Jump to content

קניית כרטיסים ליציעים של חיפה - אפשרי?

idan8

Recommended Posts

במידה שאנחנו מנצחים את בני יהודה והם את רמת השרון הם מתכננים לקרייה שיירות אוהדים והסתערות על כל היציעים, לי רק נותר לקוות שאריק רק ייתן לנו את המשחק הזה ויטריף את השחקנים , אם ננצח ונחזיר את כל הצהובים הביתה עם זין ביד זה ייחשב מבחינתי כמו תואר, לא יקרה אבל, כל הקבוצה חבולה פצועה ומדממת.

יש להם מושגים חדשים לתארים זה מדהים!!!

בקשר למשחק תפסיקו לפחד כל מי שקונה ל5א שיבוא עם צהוב ויסתיר את זה בכניסה, ברגע שמתחיל המשחק תעודדו בטירוף

אני רוצה לראות שהם יוציאו חצי יציע.

למה אנשים צריכים לבוא ניטרליים וכל המשחק לשבת ולהיות כאילו אוהדי חיפה

אם מכבי תבקיע גול אף אחד לא יוכל להישאר אדיש לזה.

איזה טיפשים כבר תפסנו גוש מכובד ב5 א' מה יעזור להם שהם מורידים עכשיו, הגיון של קופים

+1 הרי חצי יציע כבר צהוב אף אוהד חיפה לא ירצה לקנות לשם כרטיס

אין להם ברירה אלא בקרוב להוציא את שערים 5ב ו9 שכל אחד מהם מכיל 800 מקומות. הם יוציאו את זה או להם או לנו. לקנות גם אותם בכל מקרה!!!

בכו לדובר וזה עבד, הורידו את המכירה כרגע. מאמין שהיא תיפתח בהמשך כי אני לא רואה הרבה אוהדי חיפה שרוצים לראות אותנו לוקחים שם אליפות מסתערים על הכרטיסים, בטח ובטח שחצי יציע צהוב. באמת שלא אהיה מופתע עם מחר זה שוב יהיה זמין.

מי שלא קנה עוד כרטיס שיכנס כל כמה דקות לאתר של גרבר, אני מאמין שזה יחזור בקרוב..

אל תחכו להגרלה של מכבי, תדאגו שיהיה לכם כרטיס בוודאות, כרגע יותר מחצי יציע 5א צהוב.

ולכל אוהדי חיפה המסכנים שקוראים פה

להכנס אנחנו נכנס, גם אם אני אצטרך לבוא עם חולצה ירוקה

זה לא שאתם הפועל או משהו כזה, שאנחנו נגעלים, אתם סתם אספסוף

בקשר לדרבי 4 - אכן הוציאו אוהדי הפועל שלא שמחו בגולים שלנו, ככה זיהו שהם אוהדי הפועל ואז הוציאו אותם. יחד עם זאת צריך להבין שמי שעשה את זה קיבל הוראה ממכבי לעשות את זה ואנחנו אוהבים אותו על זה.

ככה, שגם אם אנחנו מגיעים ל5א (כן כן, גם אני קניתי כמה כרטיסים לשם :P) פשוט חפשו פנים מוכרות, כי לפי מה שאני קורא פה מרבית שער 11 כבר קנה לשם כרטיסים...

ומי שחושש שהוא ישלם מחיר כפול כי יהיה לו כרטיס גם לשם וגם לשם, אז שלא ידאג. אם 30,000 איש קנו לרמת גן, אני בטוח שתמצאו מישהו שיקנה ממכם את הכרטיס ל5א.

בכו לדובר וזה עבד, הורידו את המכירה כרגע. מאמין שהיא תיפתח בהמשך כי אני לא רואה הרבה אוהדי חיפה שרוצים לראות אותנו לוקחים שם אליפות מסתערים על הכרטיסים, בטח ובטח שחצי יציע צהוב. באמת שלא אהיה מופתע עם מחר זה שוב יהיה זמין.

בעצם רגע. עכשיו הם קוראים מה שרשמתי פה אז הם ידאגו לעמוד על המשמר מול ההנהלה שלהם שלא תפקיר אותם ובמקרה של ההנהלה שלהם אני מאמין שהם יזרמו איתם כדי לצאת איתם גברים.

מה קורה ירוקים? הכל טוב? אז קנינו חצי יציע מה כבר קרה? תנו לחגוג בשקט מה יש? אנחנו באים לחגוג לכם בפרצוף, ככה יצא, תשלימו עם זה, יהיו אוהדים גם ביציע ד' אני מאמין, יש בחיפה מספיק אוהדי מכבי שרוצים לראות, אין לכם איך למנוע את זה אז יאללה, זדיינו. גברים עאלק...

ולכל אוהדי חיפה המסכנים שקוראים פה

להכנס אנחנו נכנס, גם אם אני אצטרך לבוא עם חולצה ירוקה

זה לא שאתם הפועל או משהו כזה, שאנחנו נגעלים, אתם סתם אספסוף

קהקהקהקהקה :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: