Jump to content

לא מה שחלמתי עליו 10 שנים

itan17

Recommended Posts

הייתי שם באליפות 96 נגד בית"ר ילד בן 7 שמחתי עם כל המשפחה אבל לא ממש הבנתי, ב-2003 השמחה כבר היתה הרבה יותר גדולה בגלל המותחן עם מכבי חיפה עד השניה האחרונה ובתור ילד ב-14 שבעונה השניה שלו מגיע בצורה די סדירה למשחקים של מכבי היתה שמחה, חגיגות לאחר המשחק וגאווה גדולה בימים שלמחרת בבית הספר. אבל לשתי האליפויות האלה לא היו שום ציפיות מיוחדות לפני, לא אכזבות שממש לקחתי ללב בתור ילד כמו בעשור האחרון.

מאז האליפות ההיא עבר זמן מה, אני ואבא מנויים כבר למעלה מעשור ומלווים את מכבי גם כמעט בכל משחקי החוץ. כבר כמה שנים שלמכבי יש השפעה ישירה על החיים שלי מחוץ לכדורגל - בבי"ס, בצבא, בלימודים ועכשיו באוניברסיטה וכמו רובכם גם אני לקחתי ללב את אין-ספור האכזבות שהיו בעשור האחרון. כמה ייחלתי ופיללתי לרגע הזה שמכבי תיקח אליפות, שאלתי את אבא שלי אחרי כל הפסד "מתי זה כבר יגיע? כל שנה אתה אומר לי שנה הבאה." דיימנתי את זה קורה וחלמתי על זה לא פעם.

הרגע הזה הגיע אתמול באיצטדיון ר"ג, היתה התרגשות, שמחה אבל משום מה זה לא היה זה. זה לא היה מה שדיימנתי וחלמתי עליו 10 שנים. אולי בגלל שזה היה כבר ידוע מראש וזה לא הגיע בבום כמו ב-2003, אולי בגלל שזה היה עם עוד 40 אלף באיצטדיון המנוכר בר"ג ולא בשער שמונה עם הכסא המרגש שלי ואולי זה בגלל שאני עוד לא מעכל ויקח קצת זמן.

הגול של לוגסי, ה-4:0 והפנדל של ברק כנראה כבר גמרו את מכסת ההתרגשות שאני יכול להכיל בעונה אחת ואולי זו סתם ירידת מתח אחרי ציפיה כ"כ מתישה וארוכה.

ביום שני בקרית אליעזר- אני, 1800 מנויים שהוגרלו ואלופת המדינה נהיה שם. קצת יותר אינטימי ומרגש, אולי אז זה יתפרץ.

בכל מקרה, יש אליפות!!! :wubyellow3:

תכלס שיש משהו במה שאתה אומר,

לפני 10 שנים זה הרגיש אחרת כי היינו תלויים בעוד משחק באותו זמן.

מה גם שאת רוב ההתרגשות גנבו העונה המהפך ברמה"ש, הפנדל בר"ג, הדרבי 4 וה3-2..אפשר לצרף גם את ה5-0 על בית"ר לחלקנו.

בקיצור לא ממה אכפת לי שהרגשתי את זה פחות..

:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

העיקר שיש אליפות!!!!

הייתי הרבה יותר מאושר בסיום דרבי 4 מאשר אתמול אבל אולי זה כי אני לא מעכל שזה קרה ..

בכל מקרה מתי מכבי מודיעה על חגיגות האליפות ?

הייתי הרבה יותר מאושר בסיום דרבי 4 מאשר אתמול אבל אולי זה כי אני לא מעכל שזה קרה ..

בכל מקרה מתי מכבי מודיעה על חגיגות האליפות ?

בסוף השבוע כנראה יוציאו תאריך מדוייק.

לא מזדהה אבל יכול להבין אותך,עברנו השנה כבר הכול ואין ריגוש או שמחה שלא חווינו,וטבעי שבמשחק שהוא לא ממש משחק אליפות כי זה כבר היה ידוע מראש,לא תתרגש כלכך.

מה גם שיותר מחצי קהל שהיה אתמול זה אנשים שיצאו מהחורים או שהגיעו סתם לראות תהצגה הכי טובה בעיר,בחיפה ניהיה שם אלו שהיו עם הקבוצה באש ובמים כול העשור הזה,אלו שליוו את מכבי לכול מקום ללא תנאים,ואולי אז רק תתחיילו לעכל מה עשינו.

חזרנו .

מה שיש לך יש גם לי.

ויש לעוד אלפי אוהדי מכבי וזה הדבר הכי טבעי בעולם.

אי אפשר להשוות אליפות כמו של מכבי לפני עשור או למשל אליפות כמו של סיטי לפני שנה לאליפות שאתה לוקח אותה לאט לאט ובהדרגה.

כמו שאי אפשר להשוות נצחון בדרבי בדקה ה 90 אל מול נצחון בדרבי שאתה מוביל 2-0 החל מדקה 60 ובמשך 30 דקות אתה עושה "עולה עולה" בקהל.

זה בכלל לא אותו טירוף.

כייף לקחת אליפות, כייף לנצח דרבי וכייף לזכות בגביע.

