Jump to content

נושא מלפפונים לעונת 2013\14 ע"ש קשר אחורי זר תותח גרזן

Liran

Recommended Posts

אני אגיד לך למה זה מפריע לי-אנחנו כבר לא רק בעמוד של אופירע. מכבי מקבלת שם(מינורי ככל שיהיה) בליגות מכובדות יותר מהביצה הלוזונית שלנו...טוב יהיה אם יהיה מישהו שירסן את הנביחות של התקשורת, לא מפריע לי שוואן וספורט 5 ממציאים דברים, מפריע לי שהדברים עוברים למדינות אחרות ושם יש אנשים שיש מצב שאנחנו רוצים וכל חרושת השמועות הזו יכולה לגרום להם לראות אותנו כמועדון לא יציב שמחליף דעה כל יומיים..

אל תדאג, השם שלנו לא רץ הרבה ביחס לקבוצות אחרות ביבשת. אתרי הספורט צריכים לנבור בפאקינג תחנת הרדיו של גליסיה כדי למצוא מועמדים לקבוצה

מכבי ת''א במגעים לצירוף ליאור רפאלוב

http://www.sport-pikama.co.il/Next.asp?ID=6947

מיץ' גולדהאר, הבעלים של מכבי , הקציב למנג'ר קרויף תקרת משכורת שלא תעלה על שכרם של ערן זהבי ושחקנים נוספים, סכום של כ-350 אלף יורו לעונה, ובשל עובדה זאת מכבי פיספסה את רכישתו של הקולומביאני ריקארדו לבורדה ,קשר אנורתוסיס פאמגוסטה, שנחשב לשחקן הטוב ביותר בקפריסין

התגעגעתי...

מכבי ת''א במגעים לצירוף ליאור רפאלוב

http://www.sport-pikama.co.il/Next.asp?ID=6947

האתר הזה כותב 1000 כתבות על שחקנים ומאמנים למכבי ואז שפתאום מישהו חתם אז הם אומרים אמרנו

האתר הזה כותב 1000 כתבות על שחקנים ומאמנים למכבי ואז שפתאום מישהו חתם אז הם אומרים אמרנו

האמת כולם ככה.

אני שוקל לקחת פרויקט בסוף עונת המלפפונים בארץ ולראות כמה מה"מועמדים" בכדורגל הישראלי אכן חתמו בקבוצה שאליה היו מועמדים.

אני חושש שזה יהיה מביך

http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/474/011.html?hp=3&cat=7101&loc=18

עוד כתבה על סוסה.

בהתחשב בכך שאוסקר הודיע על עזיבה לפני שבוע, באמת אין מה להיות בלחץ. אני מניח שכל מאמן שהציעו לו את התפקיד ביקש כמה ימים לישון על זה.

בכל זאת אנחנו עוד לא מנצ'סטר יונייטד.

מזכיר לי את סבתא שלי יושבת מוטרדת ואומרת ? אוי פאסנסיה פאסנסיה? רק שלא יקרה גם לנו חחחח

טורקי, יווני או בולגרי? :)

טורקי, יווני או בולגרי? :)

קראתי את זה איזה חמש פעמיים והמשפט הראשון שעלה לי לראש זה "עם ביצה?"

סתם בדיקה בגוגל העלתה שבשעה האחרונה יש מלא דיבורים על פאולו סוסה ברשת ולפני זמן קצר עיתון פורטוגלי כלשהו שלא תורגם לי כמו שצריך בגוגל תרגום הוציא הודעה שהוא יהיה המאמן של מכבי לעונה הבאה.

סתם בדיקה בגוגל העלתה שבשעה האחרונה יש מלא דיבורים על פאולו סוסה ברשת ולפני זמן קצר עיתון פורטוגלי כלשהו שלא תורגם לי כמו שצריך בגוגל תרגום הוציא הודעה שהוא יהיה המאמן של מכבי לעונה הבאה.

ובמקביל, יש דיווח בדיילי-מייל על כך שסוסה מועמד לברייטון, במקום פוייט שעזב את המועדון, ובינתיים, סטוק סיטי - אליה פוייט ואוסקר היו מועמדים - מינתה מאמן. כנ"ל אברטון שפוייט היה מועמד אליה.

אתמול ביציע העיתונות שלמה אמר שהוא בטוח שהמאמן החדש יהיה דובר ספרדית, אז נמני אמר לו יכול להיות ספרדית אבל גם יכול להיות פורטוגזית, בחצי חיוך...

שכטר+מחליף טוב לאמצע+שני מגנים=אליפות

תגידו רק אני חושב שהאליפות מעל הכל?

מצידי שנעוף סיבוב ראשון בצמפיונס..החלום שלי זה שושלת

קראתי את זה איזה חמש פעמיים והמשפט הראשון שעלה לי לראש זה "עם ביצה?"

כן, מצד אחד אנחנו (הבלקנים) עם שהתרומה הכי גדולה שלו לאנושות היא בורקס.

מצד שני בלעדינו לא היה בורקס.

משיח כותב בדי ביטחון שפאולו סוסה אמור להתמנות למאמן מכבי.

ובין היתר גם שרפאלוב בדרך.האמת?יכול להיות חיזוק פצצה,תופס ממנו.

לא יודע אם כתבו,

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?FolderID=64&DocID=143412&Lang=he

לגבי האפשרות שבואטנג יגיע למכבי,

חתם בפולהאם.

שכטר+מחליף טוב לאמצע+שני מגנים=אליפות

תגידו רק אני חושב שהאליפות מעל הכל?

מצידי שנעוף סיבוב ראשון בצמפיונס..החלום שלי זה שושלת

זה כמו במנג'ר ששואלים אותך במסיבת עיתונאים, ואתה אומר שהליגה היא בעדיפות העליונה מבחינתך.

כמובן שאם צריך לבחור או להגיע לשלב הבתים באלופות או לקחת אליפות אז הבחירה היא קלה, וכולם בוחרים באליפות בלי לחשוב פעמיים. העניין הוא שזה צריך לקרות במקביל, ואנחנו חייבים להצליח כבר באירופה כדי ליצור המשכיות בעזרת השגה של נקודות דירוג שיובילו להגרלות נוחות יותר בעתיד.