Jump to content

הצעת חוק חדשה:בלי עישון ביציעים

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

לובסטר אני יכול לומר לך שעם כל הכבוד- אתה מחובר למציאות שמתאימה לדפוס ההתנהגות שלך. אני עומד מאחורי כל מה שאמרתי וBUSA אמר "דמוניזציה", הוא לא יכל לתאר זאת יותר טוב.

הכל טוב ויפה שמתחשבים בכם אבל העולם התמלא ב"כל טוב" שפוגע בבריאות שלכם הרבה יותר מסיגריות, מביאים לכם תיקון לטיפה בים, טיפה שהיא הרסנית כלפיי האחר ואתם שמחים ומרגישים מלאי סיפוק והכי חשוב-בריאים. אתם רבותיי חולמים ולא קולטים בתוך איזה עולם אתם חיים.

אין קשר לדפוס התנהגות שלי בכלל.

יודע מה אל תיקח אותי, בחור בן 25, בתור דוגמה.

וואלה מילא אני עוד יכול לסבול.

תחשוב רגע על ילד קטן שמגיע לאצטדיון. זה סיוט עבורו. מה אם הבן שלך היה בא איתך ליציע והיו מעשנים עליו?

אישה בהיריון? חולי אסתמה?

ישבתי לפני 3 שנים ביציע הכבוד (הוזמנתי במקרה). היה שם בחור שמן שלא הפסיק לעשן סיגרים. שמע זה היה סיוט אמיתי. כל היציע התחילו לצעוק לו לכבות את זה. אשכרה רצח אותנו.

כמו שאמרתי שנה שעברה כשעלה אותו דיון: שיחליטו בתחילת השנה על יציע ללא עישון מי שרוצה שיקנה מנוי לשם מי שלא לא.

אם רואים שיש ביקוש אז להוסיף בשנה הבאה עוד יציע

יאללה כל אחד פה מזיין ת'מוח

אני מעשן ואם מפריע למישהו הוא מוזמן להגיד לי ונפתור הכל בצורה יפה

אני רוצה לראות שיכנס פקח דקה 80 כשאנחנו בפיגור ויגיד לאנשים בשער 11 לסגור ת'סיגריה כשהמשחק משוחק והם בשיא העצבים

כאדם מעשן אני יכול להגיד בפה מלא שזה הדבר היחיד שמרגיע אותי עם כל הלחץ של המשחק

כדורגל זה לא אופרה שיפסיקו להרוס לאוהדים המועטים שנשארו את ההנאה

הבעיה שיאסרו בטח להכניס את הסיגיריות כמו בקבוקים וכו

אבל תבין כמה רחוק זה הגיע, אתה לא יכול לבטל את קיומי/למגר אותי רק על עצם היותי מעשן. אני יודע שישנם מעשנים חסרי התחשבות ואם היה אפשר גם אני הייתי נלחם בהם אבל הפכו אותנו לשד גדול ונוראי שזה כבר יצא משליטה.

משען צריך לגלות התחשבות ולהבין שסביבו ישנם אנשים שזה מפריע להם אז להשתדל לעשן 3-4 סיגריות במשחק וכן לעשות על שביכולתו ע"מ שהעשן יתפזר בחלל האוויר ולא על הציבור סביבו.

לא מעשן צריך לגלות הבנה ולהבין שהוא נמצא באירוע שכולל אנשים מעשנים, הכדורגל שייך לי בדיוק כמו שהוא שייך לך ואין ללא מעשנים זכות להרחיק אותי ממנו. סיגריות הן דבר חוקי(ומאוד כלכלי לזונות בממשלה אז כל אלה עם ה"לבעוט לילדים בבטן", אנא מכם) ואין סיבה להעניש אותי ולהרחיק אותי מאירוע שאני חפץ להיות בו בדיוק כמוך. רק שתבין מה אני מרגיש עכשיו- הבן זונה חסר ההתחשבות שזרק מצית ובגללו 11 סגור, זה בדיוק מה שאני מרגיש..יש כמה חסרי התחשבות שבגללם כל המעשנים סובלים.

יוזמה מבורכת. בין אם להוציא מחוץ לחוק לגמרי, ובין אם על ידי הקצאת אזורים מיוחדים - צריך לשנות את העניין.

הכל טוב ויפה שמתחשבים בכם אבל העולם התמלא ב"כל טוב" שפוגע בבריאות שלכם הרבה יותר מסיגריות, מביאים לכם תיקון לטיפה בים, טיפה שהיא הרסנית כלפיי האחר ואתם שמחים ומרגישים מלאי סיפוק והכי חשוב-בריאים. אתם רבותיי חולמים ולא קולטים בתוך איזה עולם אתם חיים.

טיילר דרדן, תירגע. אני בטוח שאם תשאל את ח"כ עדי קול, או כל מי שתומך בחוק הזה, אני בטוח שיתמכו גם במיסוי על מכוניות מזהמות, פיקוח על מזהמים בקרב מזון מעובד, די-פלאורוזיציה של מי השתייה בישראל וכל דבר כזה או אחר שמזיק לבריאות הציבור. אבל עד אז, אין שום מניעה לעסוק גם בסוגיה הזו. כן, יש עוד הרבה מזהמים אחרים ועוד הרבה רעלים שתרבות הצריכה הקפיטליסטית מעודדת אותנו לרכוש. זה לא אומר שלא צריך לעסוק בעניין הסיגריות. העולם לא מתחלק ל"מעשנים" ו"לא מעשנים". העולם הוא של לא מעשנים. אנשים שמעשנים בוחרים לבצע פעולה אקטיבית פרסונלית, וזו זכותם המלאה. ברגע שהפעולה הזו חוצה את תחום השיפוט האישי ומפריעה גם לסובבים - זו כבר לא זכותם המלאה. ההפרעה הזו צריכה להיות מידתית ומינורית ככל האפשר. מותר לעשן ברחוב, כי ברחוב אפשר לזוז ולהתרחק ממי שמעשן. ביציע אי אפשר. אני בהחלט חושב שלמעשנים צריכה להיות שמורה הזכות לעשן בתחום האצטדיון, כפי שכתבתי בעמוד הראשון, אבל די עם התפיסה הקונספירטיבית הרדיפתית הזו.

סיגריות הן דבר חוקי(ומאוד כלכלי לזונות בממשלה אז כל אלה עם ה"לבעוט לילדים בבטן", אנא מכם) ואין סיבה להעניש אותי ולהרחיק אותי מאירוע שאני חפץ להיות בו בדיוק כמוך.

סתם לידיעתך הכללית, כי יצא לי להתעסק בנושא לאחרונה

המדינה מרוויחה בסביבות ה-5 מיליארד שקל בשנה ממיסוי על מוצרי טבק . לעומת זאת, הנזק הכלכלי של העישון למשק נאמד בכ-8.5 מיליארד שקל בשנה על רפואה (אשפוז, תרופות, טיפול), אובדן ימי עבודה, קצבאות נכות ואובדן מיסים עקב אובדן הכנסה, שריפות ועוד כל מני דברים מגניבים כאלה.

אז כן, למחוקק יש כל אינטרס לדחוף לך את המס הכי גבוה שהוא יצליח, ולמנוע ממך לעשן בכל הזדמנות, כי כל שאכטה שלך עולה לכולנו הרבה כסף.

true story

אוטוטו אסור לפצח גרעינים.. פשוט בדיחה עצובה כל החוקים האלה

אתה לא מפריע לי אם אתה מפצח גרעינים. אתה כן מפריע לי אם אתה נושף לי עשן לפנים.

סיגריות זה מפגע סביבתי, רוצה לעשן, תעשן בחוץ או תעשן באזור שמוקצה לך. אנשים לא מעשנים לא צריכים לסבול מזה.

אתה לא מפריע לי אם אתה מפצח גרעינים. אתה כן מפריע לי אם אתה נושף לי עשן לפנים.

סיגריות זה מפגע סביבתי, רוצה לעשן, תעשן בחוץ או תעשן באזור שמוקצה לך. אנשים לא מעשנים לא צריכים לסבול מזה.

הקרינה מהטלפון הנייד שלך מפריעה לי ופוגעת לי בבריאות, אולי גם נאסור שימוש במכשירים סלולארים במגרשים ובכל מקום? אולי נקצה להם אזור מיוחד? או שאולי פשוט נאסור על אנשים להכניס אותם לארועים ציבוריים?

הקרינה מהטלפון הנייד שלך מפריעה לי ופוגעת לי בבריאות, אולי גם נאסור שימוש במכשירים סלולארים במגרשים ובכל מקום? אולי נקצה להם אזור מיוחד? או שאולי פשוט נאסור על אנשים להכניס אותם לארועים ציבוריים?

אין חוק נגד ניידים, יש חוק שמגביל/מונע עישון במקומות ציבוריים.

בתור אחד שלא מעשן מקוווה מאוד שהחוק הזה לא יעבור.. חייבים להפסיק כבר לחפש את ציבור המעשנים..

שיעשו יציע ללא עישון ומי שירצה להנות ממשחק עם אוויר "נקי" שיעשה מנוי לשם, לא מבין למה לאסור את העישון בכל האצטדיון?

עוד מעט באמת יאסרו לעמוד כי זה מסתיר לילד הקטן שיושב בשורה מעליך.. או שיאסרו לקלל כי זה לא מכבד ופוגע באדם אחר.. זה הכדורגל שלנו, המקום שבו אנו באים להשתחרר מכל השבוע שעובר עלינו..

