Jump to content

פסגת העולם

bister

Recommended Posts

זהו זה. תם אך לא נשלם. היו לנו רגעים יפים העונה, חלקם מרגשים, חלקם חשובים, אחרים מכוננים. זהו רגע האמת, זה שמעביר רעד לאורך כל הגוף, משאיר את שערותינו סומרות ועינינו לחות. היו רגעים אחרים, אבל הרגע הזה מיוחד. זה הרגע שבו הזמן קופא, ר"ג לובש מלכות, ארובות השמיים נפתחות כאילו העולם כולו מתמרק לקראת ההכתרה. זה הרגע שבו ניתן להביט לאחור, לאורך כל העונה, לאורך כל העשור, בלי להעריך ובלי לחשב, בלי לקוות ובלי להתייאש. פשוט להביט, לעצום עיניים ולהסתכל עליהם. הרגעים שלפני היו אפופים בתקווה ואמונה, במאבקים ובתסכול. הרגע שאחרי יהיה כולו שמחה מתפרצת, אקסטזה וקתרזיס, כמו שרק התנקזות של אלפי רגשות לרגע בודד יכולה להרגיש. אבל הרגע הזה, הרגע המיוחד הזה, כולו גאווה.

כנראה שלעולם לא אדע איך זה מרגיש להיות כפסע מפסגת האוורסט, אבל אם הייתי נאלץ לנחש הייתי אומר שיש לי עכשיו מושג לא רע. צעד מפסגת העולם, לא כדרבון, לא כנטיעת אמונה, אלא כעובדה. רק צעד. פתאום הרגל מרגישה כבדה, הכל נהיה איטי. זה לא נהיה קשה, זה אפילו קל מתמיד, אבל אתה לא רוצה שהוא ייגמר, אתה מתענג עליו, חש כל שריר ושריר עד הדריכה האחרונה. כנראה שלעולם לא אדע איך זה להיות כפסע מפסגת העולם, אבל את הפסגה עצמה יש לי הרגשה שכבר אכיר בקרוב. היא מחכה לנו, ולפעמים, היא רק ההתחלה.

אני חושב שכל הפסימים צדקו. היה עדיף לא להבין.

אני עיכלתי כבר מזמן. עכשיו אני אפילו לא שמח, בטח לא חוגג.

המשחק אליפות מחר יהיה מרגש הכי שאפשר, אבל לא באמת. דמיינתי משהו אחר.

מקווה שזה ישתנה במגרש.

מקווה להצטרף לשכרון החושים שאני חולם עליו עשור שלם.

עד אז,

מקנא בכם בעיקר..

מקווה שזה ישתנה במגרש.

עד אז,

מקנא בכם בעיקר..

:(

ביסטר, כתבת משהו על "לחכות 10 שנים, לחכות למשהו אחד 10 שנים" לפני כמה מחזורים.. ?

יש מצב אתה שם את זה פה שוב ?

לא אני, ניק הורנבי.

Eighteen years! Eight-teen years! Do you know what you wanted eighteen years ago? Or ten? Or five? Did you want to be Head of Year at North London Comprehensive, I doubt it. I'd doubt if you wanted anything for that long. And if you had, and if you'd spent three months thinking that finally, FINALLY you were gonna get it and just when you think it's there it's taken away from you... I mean I don't care what it is, a car, a job, an Oscar(

:wubyellow3:) , the baby... then you'd understand how I was feeling tonight. But there isn't, and you don't, so...

Sarah Hughes: So, so what, so fuck off, go home, leave you alone? I'll tell you something Paul, there isn't anything that I've wanted for eighteen years, cause I was a kid eighteen years ago. And if I did still want the same things I'd think I'd gone wrong somewhere, because actually I don't want to marry David Cassidy, I don't want bigger tits, I don't want to do better on my marks. I've stopped worrying about that kind of thing and maybe you should try.

Paul Ashworth: Well maybe there's a big bit of you that's gone missing somewhere, maybe everyone should want something they've always wanted

מקווה שזה ישתנה במגרש.

עד אז,

מקנא בכם בעיקר..

משום מה אני מרגיש כמוך..

אני שמח - מכבי אלופה - אחרי עשור!

אבל משהו באליפות הזה נבנה לאט לאט, וזה מה שגורם לרגשות המטורפים של האליפות להחלש קצת.

למען האמת לפני עשור באליפות ההיא, ההתפרצות שמחה שלי הייתה ברמה שהיא אפשר לתאר.

אתם יודעים מה, אני חושב שהרגע שבו העונה הזאת הביאה לי פרץ של רגשות מטורפים וזעזוע בלב הייתה מהפך על בני יהודה דקה 98.

שם, זה היה השיא.

שם הבנתי שלקחנו אליפות.

