Jump to content

עוד דרבי כדורסל העונה?

itan17

Recommended Posts

לפעמים אני חושב שאני המנחוס של מכבי כדורסל, אבל הקבוצה פשוט חלשה, אי אפשר להצליח עם רכז בדמות יוגב אוחיון או בשחקנים אפורים כמו ליאור אליהו ופלניניץ'.. איך מאבדים 20 הפרש ב3 דקות, איך מאבדים 8 כדורים ב3 דקות? איך בר טימור הילד זין הזה רץ לסל כאילו הוא משחק בשכונה?

Guest MTA Or DEAD

הקהל חוץ זה הקהל שבאמת מגיע לעודד. גם בדרבי בבית מכבי שמעו אותנו בחלקים גדולים מהמשחק הרבה יותר מאת הקהל של הפועל, והיינו בקושי 200 שם.

אתה מדבר על הקהל של הפועל?כי היה להם הגרלה לכרטיסים

בלי קשר אחי הקהל של הפועל סל בבית ובחוץ הכי טוב בליגה

מכמה סיבות

1-המגרש ביתי שלהם הוא 2500 והמחירים למנויים שם לא מתקרבים אפילו למחירים שיש למכבי ,ככה שיותר אוהדי הפועל ?אמיתיים? עושים מנוי ומגיעים

מבחינת משחקי חוץ,לכל קבוצה יש קהל טוב בחוץ מכיוון שלשם מגיעים האוהדים במטרה לעודד

שיש לך מגרש 11 אלף מקומות זה בסדר,אבל המחירים ואיך שמתייגים את האוכלוסייה שבאה למשחקים לא תאומת בקצת לדעתי את הקהל בכדורגל

שים לב שרבע מהיציעים ריקים,ואנשים אוכלים סושי יושבים בנחת כאילו זה משחק עם הפועל אילת

פה ההבדל

Guest MTA Or DEAD

אחח להזכר במכבי שלא פארקר שארפ יאסקיביציוס בסטון ורק לדמיין כמה הפרש היו נותנים היום להפועל 70 או 80

אתה מדבר על הקהל של הפועל?כי היה להם הגרלה לכרטיסים

בלי קשר אחי הקהל של הפועל סל בבית ובחוץ הכי טוב בליגה

מכמה סיבות

1-המגרש ביתי שלהם הוא 2500 והמחירים למנויים שם לא מתקרבים אפילו למחירים שיש למכבי ,ככה שיותר אוהדי הפועל ?אמיתיים? עושים מנוי ומגיעים

מבחינת משחקי חוץ,לכל קבוצה יש קהל טוב בחוץ מכיוון שלשם מגיעים האוהדים במטרה לעודד

שיש לך מגרש 11 אלף מקומות זה בסדר,אבל המחירים ואיך שמתייגים את האוכלוסייה שבאה למשחקים לא תאומת בקצת לדעתי את הקהל בכדורגל

שים לב שרבע מהיציעים ריקים,ואנשים אוכלים סושי יושבים בנחת כאילו זה משחק עם הפועל אילת

פה ההבדל

סתם מוצצים להם בתקשורת הקהל של הפועל חולון לאורך 5 שנים באותה רמה אם לא יותר טוב

לא יודע אם הקהל של הפועל יותר טוב..שימו את הגוש של הגייט בבית מכבי וגם תשמעו אותו כל המשחק ותחשבו שיש קהל בן זונה.

והקהל של הפועל חולון באמת קהל טוב מאוד.

תפסיקו לשקר לעצמכם, אין מה להשוות בין הקהל של מכבי בכדורסל לקהל של הפועל בכדורסל אם כמה שזה עצוב, וגם הקהל של הפועל חולון והקהל של הפועל י''ם יותר טובים מאיתנו בעידוד וגם הקהל של חיפה שהגיע להיכל העונה עשה לנו בית ספר אז דיי לזיין את המוח זה לא הכדורגל ולא מזכיר את הכדורגל.

Guest MTA Or DEAD

אלעד_ז

בתור אחד שהולך להרבה משחקים של חולון בבית ובחוץ

הקהל של חולון קהל מצויין בתמיכה,כל משחק יש משהו כמו 2500 צופים למרות שהמצב של הקבוצה גרוע למרות שעכשיו קנו את הקבוצה קבוצת רוכשים

מבחינת הגעה למשחקים זה קהל מספר אחד בארץ שהקבוצה עוד היית בליגה ארצית היו מגיעים לכל משחק 1000 צופים