מעשנים עליכם? תעברו מקום? רוצים בכל זאת להיות במקום הזה.. אל תתלוננו.

עוד מעט יאסרו על אנשים לעשן ברחוב מאותה הסיבה.... במקומות ציבוריים סגורים זה הגיוני מאוד שלא יעשנו.. אבל באצטדיון כדורגל פתוח.. אין שום בעיה לעשן..

סה"כ הח"כים החדשים מנסים להתפרסם על חשבוננו (אוהדי הכדורגל).

מקווה שזה ייצא לפועל.

להיות אסמטי ולסבול את העשן הזה זה נורא.

אפשר אולי להקציב שורות אחרונות ביציעים למעשנים וככה העשן לא יעוף על האוהדים הלא מעשנים

לא מעשן,כל משחק כשמישהו מדליק סיגריה לידי אני מבקש ממנו להחליף יד,לנשוף כלפי מעלה.. שונא ריח של סיגריות וחושב שזה גם פוגע בעידוד.

ובכל זאת,ביזיון אם יאשרו את החוק הזה.

לאט לאט יהיה אסור גם לבוא בלי חולצה

בני זונות!!!

ההתאחדות הזאת מזדיינת...

צריך לעצור דחוף את כדור השלג הזה.

אני בעד להפגין בעד החוק,

בעזרת לחץ ציבורי זה יעבור!

שום בזיון ושום כלום!

באירופה ובארה"ב אסור לעשן באיצטדיונים והיכלי ספורט! למה בנוקיה לא מעשנים? כי הוא סגור?! שהיו מעשנים במטוסים לא היו מעשנים ביד אליהו!

גם שעישנתי לפני שהדלתי סיגריה בדקתי שאני לא מפריע לאף אחד.

אני בעד שימכרו בירות באיצטדיון ויהיה אסור לעשן - כמו בארה"ב ואירופה.

עישון במקום שבו יש אירוע ספורטיבי הוא פסול מהיסוד לדעתי האישית ואני מברך על החוק.

כמו שבירכתי על החוק האוסר לעשן בפאבים ומקומות ציבוריים למרות שעישנתי. דרך אגב לכל אלה שבוכים שהורסים את הכדורגל ואת האווירה בכדורגל - בברים לא הורסים לכם את האווירה? אז למה אתם ממשיכים ללכת אליהם? כי זה עדיין סבבה.

האמת שהאיסור עצמו לא כזה מפריע לי הבעיה היא שזה עלול להרחיק את כל ציבור האוהדים שמעשנים מהאצטדיון (ויש הרבה) ופה זה כבר פגיעה במכבי

צריך לעשות יציע של מעשנים, או שיהיה אפשר לצאת החוצה כמו ביד אליהו.

הכי מעצבנים אלו שבאים לגוש ומעשנים 90 דקות גם חונקים אותך גם לא מעודדים.

ובכלל כל הרעיון שבתכלס מי שמעשן במקום כזה צפוף מכריח אותי גם לעשן פסיבית וזה הזוי.

עוד 20 שנה לא יאמינו שנתנו לאנשים לעשן במגרשים ובמקומות צפופים כאלה.

צריך לעשות יציע של מעשנים, או שיהיה אפשר לצאת החוצה כמו ביד אליהו.

הכי מעצבנים אלו שבאים לגוש ומעשנים 90 דקות גם חונקים אותך גם לא מעודדים.

ובכלל כל הרעיון שבתכלס מי שמעשן במקום כזה צפוף מכריח אותי גם לעשן פסיבית וזה הזוי.

עוד 20 שנה לא יאמינו שנתנו לאנשים לעשן במגרשים ובמקומות צפופים כאלה.

אני אומר לך בדוק, זה אנשים שלא מכירים את המילים של השיר, אז הם מדליקים סיגריה בשביל שיחשבו שהם יודעים אבל לא יכולים לשיר כרגע...

ובקשר לנושא, אסור שזה יעבור! עוד מעט יהיה אסור גם פלאפונים?

לוזון הזה דופקת יציאות פופוליסטיות באמא שלי... איך אפשר להעביר מחצית בלי סיגריה?

אני אומר לך בדוק, זה אנשים שלא מכירים את המילים של השיר, אז הם מדליקים סיגריה בשביל שיחשבו שהם יודעים אבל לא יכולים לשיר כרגע...

מזה חשוב?

המצב הנתון זה שיש הרבה אנשים באזור של הגוש שמעשנים 90 דקות ומעודדים אולי דקה פה דקה שם.

שזה גם מפריע לאלו שכן באו לעודד וגם תופס מקום של אנשים שרוצים לעודד.