Jump to content

האליפות שלי

קובי בובאן

Recommended Posts

10 שנים. 10 שנים עברו מאז שהייתי באיצטדיון ר?ג יושב במנהרה במחצית ומתחיל לבכות. 5 דקות לפני פתיחת המחצית מתחילים כמה מחברי ?השחקן ה-12? ובראשם ארז עובדיה איש הגדר בזמנו לעבור במנהרה ולהרים אנשים מהרצפה ולתת להם כאפר התעוררות. בזמן שהמחצית באשדוד מתעכבת בעקבות ?הפסקת החשמל? ארז עובדיה עולה על המזנון ומרים 40 אלף איש באוויר. באותו רגע אמרתי לעצמי ?יום יבוא ואני זה שירים 40 אלף איש?. ההמשך ידוע, לקחנו אליפות העיר שייכת לנו והארץ כולה צהובה.

אז כן, הגיע יומי. הבטחתי, קיימתי.

אבל לפני שנגיע לרגע הזה שאני מרים 40 אלף איש באוויר עברו 10 שנים קשות מאוד.

10 שנים של אכזבות, השפלות ושבירת כל שיא של בושה.

ב10 שנים האלה אני יכול לספור על 2 ידיים את הפעמים שלא הייתי במשחק. כולל גביע טוטו ואירופה. מקיסרי חור נידח בטורקיה דרך פריז הנגועה נגד פ.ס.ג?. אתונה המרגשת(שימותו, עדיין חוויה) ועד סטוק שבאנגליה שאלף איש עושים בצפר לקהל הבית בתצוגת עידוד מהגדולות שחוויתי.

הייתי שם. היינו שם. כל שניה. כל דקה. כל שעה.

עברנו מעצרים, עברנו הרחקות, עברנו זריקה של הסמל שלנו, עברנו 4 שנים שהעיר ת?א לא ידעה מעולם. עברנו סנטה קולומה. עברנו הפועל עכו בגביע. עברנו 8 שנים ללא ניצחון בקרית אליעזר. 8 שנים לא עברנו שלב בגביע.

עברנו מחאות, חולצות שחורות. עברנו, בעיקר סבלנו. עוד הפסד בדרבי עוד הפסד נגד העולה החדשה ועוד ועוד ועוד.

?הבטחנו עד המוות ולכן נקיים?

?לכל מקום שאת צועדת?

?מכבי או מוות?

אלה לא סתם משפטים, אלה דרך חיים.

אז נחזור להתחלה לרגע שלי, הרגע הזה שאמרתי לעצמי ?יום יבוא...? היום הזה הגיע, אומנם אחרי 6 שנים שאני על הגדר הוא הגיע.

הובלתי קהל לאליפות, הובלתי 40 אלף איש בתצוגת ביתית הכי גדולה שנראתה ויכולה להיות בר?ג.

אין לי מילים לתאר לכם את מה שעבר עליי ברגע ש40 איש מרימים צעיפים ומתחיל בשירת ?אגודת נרקמות..?

אני רואה אותכם, אני חווה אותכם, ממכם אני מקבל כוח. אלה רגעים שנחקקים במוח.

מכבי אלופה. מכבי שלי אלופה.

עדיין לא קולט, עדיין לא מעכל אבל כן, זה שלנו. זה שלי. זה של ?הקומץ? אותם המאות הבודדים שהיו שם בגשם בקור בשמש הטופחת וגם באוויר חצינו מדינות.

חברים שלי, האליפות הזאת היא שלכם. אין מגיע מלנו.

?השחקן ה-12? maccabi fanatics"" ?הקפוצ?ונים? ?סאב 11? "עמה? ?שער 11?

אני אוהב אותכם משפחה יקרה.

שנים רבות ישבנו וחיכינו, לא התייאשנו וזכינו.

כן חברים, מכבי תל אביב אלופת המדינה לשנת 2012-2013

כולם כולל כולם עשו התקדמות ענקית השנה!

הרמת איצטדיון שלם עם הרבה חוכמה ותיאום עם הארגון השני, תוך בחירת שירים נכונה ומתאימה לסיטואציה.

כל הכבוד, ורק שימשיך כך!

ריגשת אחי... תמשיך להטריף אותנו מהגדר אתה עושה עבודה קטלנית! תודה לך באופן אישי. מגיע לך ומגיע לנו כקהל אחרי הרבה שעברנו... יש אליפות!

שער 11 :wubyellow3: