Jump to content

קרויף עקץ את פרימו

שורה

Recommended Posts

את כולם מפחיד היום שאחרי, אין מה לעשות(בגלל זה דיי קיוותי שתורג'מן יהיה בצוות אימון בבוגרים העונה, ואז פחדתי שהנוער ייחלש-קיצר התסבוכים בראש לא נרגעים), צריך רק לקוות שעכשיו יהיה יותר קל להביא אנשים רציניים מאירופה, צריך לזכור שבמקרה הכי גרוע אוסקר יילך אבל לא ידוע אם כל צוות האימון יילך ולצוות האימון יש חלק ענק באליפות וכן ידוע שג'ורדי יישאר לעונה הבאה אז צריך לסמוך עליו שיביא מחליף ראוי.

מה שיפה בג'ורדי זה השילוב. הוא מצליח להסתכל על כל העסקונה וזיוני השכל כאן בפרופורציה עם חצי חיוך שמגחך על רמת הדיון, אבל מבלי להתנשא ולשדר שהוא בז לנו. בעוד שהקלאסה האירופית של אוסקר מתבטאת בנאיביות כביכול ומקצוענות טוטאלית, קרויף מצליח לבטא את אותה קלאסה באמצעות התחושה שמתחת לכל הטקט האירופי חבויה ממזריות לא פחות גדולה, והוא לא רק בוחר איך להחצין אותה אלא גם מתי. המעטפת שהוא מספק לכל הארגון הזה, הנטרול האלגנטי של מטעני החבלה התקשורתיים שהונחו לפתחנו כל שבוע, זה מבין התרומות הכי מכריעות והכי פחות מוערכות לאליפות הזו.

חחחח אז מסתבר שאני לא היחיד שאמרתי לחבר שלי באותו רגע ?מי היה מאמין שאוהדי מכבי יצעקו את השם של קרויף?

ענקקק איך פרימו נהיה אדום מבושה חחחח ג?ורדי המלך !

כשכל האיצטדיון צרח את השם קרויף, זה הרגיש לי כאילו אני עומד ביציע של פנרבחצ'ה.

הוא מביא לנו כל כך הרבה שקט ומקצוענות, והלוואי שיישאר כמה שיותר שנים, ונוכל לצמוח כמועדון אירופי יחד איתו.

רק מזכיר לכולם שאני הראשון שדרש את קרויף למכבי (: אי שם באמצע עונה שעברה כבר התחלתי תקמפיין בפייסבוק... וואלה מגיע לי גם בונוס אליפות נראלי

רק מזכיר לכולם שאני הראשון שדרש את קרויף למכבי (: אי שם באמצע עונה שעברה כבר התחלתי תקמפיין בפייסבוק... וואלה מגיע לי גם בונוס אליפות נראלי

דרשת את יוהאן.

למי שפיספס מחר אעלה את הקטע המלא מהראיון

איזה זין קיבלת פרימו יבן של זונה

רק חבל ששלמה שרף לא היה שם גם

אני הייתי בדעה שצריך לקלל את 2 הטמבלים האלה במשחקים אבל מה שגורדי עשה פי 100 יותר חזק ומשפיל

מלך!!!

שירלי יזונה תמיד חשדתי שאת אוהדת הפועל עכשיו זה ברור לי שאת כן

"מכבי לא הלהיבה אותי כי אין לה שחקן סוחף כמו מלמיליאן / אוחנה"

הפנינה היומית של פרימו

התוכנית משודרת עכשיו, מתי ג'ורדי?

אני לא מבין את כל האוהדים שלנו, שנלחצים ומתעצבנים כשאומרים להם שזה בזכות הכסף,

ריאל מדריד ברסה ומנצ'סטר הקבוצות הכי גדולות בעולם חיו שנים על הפסדים של מליארדים, מכבי חיפה היתה קיימת בלי שחר? בלחץ הגיעו 10000 קופים לחצי הגמר

יש אליפות וכל השונאים אכלו זין וימשיכו לאכול.