Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

איי איי מי ישמע גרנט זה לוזון או פרדי דוד

לא בעד ולא נגד,מה שיהיה יהיה,ויהיה טוב.

אגב הוא בארץ,היה אתמול בקלרה

לא,אתה לא אמיתי .

חבר

אברהם גרנט הוא אחד האנשים שבגללו המועדון התחיל להחרב הוא ולוני בשנות ה90 היו אסון לקבוצה .

עזוב את זה שהוא בכלל לא מאמן טוב ..

לא מבין מה הקטע לשדרג לו כבר את החוזה ולחתום על חוזה ארוך ויאלה לגמור את הסיפור .

הוא שחקן טוב עם קבלות .

לא רוצים לחתום על חוזה ארוך כי זה לא טוב, לא לשחקן ולא למועדון. במכבי גם לא מתלהבים כי הם מודעים לכך שאין הצעה מריימס ונימני מתנהג בצורה לא חכמה, הוא שכח שהוא מתנהל מול מערכת שונה. כל הספינים האלו לא תורמים להארכת החוזה אלא לעצבים.

מה יהיה עם השמועה העקשנית הזאת על גרנט, אם הוא בא אני חושב שאני פורש, זה ה' מסמן לנו שיכולה להיות לנו רק שנה אחת טובה

אני אישית סתם הסתלבטתי.

חבר

אברהם גרנט הוא אחד האנשים שבגללו המועדון התחיל להחרב הוא ולוני בשנות ה90 היו אסון לקבוצה .

עזוב את זה שהוא בכלל לא מאמן טוב ..

את זה אני יודע.

לא חושב שהוא מאמן לא טוב.

http://one.co.il/Article/218360.html

הכתבה הכי אדיוטית בהסיטוריה.

מה איתך?! ארשבין בארץ! בדוק אומר לך.... הוא "בא לראות את רוסיה הצעירה"...

אתמול ישב עם אברם בקלרה, דיברו על העונה הבאה במכבי.

סיכם

דודו ביטון וישראל זגורי ועוז ראלי בדרך למכבי תל אביב לפי ידעיות אחרונות....

לא יודע מה ההתלהבות מעוז ראלי שחקן לא מספיק טוב למכבי!

עוז ראלי המגן הישראלי הכי טוב שנשאר פנוי בשוק, אם גבאי באמת הולך לחיפה. יכול לשחק בשני האגפים.

לבי דודו ביטון, מי אתם מעדיפים, אותו או את טוטו?

מזמן לא שמענו אמירות כאלה, בלי קשר איפה יישחק ואם הוא מתאים.

nrg

בית"ר י-ם במסר לישראל זגורי: חכה לנו

אלי טביב וארקדי גאדימק הטוענים לבעלות על בית"ר ירושלים העבירו מסר לשחקן לפיו הם רוצים לראות אותו במדי הקבוצה בעונה הבאה.

מקורבי זגורי: "עם כל הכבוד להם, אם תגיע הצעה ממכבי תל אביב, ישראל יעדיף את קריית שלום"

דודו ביטון חד משמעית אחי..

הבן אדם נותן תנשמה חוץ מזה שהוא אוהד מכבי,

משחק ראש אדיר חזק בטירוף גבוה מהיר... הלוואי ויבוא!

זגורי כמה שכישרון אחריי שאני רואה תתגובות פה של כל האנשים ואללה אני מתחיל לשנות את דעתי עליו וגם אם יבוא שיעלה מהספסל..

לגביי ראלי ראיתי אותו איזה 5-6 משחקים מלאים לא מספיק טוב עוברים אותו בקלות עושה ים חורים,מבחינה התקפית שחקן גדול.

דודו ביטון וישראל זגורי ועוז ראלי בדרך למכבי תל אביב לפי ידעיות אחרונות....

לא יודע מה ההתלהבות מעוז ראלי שחקן לא מספיק טוב למכבי!

ספר לי מי מתאים להגיע לקבוצה חוץ מרונאלדו

דמאיו ממה שאני יודע גם לא בארץ,

עוז ראלי הוא מהבולטים בבני יהודה, הוא תרם 7 בישולים השנה(2 מולנו וגם הוא דפק עלינו את הגול במשחק המדובר), הוא שחקן ויריאטליסטי כמו שקרויף אוהב..שחקנים שעושים הכל, קשר ימני, מגן שמאלי, מגן ימני...שחקן שיכול לתרום לנו עומק לכל מיני עמדות..

