Jump to content

קניית כרטיסים ליציעים של חיפה - אפשרי?

idan8

Recommended Posts

אם נהיה ריאליים רגע, 95% שהמשחק אליפות יהיה בקריית אליעזר. מקציבים לנו שם רק 1500 כרטיסים ליציעים 6-8, אבל יש עוד 1600 ביציעים שצמודים להם - 800 ביציע 5ב' ו800 ביציע 9.

יש לנו סיכוי להשתלט על השערים האלה?

יהיה קשה, גם בגלל שככל הנראה יסגרו להם יציע.

אתה מתכוון רדיוס ללא קהל.

זה לא ברור שהקלגס עם הקסקט ידו בכל ויד כל בו?

נראה לך שהוא יתן יד לזה שאולי נוכל לחגוג לו מול העיניים הנפה?

לא ניסחתי את עצמי טוב. זה אפשרי, מוכרים לשם כרטיסים.

השאלה היא אם יש פה אנשים שרוצים לתכנן קנייה לשם ככה שלא ייצא מצב שאני אקנה לשם ואתקע לבד.

לא ניסחתי את עצמי טוב. זה אפשרי, מוכרים לשם כרטיסים.

השאלה היא אם יש פה אנשים שרוצים לתכנן קנייה לשם ככה שלא ייצא מצב שאני אקנה לשם ואתקע לבד.

אני חושב שאם אין ברירה גם אני אקנה לשם ואני מאמין שיהיו עוד כמה. אבל כמובן שיש שני דברים שצריכים לקרות.

אחד, לראות מה יהיה עם יציע ג' והאם הם יקבלו עונש כלשהו.

שני, צריכה להתחיל מכירת הכרטיסים.

http://sport.garber-tickets.co.il

התחילה המכירה לאוהדי חיפה ובהתחשב בעובדה שיותר מ-1500 אוהדי מכבי רוצים להגיע, מתוכננת קנייה מאסיבית?

שימו לב שכתוב בהערות שאוהד של מכבי ביציע שלהם (נגיד 5 שצמוד יחסית ליציעים שלנו) יוצא מהמגרש.

לאיזה שער?

אני קניתי ל13 על כל מקרה שלא אצליח לקנות ל6-8

דווקא לשם קנית?

לא הייתי אומר שזה מעשה מושכל, אם כבר היית קונה ל 5א, למרות שישבו בו אוהדי חיפה, הוא הכי פחות מאוכלס מבחינת קהל.

אגב, עוד לא ברור מה עם יציע 5ב ו-9. במשחק הקודם נגדם פתחו לנו את 5ב ונתנו להם את 9.

כרגע שני היציעים האלה מנוטרלים לקניה ואני גם יודע שלשניהם חיפה לא מכרו מנויים בכלל ובמשחקים גדולים נמכרים אך ורק כרטיסים.

בהתחשב בעובדה שהם מנוטרלים לקניה כנראה שבמשך השבוע יחליטו אם פותחים אותם לנו או להם, הכל תלוי בקצב המכירה לקהל שלהם

מכירת הכרטיסים למשחק נגד מכבי ת"א (שני 20:50) החלה. חשוב לציין שאוהדי מכבי ת"א יישבו ביציעים 6-8 ומי מאוהדיהם שיקנו כרטיסים ליציעים אחרים לא יורשו להיכנס לאיצטדיון.

עדיף שנעשה תדיון על זה במקום שלא כל אורח בפורום יכול לראות כדי שאוהדים שלהם לא יראו מה אנחנו מתכננים וינסו למנוע ...

קניתי 5 כרטיסים ל5 א'

תקנו לשם נשתלט על היציע הם לא יוציאו 400 איש אוהדי מכבי..

קנית אה?

פשוט מאוד. לא באים עם שום דבר צהוב, מעבירים הכל לחברים שכן יהיה להם כרטיסים ליציע של מכבי ואחכ אומרים שמאיימים עלייך כי אתה מכבי ובגרבר אמרו לך שזה יציע נייטרלי.

תקנו ל 5א.. אל תפחדו במקרה הכי גרוע לא באים בצהוב ויושבים כל המשחק ברגוע , בסוף שנחגוג אליפות כל אוהדי חיפה ילכו אתם תהיו שם לחגוג :)

אני קניתי 4, 45 שקל לכרטיס אין מה לחשןב יותר מדי.. מקסימום תמכרו לאוהדי מכבי אחרים אם תשיגו ליציע של מכבי.

תקנו ל 5א.. אל תפחדו במקרה הכי גרוע לא באים בצהוב ויושבים כל המשחק ברגוע , בסוף שנחגוג אליפות כל אוהדי חיפה ילכו אתם תהיו שם לחגוג :)

אני קניתי 4, 45 שקל לכרטיס אין מה לחשןב יותר מדי.. מקסימום תמכרו לאוהדי מכבי אחרים אם תשיגו ליציע של מכבי.

קנית נוער נכון? מבוגר זה 85