Jump to content

קרויף עקץ את פרימו

שורה

Recommended Posts

היום הבנתי שפרימו לא שונא את מכבי. הוא פשוט טיפש.

קופמן למשל בחיים לא היה לובש את החולצה הצהובה הזאת, פרימו כן.

כל פעם שאני רואה ראיון אני פשוט מתפדח..עצוב מאוד שזו רמת הראיונות בארץ. לא שואלים שאלות רציניות אלא רק צהוב כגון: "אבא שלך" "אמא שלך" " "טילים" "אבא שלך על הטילים" פיייייייי כוס אמא של כל התשקורת בארץ, מקווה שלא נהפוך לבדיחה אצלם ויחשבו שהתשקורת היא הפרצוף של המדינה-משמע, אנחנו.

איפה שאלות על הציוד ומה הוא תורם

איך מתקדמים האלה מבחינת כושר

מה יהיה על הצוות במידה ואוסקר ח"ו ימשיך הלאה

איך ואיפה התפקיד של ג'ורדי מתבטא

האם מתחילים להנחיל את השיטות(כושר, מעקב, תזונה ובע"ה מערך) של הצוות גם בנוער ומטה

מתי נוכל להגיע למצב שנתמודד ב3-4 מפעלים(לא כולל הנבחרת) בצורה ראויה.

ועוד שאלות מהסוג הזה שגורם לך לחשוב ולהפעיל קצת תאים אפורים ולא כל הזמן רכילות בשקל, פרימו אתה בושה וזה ששמת את החולצה רק מראה כמה אתה דפוק, עורך התוכנית-בחיית ראבק איך עשית את הפאדיחה עם הרב ושירלי- את נעל. ולא יפה לפרימו הצבע הזה חחחחחחח.

לפחות צחקתי אתמול בערב על כמה טוב זה שהצוות שלנו מתרחק ממכם ומצורת העבודה הישראלית כמו מאש.

מעבר לתוכן של הדברים, שימו לב גם לקלאסה שלו בניגוד לצ'חצ'חים שיושבים לצידו.

מקשיב לכל שאלה עד הסוף, מתייחס ברצינות לכל אחד ועונה תשובות רציניות גם על השאלות הכי מפגרות.

מנגד - תספרו כמה פעמים קטעו אותו ולא נתנו לו לסיים את הדברים שלו, ותראו איך הוא ישר משתתק ועובר להאזין בתשומת לב ובנימוס.

אני מקווה שיורדי ילמד איך עובדת שיטת ליגת האלופות. אני מעריץ את כל ההתנהלות של קרויף השנה, אפס טעויות,

אבל חורה לי שכולם מתלהבים מהראיון ומאיך הוא הכניס לפרימו, לצד התעלמות מוחלטת מטעות קריטית בכל הקשור לעונה הבאה.