ש300 אוהדים מגיעים למשחק חוץ בעיר נידחת בגרמניה במפעל לא מוכר באירופה זה כבוד

מבחינת העידוד הקהל של הפועל שווה ערך לקהל של חולון

שניהם הקהלים הטובים בליגה

אלעד_ז

בתור אחד שהולך להרבה משחקים של חולון בבית ובחוץ

הקהל של חולון קהל מצויין בתמיכה,כל משחק יש משהו כמו 2500 צופים למרות שהמצב של הקבוצה גרוע למרות שעכשיו קנו את הקבוצה קבוצת רוכשים

מבחינת הגעה למשחקים זה קהל מספר אחד בארץ שהקבוצה עוד היית בליגה ארצית היו מגיעים לכל משחק 1000 צופים

ש300 אוהדים מגיעים למשחק חוץ בעיר נידחת בגרמניה במפעל לא מוכר באירופה זה כבוד

מבחינת העידוד הקהל של הפועל שווה ערך לקהל של חולון

שניהם הקהלים הטובים בליגה

רועי הייתי מנוי להפועל חולון,ומנוי למכבי כדורגל בו זמנית ...חולון לא מביישים

דרבי כדורגל.

רועי הייתי מנוי להפועל חולון,ומנוי למכבי כדורגל בו זמנית ...חולון לא מביישים

דרבי כדורגל.

שמעתי מחבר שגם חזק שם שיש לא מעט אוהדים של חולון שהם אוהדי מכבי.

תפסיקו לשקר לעצמכם, אין מה להשוות בין הקהל של מכבי בכדורסל לקהל של הפועל בכדורסל אם כמה שזה עצוב, וגם הקהל של הפועל חולון והקהל של הפועל י''ם יותר טובים מאיתנו בעידוד וגם הקהל של חיפה שהגיע להיכל העונה עשה לנו בית ספר אז דיי לזיין את המוח זה לא הכדורגל ולא מזכיר את הכדורגל.

היום הייתה אחת מתצוגות העידוד החלשות שאני זוכר אי פעם בכדורסל (מנוי זה השנה ה10)

ועכשיו יש לנו זמן לקצת אמת -

אתה טועה כבר בהתחלה, בהפועל אין הפרדה בין הקהל של הכדורסל לקהל של הכדורגל, בניגוד גמור (ולא ברור) אלינו.

הייתי בבית מכבי במשחק האחרון נגדם, הם נתנו תצוגה יפה של עידוד אבל זה הרבה פחות במציאות ממה שזה נראה בטלויזיה, פתאום גם אצלם יש את החברה שיושבים רוב המשחק ולא מעודדים.

הקהל של הפועל חולון והקהל של הפועל ירושלים באמת טוב, מגיעים בכמות יפה אבל להגיד שהם יותר טובים משלנו זה בדיחה, בעיקר כשנקודת ההשוואה שלך היא משחקי ליגה שבהם הקהל של מכבי רואה משהו בין משחק ידידות לבין משחק אימון והם רואים בו את משחק חייהם.

*באולם הפחים הייתי פעם אחת והם באמת נתנו תצוגה יפה, במלחה הייתי באזור ה5 בחלק מהפעמים הם היו טובים ובחלק פח אשפה.

והקהל של חיפה? תגיד אתה רציני??

לסיבות למה זה ככה אני לא אכנס כי הסיבות ברורות,

זה מתחיל ממחירי הכרטיסים הגבוהים שמבריחים את האוהדים האמיתים ומבאים אוכלי סושי ופיצה, זה ממשיך בהתמסחרות של הקבוצה וכ'ו וכ'ו.. אין צורך לפרט במיוחד בגלל שהכל ידוע ונטחן כבר מכל הכיוונים.

הלוואי המאבטחים ישברו את הידיים והרגליים לכל אוהדי הפועל

שרמוטות

לזיין את הבני זונות!

במקרה הזה אני מעדיף שהמאבטחים ישברו תרגליים

היום זה אצלם מחר זה אצלנו

עד שלא תיפתח הדלת לאוהדים האמיתיים של מכבי (ואני מדבר בעיקר על כאלה מהכדורגל שמכביסל גם חשובה להם) המצב לא הולך להשתנות.

זה אפשרי רק אם הנושא שמתחת לנושא הזה יתגשם,אבל מפה ועד שם הדרך ארוכה.

גייט 11 עושים עבודה מדהימה,הבעיה שאין לאן להתפתח עם הקהל בכדורסל.

הקהל של מכבי בכדורסל פשוט בדיחה, אין מה להשוות אותו בכלל לקהל בכדורגל הבדל שמיים וארץ.!!

מאחל לנו בלי לחשוב בכלל שיעתיקו את קבוצת הכדורסל לכדורגל כולל הקהל.

הקהל של מכבי בכדורסל פשוט בדיחה, אין מה להשוות אותו בכלל לקהל בכדורגל הבדל שמיים וארץ.!!

אווירה בדרבי שם שווה לאווירה לפני משחק אחרי שזכינו באליפות נגד קריית שמונה