Jump to content

שירי אליפויות לא-רשמיים

Omer

Recommended Posts

הנה, קוזמיק, אלה בדיוק ההודעות שכואבות לי:

מי זה הטמבל הזה ששר בשיר וחושב שהוא עושה שיר אליפות?

ומי זה המפגר בוואן שנותן לו להעלות כזה דבר

גועל נפש איך בנאדם מפגר חושב שיעשה שיר אליפות

עוד מעט גם ילד עשה שיר וזהו

לשלוח אותו ומהרררררר

ואין שום דבר אישית נגדך פוייר, רק נגד הלך הרוח שאתה מביע ומייצג פה.

בתור מוזיקאי, אני מנסה לחלק את זה לרגע, לראות איך נראה מבחינתכם, ואיך מבחינת המוזיקאים.

מבחינתכם:

*גרפיטי (אמנות) - סבבה

*תפאורה (אמנות) - סבבה. גם כשיש תפאורה רשמית, כמובן, כי הלב זה כשזה מגיע מהקהל

*קליפ סיכום לדרבי (אמנות) - סבבה. גם כשיש קליפ לא פחות טוב ביוטיוב הרשמי של מכבי

*שיר של התיירים, לא בשיתוף מכבי - סבבה, כי אין "שיר פתיחת עונה רשמי"

*שיר אליפות - פה כבר עובר הגבול. הרגילו אתכם ששיר אליפות עושה רק הקבוצה.

עכשיו, תנו לי לשאול אתכם, זה לא נראה לכם סימן של תרבות ספורט דפוקה? כי אחרי שדורטמונד לקחה אליפות רצו מיליון שירי אליפות ברשת, חלקם טובים יותר, חלקם טובים פחות. אני בספק רב אם למישהו זה הפריע.

כי ככה זה נראה מבחינתנו:

*חברה עוזבת - כותבים שיר

*מרגישים שכל החברים מסביבך לא שמים עליך זין - כותבים שיר

*עוד הפסד של מכבי - שיר למגירה

*החברה איתך - כותבים שיר מהר, רגע לפני שתעזוב

*מכבי סוף סוף לוקחת אליפות - שיר שמח - רוצים לפרסם גם לקהל האוהדים הרחב - מקבלים תגובות מבזות.

אני אישית מתכנן לעבוד על שיר, כן. חשבתי על זה המון זמן. חיכיתי לזה שנים. לתת מעצמי. יש אנשים שטובים בעריכת וידאו, יש כאלה שבציור, אני הצד האמנותי שלי זה מוזיקה. אני אכתוב שיר בין אם תרצו ובין אם לא. ולא בקטע של איום, אבל כן, אם אני אראה שזה היחס למי שמוציא שיר, לא אשחרר אותו. אשלח לחברים קרובים. חשוב לי להדגיש שאין כאן איום, כי אני לא חושב שיהיה פה איזה הפסד מטורף שלכם. כולה באסיסט חובבן. רק שלתומי חשבתי שיהיה נחמד לנצל את היכולות שיש לי בשביל קצת הווי.

ובגלל זה לא אכפת לי מה דעתכם על השיר שפורסם היום, כל מה שכתבתם עליו (למעט כמה ביקורות עניינות, והשאלה למה הוציא כבר עכשיו ולא חיכה עוד) - פשוט מבזה. וגם מעליב אותי אישית. זה לא אומר שאני מצפה להתנצלות בפניי, אלא רק שתחשבו שנייה איך זה נראה מבחינת אוהדים מסורים, שהחיים שלהם זה רק מוזיקה ומכבי, וחיכו שנים לאפשרות לשלב בין השניים. זה היחס שהם מקבלים. ובאמת שמבחינתי אין לי בעיה שאף אחד לא יאהב את השיר שאכתוב ואקליט. ואם אפילו רק לאדם אחד השיר שלי ידבר - כבר עשיתי את שלי. זאת המהות של אמנות.

תבינו שאם אתם אומרים אחרת, שלא צריך לשחרר את זה ולא משנה מה - אתם בעצם אומרים שלאוהד מכבי ת"א מותר לכתוב על הכל חוץ מעל אחד מהאירועים המשמחים בחיים שלו. אתם קולטים את האבסורד שפה?

