושב אחרת

אני לא חושב שיש יתרון בולט לכאן או לכאן, אבל מה שכן, אלברמן ראדי וזהבי זה שלד מאוד חזק בקישור, ועדיף לא לגעת בו.