Jump to content

קרויף עקץ את פרימו

שורה

Recommended Posts

צוות מקצועי, מחלקת נוער, ציוד כושר, תקציב משכורות (כולל כל הזבל שאספנו במחירי עתק ב3-4 שנים האחרונות)

תקציבי המשכורות מהעונות הקודמות זו הבעיה שלנו לא צוות מקצועי ולא נעליים.

ברק יצחקי, רוברטו קולאוטי מדוניאנין וכו' זה הכסף שהלך לאיבוד.

תקציבי המשכורות מהעונות הקודמות זו הבעיה שלנו לא צוות מקצועי ולא נעליים.

ברק יצחקי, רוברטו קולאוטי מדוניאנין וכו' זה הכסף שהלך לאיבוד.

כי ג'ורדי, אוסקר, אוטט, טוריחו, סייג וכו' וכו' חתומים על משכורת חייל?

ובנוער אוספים שקל לשקל?

במקום להכחיש שיש כסף במכבי כאילו זה דבר רע תתחילו להיות מבסוטים שסוף סוף משתמשים בו בתבונה.

ובנוער אוספים שקל לשקל?

במקום להכחיש שיש כסף במכבי כאילו זה דבר רע תתחילו להיות מבסוטים שסוף סוף משתמשים בו בתבונה.

זה לא סותר. אף אחד פה לא מתבייש בכסף שהולך על צוות מקצועי והנוער אבל כן צריך להזכיר באותה נשימה לכל המקטרגים שסטרול קולאוטי ועוד כמה עם חוזים גדולים זה נדוניה של האנשים (או האיש) הקודם שניהל את מכבי.

וכן, יחד עם זה אני בגדול מסכים איתך, צריך גם להגיד לכל המזדיינים: כן, יש לנו כסף ואנחנו מבסוטים מזה אש.

זה לא סותר. אף אחד פה לא מתבייש בכסף שהולך על צוות מקצועי והנוער אבל כן צריך להזכיר באותה נשימה לכל המקטרגים שסטרול קולאוטי ועוד כמה עם חוזים גדולים זה נדוניה של האנשים (או האיש) הקודם שניהל את מכבי.

וכן, יחד עם זה אני בגדול מסכים איתך, צריך גם להגיד לכל המזדיינים: כן, יש לנו כסף ואנחנו מבסוטים מזה אש.

אם זה עושה למישהו טוב לדעת שאני הוצאתי יותר כסף (אבל בחוכמה) בזמן שהוא הוציא הרבה יותר כסף ממני על העברות, שיבושם לו.

ככה או ככה אם המגמה הזו תימשך מה שהם יגידו לא באמת משנה כי כל מה שהם יוכלו לעשות זה להשוות את האליפות הזו לזו שאחריה ולזו שאחריה וכך הלאה.

צוות מקצועי, מחלקת נוער, ציוד כושר, תקציב משכורות (כולל כל הזבל שאספנו במחירי עתק ב3-4 שנים האחרונות)

ומה הבעיה בלהשקיע כסף בצוותי אימון וציוד?

אף אחד לא מכחיש את זה שיש כסף. העניין הוא שההשקעה היא חיובית ולגיטימית ומדברים כאילו מכבי היא בית"ר של גאידמק למרות שברור לכל בר דעת שהמצב לגמרי שונה.

אפילו אדומים בתקשורת(כמו רוזן) מודים שהשינוי הוא ברמת ההתנהלות.

ומה הבעיה בלהשקיע כסף בצוותי אימון וציוד?

אף אחד לא מכחיש את זה שיש כסף. העניין הוא שההשקעה היא חיובית ולגיטימית ומדברים כאילו מכבי היא בית"ר של גאידמק למרות שברור לכל בר דעת שהמצב לגמרי שונה.

אפילו אדומים בתקשורת(כמו רוזן) מודים שהשינוי הוא ברמת ההתנהלות.

ובנוער אוספים שקל לשקל?

בדיוק מה שאני אמרתי.. אם רק היית טורח לקרוא.

אם לומר את האמת? אין בעיה גם בלהשקיע כסף בהעברות. אין בעיה בכלל בלהשקיע כסף.

נראה כאילו פרימו מבסוט על ג?ורדי אשכרה התרגש שהביאו לו תחולצית

מניאק אם פרימו לא משנה את הדעה שלו עלינו לאט לאט

הוא היה מובך, כבר כמה שבועות שמכבי עושה לו בית ספר, הפעם זה היה לגמרי מוחשי.

כמו שהוא אמר לדידי הררי כשהוא ביקש ממנו התנצלות, עיתונאי לא יכול להתנצל, רק מראה כמה הוא חמור.

אני לא יודע מה איתכם, אני הבנתי מה יש לנו ביד, כש40 אלף איש צעקו באיצטדיון רמת גן השלימו את סידי עם השם "קרויף" פתאום חשבתי לעצמי, מתי אוהד כדורגל בישראל צעק את השם קרויף? אנחנו? לנו יש את קרויף?!

אני לא יודע מה איתכם, אני הבנתי מה יש לנו ביד, כש40 אלף איש צעקו באיצטדיון רמת גן השלימו את סידי עם השם "קרויף" פתאום חשבתי לעצמי, מתי אוהד כדורגל בישראל צעק את השם קרויף? אנחנו? לנו יש את קרויף?!

בדיוק מה שאני אמרתי.. אם רק היית טורח לקרוא.

אם לומר את האמת? אין בעיה גם בלהשקיע כסף בהעברות. אין בעיה בכלל בלהשקיע כסף.

1. לא התעסקתי בתגובות שלך לאחרים, אלא אליי.

2. התהייה היא לגבי המבקרים ואלו שמתבכיינים על התקציב ולא לגביך.

