Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

זה לא מדויק.

אם שרצקי ימכור את עמוס נניח במיליון שקל בשנה הבאה, להפועל יש 30% מהכרטיס כך שהם יקבלו 300 אש"ח, מה שאומר שעל עונת השאלה הם שילמו כ300 אש"ח (המספרים הם בשביל הדוגמא..)

דני עמוס נתן עונת אליפות מצוינת וכמה הופעות לא רעות השנה באירופה,

סיים חוזה, היה שחקן חופשי ויכל לצאת לחו"ל, בדומה לריקן, ללא דמי השבחה. בנוסף, יש לו דרכון אירופי,

כך שהוא יכל לא להחשב כזר - ולמרות כל זה, הוא לא קיבל הצעה מספיק טובה כנראה כדי לצאת.

אם עם כל הנתונים האלו הוא לא יצא, אני לא יודע מה הסיכוי שהוא באמת ימכר לחו"ל ושקבוצה תרצה לשלם עליו.

לא חייב שכולם באים לחתום.

באים להבחן ל2 משחקים...

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הגיע זר כדי להבחן במכבי ת"א,

כאשר מדובר בזרים עם יכולת מוכחת ומוכרת או זרים מליגות בכירות, לא מביאים אותם כבר למבחנים.

אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה הגיע זר כדי להבחן במכבי ת"א,

כאשר מדובר בזרים עם יכולת מוכחת ומוכרת או זרים מליגות בכירות, לא מביאים אותם כבר למבחנים.

אצל אלי כהן לדעתי.

קיצר אתה מבטיח לתזוזה בסגל עד המשחק הראשון?

יש לאוהדי הפועל קטע כזה שהם מאדירים כל שחקן בקבוצה שלהם וברגע שהוא עוזב הוא נהיה שחקן פח

באיזה עולם ישראל זגורי (שהסוכנות שלו עשתה עבודה קטלנית) ברמה של טל בן חיים?

יש באמת אוהדי הפועל שחושבים ככה?

השאלה היא אם יש סרט שמכבי מביאה גם את ראלי - כמגן שמאלי, וגם את שפונגין כימני. הרי ידוע שמכבי רצתה גם את בן הרוש, שהוא מגן שמאלי, ומנהלת מו"מ עם שפונגין הימני, כך שיש מצב שמחפשים להביא שני מגנים, אולי אחד מהם זר (כרגע אין זר חמישי).

למעשה, נדמה שאלו ה-2-3 חלקים אחרונים בפאזל שעליו דיבר סוזה - שוער ומגן או שניים.

הרצון היה להביא את ראלי שיכול לשחק בימין ובשמאל..

נראה לי שיסתפקו בימני כי זה העמדה הבוערת, אין מגן ימני טבעי בסגל.

למרות שיש מצב שיביאו גם וגם, מה גם שחייבים עוד בלם לדעתי, גם אם הוא ישראלי צעיר.

אצל אלי כהן לדעתי.

קיצר אתה מבטיח לתזוזה בסגל עד המשחק הראשון?

אני מבטיח? רחוק מלהיות בעמדה כדי להבטיח דבר כזה(:

וסידיבה אכן נבחן, אבל הוא היה האחרון לדעתי, וזה היה לפני שלוש שנים.

בעידן החדש, עם יותר כסף, תשימו גם בקבוצות צמרת אחרות בליגה - כמעט לא מגיעים זרים למבחנים.

למרות שיש מצב שיביאו גם וגם, מה גם שחייבים עוד בלם לדעתי, גם אם הוא ישראלי צעיר.

שרן ויואב יכולים להיות גיבוי טוב לעמדות המגינים.

הקצבים סוכנים של שפונגין לא? מכבי כמעט ולא עושים איתם עסקאות.

שרן ויואב אחלה גיבוי לעמדות המגנים,

אבל לדעתי צריך 2 מגנים פותחים - שפונגין וראלי או שפונגין ורכש או ראלי ורכש (זר או בן הרוש לשמאל, שיכול לשחק גם כבלם).

רונן קצב מקורב מאוד לג'ורדי, אין כאן עניין של "ריחוק" ביניהם, כנראה שיובל רוצה יותר כסף כדי לחזור לארץ.

גלעד קצב הסוכן של יובל, כן..

לא עושים לא בקטכ רע, פשוט אין התעניינות בשחקנים שלהם כ?כ מה גם שמרביתם תחת חוזים.

הכניסה של נמני לשוק עשתה הרבה רעש וגם העובדה שהוא לקח הרבה שחקנים שמסיימים חוזים משפיעה.

אל תדאג להם, רק מהעסקה על ברק יצחקי הם יכולים לנוח 5 שנים (:

אל תשכחו ששפונגין מגיע כשחקן חופשי ובגלל זה הוא דורש את המשכורת הזאת.

אני חושב שהוא טוב מראלי,מלול וגבאי ומקווה שיסגרו איתו איפהשהוא באמצע.