שם התפרצו כל הרגשות אחרי העשור המגעיל הזה.

שלא יהיה ספק.

היו לי בלי סוף רגעי אושר מטורפים שאין שני להם בחיים שלי.

אבל דווקא את הגדול מכולם אני חושב שאני לא אחווה איתכם.

מקווה שתאבדה.

משום מה אני מרגיש כמוך..

אני שמח - מכבי אלופה - אחרי עשור!

אבל משהו באליפות הזה נבנה לאט לאט, וזה מה שגורם לרגשות המטורפים של האליפות להחלש קצת.

למען האמת לפני עשור באליפות ההיא, ההתפרצות שמחה שלי הייתה ברמה שהיא אפשר לתאר.

אתם יודעים מה, אני חושב שהרגע שבו העונה הזאת הביאה לי פרץ של רגשות מטורפים וזעזוע בלב הייתה מהפך על בני יהודה דקה 98.

שם, זה היה השיא.

שם הבנתי שלקחנו אליפות.

שם התפרצו כל הרגשות אחרי העשור המגעיל הזה.

אז האליפות בעונה הבאה לא תהיה מתוקה?

הקבוצה מרגשת, מה שמיטש בנה פה מרגש, תחשבו הוא לא הלך אחרי שנתיים ששרף פה כסף ובלי תואר, העתיד מרגש!

מבחינתי יורדי ואוסקר מתחילים פה שושלת כמו של בית הלוי כמו של גרנט.

לא אני, ניק הורנבי.

Eighteen years! Eight-teen years! Do you know what you wanted eighteen years ago? Or ten? Or five? Did you want to be Head of Year at North London Comprehensive, I doubt it. I'd doubt if you wanted anything for that long. And if you had, and if you'd spent three months thinking that finally, FINALLY you were gonna get it and just when you think it's there it's taken away from you... I mean I don't care what it is, a car, a job, an Oscar(

:wubyellow3:) , the baby... then you'd understand how I was feeling tonight. But there isn't, and you don't, so...

Sarah Hughes: So, so what, so fuck off, go home, leave you alone? I'll tell you something Paul, there isn't anything that I've wanted for eighteen years, cause I was a kid eighteen years ago. And if I did still want the same things I'd think I'd gone wrong somewhere, because actually I don't want to marry David Cassidy, I don't want bigger tits, I don't want to do better on my marks. I've stopped worrying about that kind of thing and maybe you should try.

Paul Ashworth: Well maybe there's a big bit of you that's gone missing somewhere, maybe everyone should want something they've always wanted

תודה :)

תעשה לזה גרסא שלנו, אני בטוח שזה יהיה יותר טוב

לדעתי בגול שלוגסי כבר ידעתי שאנחנו אלופים

אבל תמיד יש את הסיכוי הקלוש הזה שאולי זה לא יקרה, ומה אם..

עד המשחק היום של חיפה- בני יהודה בכלל לא חשבתי שארגיש ככה וככל שהדקות עברו הלחץ גבר

ובשריקת הסיום צמרמורות בכל הגוף, חיוך דבילי ודמעות של אושר בעיניים

קשה לי להאמין שמחר זה קורה

Rafi Dahan

שבוע טוב בשורות טובות ..!

וואלה אני לא כל כך מחזיק ממנו מבחינה מקצועית, אבל איזה אח!

תודה :)

תעשה לזה גרסא שלנו, אני בטוח שזה יהיה יותר טוב

עשר שנים. שחקנים עוזבים, מאמנים מתחלפים, בעלים משתנים, עשר שנים. ליגת אלופות, גביע, מאבקי ירידה, מחאות, קללות, ייאוש, עשר שנים. לימודים, עבודה, אהבות, חיים. עשר שנים.

ר"ג. יום אחד.

לא ידעתי. כיצד אפשר היה לדעת? קיוויתי, הנחתי, הרגשתי את זה מתבושש. הרגשתי את הריח המסמא של הניצחון, הרגשתי את עוצמתו המשכרת של הניצחון. ידעתי שזה קרוב, שזה שלנו. אבל לא ידעתי. כיצד אפשר היה לדעת? גם כיום, כעת, איני יודע. מחר, אולי מחר אדע. מחר אדע.

עשר שנים. שחקנים עוזבים, מאמנים מתחלפים, בעלים משתנים, עשר שנים. ליגת אלופות, גביע, מאבקי ירידה, מחאות, קללות, ייאוש, עשר שנים. לימודים, עבודה, אהבות, חיים. עשר שנים.

ר"ג. יום אחד.

צריך להתחיל לשלם לך :)

ביסטר מילה שריגשת...

מקווה שזה ישתנה במגרש.

עד אז,

מקנא בכם בעיקר..

תפסיק לדבר שטויות, אתה תצטרף...