אין בעיה עם רכש באופן כללי. יש בעיה עם רכש מוגזם ומיותר. העדיפות היא תמיד להשען על שחקני בית ורכש נועד להשלים את מה שאין לך.

העניין הוא שאפילו מבחינת רכש אנחנו במקום השלישי מה שמוביל בחזרה לשאלה "למה מזיינים את השכל על התקציב?".

1. לא התעסקתי בתגובות שלך לאחרים, אלא אליי.

2. התהייה היא לגבי המבקרים ואלו שמתבכיינים על התקציב ולא לגביך.

אין בעיה עם רכש באופן כללי. יש בעיה עם רכש מוגזם ומיותר. העדיפות היא תמיד להשען על שחקני בית ורכש נועד להשלים את מה שאין לך.

העניין הוא שאפילו מבחינת רכש אנחנו במקום השלישי מה שמוביל בחזרה לשאלה "למה מזיינים את השכל על התקציב?".

רכש הוא מיותר כשהוא לא מצליח. יכול להיות שלקראת ליגת האלופות למשל תצטרך לעשות רכש מאסיבי, אז מה? עם כסף זה לא נחשב?

אני מסביר לך שוב, רכש זה לא הכל בקבוצת כדורגל, אם קבוצות אחרות היו משקיעות את מה שאנחנו משקיעים בכל התחומים (רכש, צוות מקצועי, מחלקות נוער, ציוד כושר וכו') הן היו נראות הרבה הרבה יותר טוב משהן עכשיו.

בפועל לא מדובר רק בתקציב (שיש לו תפקיד) אלא בהתנהלות כללית במועדון, שהושרשה על ידי אוסקר וצוות האימון, על ידי ג'ורדי וכמובן שהכל מותאם לרצונות של מיץ'.

או בקיצור, בלי הכסף אולי זה לא היה קורה.

רכש הוא מיותר כשהוא לא מצליח. יכול להיות שלקראת ליגת האלופות למשל תצטרך לעשות רכש מאסיבי, אז מה? עם כסף זה לא נחשב?

מה הקשר? אמרתי לא להשתמש בכסף? טענתי שרכש צריך להשלים את מה שאין לך. לצ'מפיונס תצטרך רכש(לא מאסיבי כי הסיכון גדול מדי- לדברי קרויף) כי מה שיש כרגע, ככל הנראה, לא מספיק לרמות האלו.

אני מסביר לך שוב, רכש זה לא הכל בקבוצת כדורגל, אם קבוצות אחרות היו משקיעות את מה שאנחנו משקיעים בכל התחומים (רכש, צוות מקצועי, מחלקות נוער, ציוד כושר וכו') הן היו נראות הרבה הרבה יותר טוב משהן עכשיו.

ואני מסביר לך שוב שזאת לא סיבה להתלונן על תקציב של מועדון אחר. מילא היינו קונים כל מה שזז, כמו גאידמק או שחר בתקופות מסויימות, אבל על השקעה במתקנים, צוותי אימון ומחלקות נוער זה מגוחך להתלונן. מצופה ממועדון גדול(או כזה שמתיימר להיות) שיעשה דבר כזה.

בפועל לא מדובר רק בתקציב (שיש לו תפקיד) אלא בהתנהלות כללית במועדון, שהושרשה על ידי אוסקר וצוות האימון, על ידי ג'ורדי וכמובן שהכל מותאם לרצונות של מיץ'.

או בקיצור, בלי הכסף אולי זה לא היה קורה.

כנראה לא היה קורה. עדיין יש פה השקעה חכמה ולגיטימית. שום "אליפות של כסף". זה לא שהעפנו סכומים סטייל פ.ס.ז' או מנצ'סטר סיטי בשביל הצלחות מידיות(ניסינו את זה כבר).

יש פה בנייה יסודית ודבר כזה עולה כסף.

מה הקשר? אמרתי לא להשתמש בכסף? טענתי שרכש צריך להשלים את מה שאין לך. לצ'מפיונס תצטרך רכש(לא מאסיבי כי הסיכון גדול מדי- לדברי קרויף) כי מה שיש כרגע, ככל הנראה, לא מספיק לרמות האלו.

ואני מסביר לך שוב שזאת לא סיבה להתלונן על תקציב של מועדון אחר. מילא היינו קונים כל מה שזז, כמו גאידמק או שחר בתקופות מסויימות, אבל על השקעה במתקנים, צוותי אימון ומחלקות נוער זה מגוחך להתלונן. מצופה ממועדון גדול(או כזה שמתיימר להיות) שיעשה דבר כזה.

כנראה לא היה קורה. עדיין יש פה השקעה חכמה ולגיטימית. שום "אליפות של כסף". זה לא שהעפנו סכומים סטייל פ.ס.ז' או מנצ'סטר סיטי בשביל הצלחות מידיות(ניסינו את זה כבר).

יש פה בנייה יסודית ודבר כזה עולה כסף.

אנחנו מנסה לשכנע אותך באותם דברים שאתה מנסה לשכנע אותי.

או בקיצור, אנחנו מסכימים וסתם טוחנים מים.

הנקודה היחידה שאני לא סגור עליה אם אנחנו באותה דעה היא בנוגע ל"אליפות של כסף". אליפות אי אפשר לקחת בלי כסף (קריית שמונה זה סיפור סיפור), אז לפחות טוב שהשקיעו את הכסף לטווח הארוך ולא לטווח הקצר. אבל אם לומר את האמת, גם הפועל או בית"ר היו יכולות להצליח עם כסף כזה.

זה בדיוק מה שאמרתי לחברים שהיו לידי, בחיים שלי לא חלמתי שאני אצעק קרויף. פשוט עונה מרגשת, השחקנים והסגל באמת מרגשים.