הבעיה היא שעד היום באמת הייתה איזו שהיא תקרת שכר, אבל מאז ששילמו לטב"ח 330 אלף דולר לעונה אחרי שהוא לא עשה כלום בקריירה, זה פותח פתח לשחקנים ישראלים כמו ראלי.

יש את ההוא שאומרים ששייך לנאפולי, פידלף...מתי הוא הולך מפה ?

והלוואי ואני טועה לגביו.

יש את ההוא שאומרים ששייך לנאפולי, פידלף...מתי הוא הולך מפה ?

והלוואי ואני טועה לגביו.

בצורה רשמית ופורמלית, מכבי ת?א לא הודיעה לו שהוא משוחרר.

במידה ותגיע הצעה היא תישקל ואני מאמין שישוחרר, אבל כל עוד זה לא קרה הוא שחקן סגל מן המניין.

מישהו אולי יכול להסביר (ברונו?) מה הקטע עם ראלי ושפונגין? כמו בסיפור טב"ח ועטר, זה נראה על פניו שהעלות הכוללת של החתמת שפונגין, גם בשכר יותר גבוה, נמוכה מהעלות של ראלי, ולכל הפחות אין פערים משמעותיים ביכולת (למרות שלדעתי יש לטובת שפונגין). למה זה נראה כאילו ההעדפה היא לראלי או יש דילמה בכלל בין השניים?

מישהו אולי יכול להסביר (ברונו?) מה הקטע עם ראלי ושפונגין? כמו בסיפור טב"ח ועטר, זה נראה על פניו שהעלות הכוללת של החתמת שפונגין, גם בשכר יותר גבוה, נמוכה מהעלות של ראלי, ולכל הפחות אין פערים משמעותיים ביכולת (למרות שלדעתי יש לטובת שפונגין). למה זה נראה כאילו ההעדפה היא לראלי או יש דילמה בכלל בין השניים?

ראלי יכול לשחק בשני הצדדים שזה בונוס ענק

מבלי לדעת דבר ממה שמתרחש, נראה לי ששפונגין עצמו עוד לא סגור אם הוא רוצה לחזור לשחק בארץ. ( מאמין שעל סכומים יצליחו לסגור איתו בסופו של דבר בטח שהוא שחקן חופשי )

אחלה, תביא את שפונגין ומגן שמאלי זר ויש לך את זיו שיכול לעשות את זה לא פחות טוב.

גם שרן, יואב זיו וכן שפונגין יכולים לשחק בשני הצדדים.

ראלי לא מגן שמאלי, אם הייתה לו שמאל טבעית הייתי מבין אבל שרן וזיו מגינים לא פחות טובים ממנו ושפונגין עולה עליו.

שפונגין יצא מפה בגיל 22 כששיחק בקבוצה רעה, כבר אז ראינו שיש לו פוטנציאל, היום הוא שחקן שלם יותר, מגן פותח של נבחרת ישראל, גדל אצלנו, שחקן הרכב ראשון בשנים האחרונות בקבוצת צמרת בקפריסין וגם נבחר לנבחרת העונה שם.

ראלי שוחרר בחינם מהקבוצה של שפונגין אחרי שלא הרשים.

לאנשים יש זיכרון קצר

אני מסכים ששופנגין המגן הימני הישראלי הכי טוב שיש היום אבל וזה אבל גדול

הבנאדם לא אוהב תחרות,מי שזוכר את תקופתו במכבי ברגע שהוא היה צריך להתחרות עם דור מלול על עמדת המגן הימני ישר התחילו על דיבורים שהוא מחפש אופציות אחרות

מעבר לזה למרות שהוא גדל במכבי הבנאדם לא כזה מכביסט כי אם הוא היה כזה לא היה חושב פעמיים ובא למכבי

שחקן שיכול לשחק במספר תפקידים תמיד יקרוץ יותר, במיגה ויכולתו מתאימה לדרישות המועדון.

עוז ראלי שחקן לגיטימי + לליגה שלנו, מה גם שיכול לשחק כמגן שמאלי, מגן ימני ואםילו קשר אחורי במקרים בודדים (כמו בשנה האחרונה בבני יהודה)

במידה ועלותו לא הייתה רחוקה מעלותו של שפונגין הוא כבר היה חותם מזמן.

הבעיה היא שעלותו היא פי 2 או אפילו 2 וחצי מה שהופך את העסקה מבחינת מכבי ת?א ללא כדאית מבחינתם.

צריך לתת לשפונגין חוזה יותר יקר ויאלה לעסק. סומך עליו בהרבה יותר מראלי.

מה שגם זיו יכול בכיף לשחק בצד ימין ושמאל.

מה שכן אם יובל יבוא - צריך ללכת בכל הכוח על מגן שמאלי זר שהוא יותר התקפי. ככה יהיה איזון.