לא יהיה פה עוד עופר לוי........

יש יותר טובים ממנו בארץ ? לא נראה לי ...כולם חלשים, ברור שעדיף להביא זר, אבל עדיף לשמור אותם לעמדות שאולי יהיו לנו בעיותיות יותר

ספר לי מי מתאים להגיע לקבוצה חוץ מרונאלדו

מסי, על איכות לא מתפשרים...

אף אחד פה לא מבין שיש אולי 20 ישראלים שהם היחידים ששווים משהו בליגה הזאת וכל השאר רמה מתחת או שבכלל לא יודעים לשחק,

בגלל זה עוז ראלי נחשב אולי קצת יותר מהממוצע וזה טוב, אותי הכי מעניין הזרים שנביא...

דמאיו ממה שאני יודע גם לא בארץ,

עוז ראלי הוא מהבולטים בבני יהודה, הוא תרם 7 בישולים השנה(2 מולנו וגם הוא דפק עלינו את הגול במשחק המדובר), הוא שחקן ויריאטליסטי כמו שקרויף אוהב..שחקנים שעושים הכל, קשר ימני, מגן שמאלי, מגן ימני...שחקן שיכול לתרום לנו עומק לכל מיני עמדות..

לא יהיה פה עוד עופר לוי........

יש יותר טובים ממנו בארץ ? לא נראה לי ...כולם חלשים, ברור שעדיף להביא זר, אבל עדיף לשמור אותם לעמדות שאולי יהיו לנו בעיותיות יותר

שחקן ויריאטליסטי? וואלה?

כל ההתנהלות של עטר ו"מקורביו" מתחילה די לעצבן. רוצה שדרוג שכר? לגיטימי, אפילו מתבקש, אבל אפשר ועדיף לנהל את המו"מ בצורה מכובדת ועניינית, ולא באמצעות כתבים שמנפנפים בהשוואות שכר לשחקנים אחרים והצעות מתחרות. הטקטיקה של "מקורבים לשחקן" שפנו ל"אוהדים" (שמקורבים למקורבים כנראה) שלוחצים על ההנהלה להיענות לדרישות בכלל מחזירה אותי כמה שנים אחורה. מכבי העונה קידמה את עטר לא פחות מאשר הוא קידם אותה, כדאי שהשחקנים יבינו שהיחסים ביניהם למועדון הם הדדיים ויגמלו לכבוד לו הם זוכים ביחס דומה.

כל ההתנהלות של עטר ו"מקורביו" מתחילה די לעצבן. רוצה שדרוג שכר? לגיטימי, אפילו מתבקש, אבל אפשר ועדיף לנהל את המו"מ בצורה מכובדת ועניינית, ולא באמצעות כתבים שמנפנפים בהשוואות שכר לשחקנים אחרים והצעות מתחרות. הטקטיקה של "מקורבים לשחקן" שפנו ל"אוהדים" (שמקורבים למקורבים כנראה) שלוחצים על ההנהלה להיענות לדרישות בכלל מחזירה אותי כמה שנים אחורה. מכבי העונה קידמה את עטר לא פחות מאשר הוא קידם אותה, כדאי שהשחקנים יבינו שהיחסים ביניהם למועדון הם הדדיים ויגמלו לכבוד לו הם זוכים ביחס דומה.

בסדר אבל לא בטוח שהוא עומד מאוחרי זה.

לפי מה שאני יודע הוא בכלל לא בארץ.

יכול להיות זה הסוכן שלו והאוהדים של הסוכן שלו.

:g: נו עזוב, שחקן שמשחק בכמה עמדות

חחחחחח - ורסטילי.

נו באמת. מי נראה לך עומד מאחורי כל הסיפור הזה?

מבלי להכיר אותו באופן אישי, עטר ממש לא נראה לי כמו הטיפוס של כל המשחקים המטומטמים האלה, ואם זה היה תלוי בו, הוא היה נכנס לג'ורדי, יושב איתו, מדבר איתו, וסוגר איתו בתוך חצי שעה. אבל ברגע שנכנסים צדדים שלישיים...