Jump to content

עוד דרבי כדורסל העונה?

itan17

Recommended Posts

מכבי של השנה היא מהקבוצות השנואות עליי (גם בכדורגל וגם בכדורסל) של השנים האחרונות , אתמול ממש קיוויתי שנפסיד ואפילו אני מקווה שאת האליפות לא ניקח - בניית הקבוצה השנה הייתה מחדל ורק התרסקות רצינית תמנע את המחדל הזה לשנים הבאות ...

מצד שני אני לא יכול לראות את מכבי מפסידה ..

או במילים אחרות: כשמכבי טובה אני אוהב אותה, כשמכבי לא טובה אני שונא אותה ומקווה שתפסיד.

איזה אוהד למופת.

או במילים אחרות: כשמכבי טובה אני אוהב אותה, כשמכבי לא טובה אני שונא אותה ומקווה שתפסיד.

איזה אוהד למופת.

תשמע אתה צודק כשמכבי חרא אני לא סובל אותה , בגלל זה הלכתי כל העשור האחרון למשחקים כל שבוע בבלומפילד - אני באמת אוהד הצלחות , כ"כ הרבה אליפויות היו לנו בשנים האחרונות ובגלל זה עשיתי כל עונה מנוי ..

כשהייתה את ההצלבה לא רציתי שמכבי תעבור את ריאל , חשבתי שאם מכבי תעלה אז יוכלו לטאטא מתחת לשטיח את מה שקרה העונה בקיץ - כמויות הכסף שנשפכו על על שחקנים בינוניים היא לא נורמלית , אני חושב שהמועדון מתנהל בצורה לא נכונה בשנים האחרונות ואני מקווה שנקבל את הכאפה שתשנה את ההתנהלות בנוגע לבניית הקבוצה.

תשמע אתה צודק כשמכבי חרא אני לא סובל אותה , בגלל זה הלכתי כל העשור האחרון למשחקים כל שבוע בבלומפילד - אני באמת אוהד הצלחות , כ"כ הרבה אליפויות היו לנו בשנים האחרונות ובגלל זה עשיתי כל עונה מנוי ..

כשהייתה את ההצלבה לא רציתי שמכבי תעבור את ריאל , חשבתי שאם מכבי תעלה אז יוכלו לטאטא מתחת לשטיח את מה שקרה העונה בקיץ - כמויות הכסף שנשפכו על על שחקנים בינוניים היא לא נורמלית , אני חושב שהמועדון מתנהל בצורה לא נכונה בשנים האחרונות ואני מקווה שנקבל את הכאפה שתשנה את ההתנהלות בנוגע לבניית הקבוצה.

גם בכדורגל רצית שנפסיד בעשור האחרון כי הקבוצה הייתה פח ? מה הקשר בין זה שהקבוצה לא טובה ( נכון ) לבין לרצות שמכבי תפסיד ?

אני גם לא מתחבר כל כך לכדורסל אבל לרצות שמכבי תפסיד ? בחיים לא.

לזיין את השרמוטות באדום, ששמעון יקשור שחקנים ליד אליהו אם צריך כדי שיבינו מה זה דרבי.

ואם, נניח, שמעון מזרחי כן חושב שהקבוצה מתנהלת נכון, או לחלופין מבין היכן הטעויות בדרך העבודה, עם כל הכבוד - מי אתה שתקווה להפסד של הקבוצה שאתה אוהד, על סמך דיעותיך האישיות? אולי האנשים שאחראים על הקבוצה (במשך עשרות שנים ומבינים קצת יותר מהאוהד הפשוט) יודעים מה הם עושים? ואיך בכלל אפשר לקוות להפסד של מכבי??

אני לא כזה בתחום הכדורסל... איפה ניתן להשיג כרטיסים לאחד המשחקי בית?

הכרטיסים של מכבי נמכרו, הכל מנויים והשאר להפועל

שמעתי שיש מכירה ללאומי או משהו כזה

אבל בכל מקרה בטוח יהיו מלא כרטיסים באינטרנט

לפתוח להם את הצורה!!

אנשים פה אשכרה בגלל ההפסד ההוא חוששים ?

אולי נכשלנו נחרצות באירופה אבל בליגה אנחנו רמה מעל כולם.

רמה מעל כולם כשהזרים נותנים יכולת סבירה ושאליהו יוגב/מורן נותנים משחק טוב.

אנחנו משחקים בלי שני זרים - פלאנינץ ומדלי. ככה שהיתרון צריך לבוא לידי ביטוי בישראלים, אבל כשגם הם לא פוגעים אתה מפסיד לאילת, נתניה וכו.

רמה מעל כולם כשהזרים נותנים יכולת סבירה ושאליהו יוגב/מורן נותנים משחק טוב.

אנחנו משחקים בלי שני זרים - פלאנינץ ומדלי. ככה שהיתרון צריך לבוא לידי ביטוי בישראלים, אבל כשגם הם לא פוגעים אתה מפסיד לאילת, נתניה וכו.

אילת זה לא הפועל.

הקהל חוץ זה הקהל שבאמת מגיע לעודד. גם בדרבי בבית מכבי שמעו אותנו בחלקים גדולים מהמשחק הרבה יותר מאת הקהל של הפועל, והיינו בקושי 200 שם.

אבל היה הגרלה לאוהדי הפועל בדרבי היום

וכמו שאתה יודע הקהל של הפועל בכדורסל מורכב ברובו מיושבי שער 2 ו-13....לא.

מכבי מעצבנת. במקום לסגור 30 הפרש במחצית רק 9. היה כבר פאקינג 22. פראיירים.