בבקשה תחשבו על זה קצת, ותשאלו את עצמכם אם בדורטמונד מישהו כעס שמוזיקאים חובבים הרשו לעצמם להקדיש משהו לקבוצה באופן לא רשמי. ואם זה היחס שמגיע לאחים שלכם ליציע. באמת שכאב לי לקרוא את ההודעות בנושא המקביל.

בסוף המצב לא באמת טרגי כמו שאתה מתאר אותו

ויאללה תן לנו בשיר !

עכשיו הוא במיוחד יהיה גרוע, כי אנשים חס וחלילה עוד יצפו למשהו איכותי...

כל אמנות, לא משנה מאיזה סוג, שמוקדשת למכבי - מבורכת, ולא משנה על ידי מי נעשתה. כשזה בא מאוהדים ומאנשים פרטיים זה לא פחות מרגש מכשזה משהו רשמי.

בהצלחה עם השיר! :thumbs:

עכשיו הוא במיוחד יהיה גרוע, כי אנשים חס וחלילה עוד יצפו למשהו איכותי...

אל תדאג במקרה שהוא יהיה גרוע

כולנו כאן כדי לצחוק עליך

אני לא בטוח שהבעיה היא שנכתב שיר אליפות כמו שהבעיה היא מתי שהוא שוחרר. דאמיט, אם כל מה שתגידו עדיין לא לקחנו רשמית

הנה, קוזמיק, אלה בדיוק ההודעות שכואבות לי:

ואין שום דבר אישית נגדך פוייר, רק נגד הלך הרוח שאתה מביע ומייצג פה.

בתור מוזיקאי, אני מנסה לחלק את זה לרגע, לראות איך נראה מבחינתכם, ואיך מבחינת המוזיקאים.

מבחינתכם:

*גרפיטי (אמנות) - סבבה

*תפאורה (אמנות) - סבבה. גם כשיש תפאורה רשמית, כמובן, כי הלב זה כשזה מגיע מהקהל

*קליפ סיכום לדרבי (אמנות) - סבבה. גם כשיש קליפ לא פחות טוב ביוטיוב הרשמי של מכבי

*שיר של התיירים, לא בשיתוף מכבי - סבבה, כי אין "שיר פתיחת עונה רשמי"

*שיר אליפות - פה כבר עובר הגבול. הרגילו אתכם ששיר אליפות עושה רק הקבוצה.

עכשיו, תנו לי לשאול אתכם, זה לא נראה לכם סימן של תרבות ספורט דפוקה? כי אחרי שדורטמונד לקחה אליפות רצו מיליון שירי אליפות ברשת, חלקם טובים יותר, חלקם טובים פחות. אני בספק רב אם למישהו זה הפריע.

כי ככה זה נראה מבחינתנו:

*חברה עוזבת - כותבים שיר

*מרגישים שכל החברים מסביבך לא שמים עליך זין - כותבים שיר

*עוד הפסד של מכבי - שיר למגירה

*החברה איתך - כותבים שיר מהר, רגע לפני שתעזוב

*מכבי סוף סוף לוקחת אליפות - שיר שמח - רוצים לפרסם גם לקהל האוהדים הרחב - מקבלים תגובות מבזות.

אני אישית מתכנן לעבוד על שיר, כן. חשבתי על זה המון זמן. חיכיתי לזה שנים. לתת מעצמי. יש אנשים שטובים בעריכת וידאו, יש כאלה שבציור, אני הצד האמנותי שלי זה מוזיקה. אני אכתוב שיר בין אם תרצו ובין אם לא. ולא בקטע של איום, אבל כן, אם אני אראה שזה היחס למי שמוציא שיר, לא אשחרר אותו. אשלח לחברים קרובים. חשוב לי להדגיש שאין כאן איום, כי אני לא חושב שיהיה פה איזה הפסד מטורף שלכם. כולה באסיסט חובבן. רק שלתומי חשבתי שיהיה נחמד לנצל את היכולות שיש לי בשביל קצת הווי.