הכי כייף לנצח משחקים בדקה ה 99 אחרי מהפך מהסרטים ולקחת אליפות שאתה יודע שאתה חייב לנצח בהפרש של 2 שערים וזה גם קורה בסוף.

זה החיים - זה טבעי.

עם כמה שזה יכול להביא להתקפי לב, מאחל לכולנו להשיג אליפויות יותר צמודות בשנים האחרונות, כי זה פשוט יותר מרגש.

אללה מכבי!

הייתי שם באליפות 96 נגד בית"ר ילד בן 7 שמחתי עם כל המשפחה אבל לא ממש הבנתי, ב-2003 השמחה כבר היתה הרבה יותר גדולה בגלל המותחן עם מכבי חיפה עד השניה האחרונה ובתור ילד ב-14 שבעונה השניה שלו מגיע בצורה די סדירה למשחקים של מכבי היתה שמחה, חגיגות לאחר המשחק וגאווה גדולה בימים שלמחרת בבית הספר. אבל לשתי האליפויות האלה לא היו שום ציפיות מיוחדות לפני, לא אכזבות שממש לקחתי ללב בתור ילד כמו בעשור האחרון.

מאז האליפות ההיא עבר זמן מה, אני ואבא מנויים כבר למעלה מעשור ומלווים את מכבי גם כמעט בכל משחקי החוץ. כבר כמה שנים שלמכבי יש השפעה ישירה על החיים שלי מחוץ לכדורגל - בבי"ס, בצבא, בלימודים ועכשיו באוניברסיטה וכמו רובכם גם אני לקחתי ללב את אין-ספור האכזבות שהיו בעשור האחרון. כמה ייחלתי ופיללתי לרגע הזה שמכבי תיקח אליפות, שאלתי את אבא שלי אחרי כל הפסד "מתי זה כבר יגיע? כל שנה אתה אומר לי שנה הבאה." דיימנתי את זה קורה וחלמתי על זה לא פעם.

הרגע הזה הגיע אתמול באיצטדיון ר"ג, היתה התרגשות, שמחה אבל משום מה זה לא היה זה. זה לא היה מה שדיימנתי וחלמתי עליו 10 שנים. אולי בגלל שזה היה כבר ידוע מראש וזה לא הגיע בבום כמו ב-2003, אולי בגלל שזה היה עם עוד 40 אלף באיצטדיון המנוכר בר"ג ולא בשער 8 {שורה 27, כסא 11} עם הכסא המרגש שלי ואולי זה בגלל שאני עוד לא מעכל ויקח קצת זמן.

הגול של לוגסי, ה-4:0 והפנדל של ברק כנראה כבר גמרו את מכסת ההתרגשות שאני יכול להכיל בעונה אחת ואולי זו סתם ירידת מתח אחרי ציפיה כ"כ מתישה וארוכה.

ביום שני בקרית אליעזר- אני, 1800 מנויים שהוגרלו ואלופת המדינה נהיה שם. קצת יותר אינטימי ומרגש, אולי אז זה יתפרץ.

בכל מקרה, יש אליפות!!! :wubyellow3:

גבר יכול להיות שאני מתפרץ לדלת פתוחה, אבל יש מצב שכיכר רבין זה מה שהיה חסר לך ולכל מי שמרגיש כמוך.

מעבר לכך אני חייב להודות שגם אני יצאתי אתמול מהאצטדיון עם תחושה חזקה של ריקנות, אבל

מאז כל רגע שעובר אני מרגיש שההכרה של מה שקרה וממשיך לקרות מחלחלת לאט לאט וממלאת אותי שוב.

תכלס..i'm busting!!

גבר יכול להיות שאני מתפרץ לדלת פתוחה, אבל יש מצב שכיכר רבין זה מה שהיה חסר לך ולכל מי שמרגיש כמוך.

מעבר לכך אני חייב להודות שגם אני יצאתי אתמול מהאצטדיון עם תחושה חזקה של ריקנות, אבל

מאז כל רגע שעובר אני מרגיש שההכרה של מה שקרה וממשיך לקרות מחלחלת לאט לאט וממלאת אותי שוב.

תכלס..i'm busting!!

תכלס למשחק אתמול הייתה משמעות שלילית, גם רמת גן (שאני אישית מאתמול שונא את המקום הזה) גם רמת השרון שבאה להרוס משחק כמו תמיד (כי היא הקבוצה הכי מגעילה בארץ) וגם כי זה היה סגור וחתום הרבה לפני אתמול

עדיין אליפות.

תכלס..i'm busting!!

יש מצב, בגלל זה אני ממש מחכה לחגיגות הרשמיות.

התחושת ריקנות זה נכון, אני מסתובב בבית ואומר לעצמי 10 שנים חיכיתי יש אליפות אבל מה עכשיו?

לא נראה לי שנחווה משהו ברמת המתח של 2003 בזמן הקרוב..

השנה אוסקר וג'ורדי גרמו לזה להיראות קל (מן הסתם עם הרבה עבודה קשה).

דבר ראשון מכיר הרבה אנשים שמרגישים כמוך כנראה אתם צריכים זמן לעכל

דבר שני הרבה אנשים שמחו שמחת אליפות אחרי הניצחון 4-0 בדרבי וה 3-2 האגדי נגד בני יהודה

אחרי המשחקים האלה הייתה כבר הבנה שלקחנו אליפות