ובגלל זה לא אכפת לי מה דעתכם על השיר שפורסם היום, כל מה שכתבתם עליו (למעט כמה ביקורות עניינות, והשאלה למה הוציא כבר עכשיו ולא חיכה עוד) - פשוט מבזה. וגם מעליב אותי אישית. זה לא אומר שאני מצפה להתנצלות בפניי, אלא רק שתחשבו שנייה איך זה נראה מבחינת אוהדים מסורים, שהחיים שלהם זה רק מוזיקה ומכבי, וחיכו שנים לאפשרות לשלב בין השניים. זה היחס שהם מקבלים. ובאמת שמבחינתי אין לי בעיה שאף אחד לא יאהב את השיר שאכתוב ואקליט. ואם אפילו רק לאדם אחד השיר שלי ידבר - כבר עשיתי את שלי. זאת המהות של אמנות.

תבינו שאם אתם אומרים אחרת, שלא צריך לשחרר את זה ולא משנה מה - אתם בעצם אומרים שלאוהד מכבי ת"א מותר לכתוב על הכל חוץ מעל אחד מהאירועים המשמחים בחיים שלו. אתם קולטים את האבסורד שפה?

בבקשה תחשבו על זה קצת, ותשאלו את עצמכם אם בדורטמונד מישהו כעס שמוזיקאים חובבים הרשו לעצמם להקדיש משהו לקבוצה באופן לא רשמי. ואם זה היחס שמגיע לאחים שלכם ליציע. באמת שכאב לי לקרוא את ההודעות בנושא המקביל.

אין לך מה לקחת תגובה כזאת כ"כ קשה.

אם תשחרר שיר 90% מהתגובות שתקבל יהיו בנימה מפרגנת (כלומר, לא חייבים לאהוב אבל לפחות לא יכעסו שבכלל שחררת את השיר)

גם כשמישהו מעלה סרטון שהוא השקיע עליו 4 שעות עבודה הוא מקבל מכל מיני אנשים תגובות מגעילות.

תאמין לי שרוב הפורום ישמח לראות אותך משחרר שיר אליפות כשאת האליפות ניקח (ואז יהיה פה מהפך).

אחי, זה שיר חרא.

זה, ספציפית, שיר חרא.

אם תעשה שיר טוב, סבבה, אבל זה שיר חרא.

עכשיו אין קשר בין העובדה לזה שהשיר חרא למה שאתה תעשה, כי אם תעשה שיר טוב, נהדר, השיר עצמו דיי חרא. זה הכל.

אם לא ניקח בסוף אליפות, לקופים ולאדומים יהיה כ"כ הרבה חומר לצחוק עלינו...

אם לא נקח בסוף אני מעלה וידאו שלי 1 GAY 1 CUP.

אף אחד לא יתעסק באליפות אחכ..

אני לא מבין מה הבעיה שלכם ומאיפה באות התגובות הטיפשיות שמנסות להצחיק וממש לא מצליחו.

הלוואי שיהיו כמה שיותר שירים על מכבי, שירי אליפות, שירי יציע מוקלטים: בגירסאות רוק או מזרחית למי שמעדיף.

נשבר הזין ליסוע באוטו למשחק עם שירים של סטאלוס מ92, בעידן של היום כל אחד יכול לכתוב ולבצע שיר ובעלות נמוכה או אפסית.

במקום לעודד אנשים לכתוב אתם מזיינים תשכל ובסוף מקבלים את אילנה אביטל המזדיינת.

סבבה שיר לא לטעמכם, אני מעדיף שיהיו עשרים שירים שרובם לא לטעמי בשביל שניים או שלושה שירים איכותיים.

מנהלים תעשו טובה ותמחקו תגובות מיותרות.

אני לא מבין מה הבעיה שלכם ומאיפה באות התגובות הטיפשיות שמנסות להצחיק וממש לא מצליחו.

הלוואי שיהיו כמה שיותר שירים על מכבי, שירי אליפות, שירי יציע מוקלטים: בגירסאות רוק או מזרחית למי שמעדיף.

נשבר הזין ליסוע באוטו למשחק עם שירים של סטאלוס מ92, בעידן של היום כל אחד יכול לכתוב ולבצע שיר ובעלות נמוכה או אפסית.

במקום לעודד אנשים לכתוב אתם מזיינים תשכל ובסוף מקבלים את אילנה אביטל המזדיינת.

סבבה שיר לא לטעמכם, אני מעדיף שיהיו עשרים שירים שרובם לא לטעמי בשביל שניים או שלושה שירים איכותיים.

מנהלים תעשו טובה ותמחקו תגובות מיותרות.

אין עם זה בעיה, פשוט ההכרזה שזה "שיר האליפות" כאילו זהו הוחלט שזה השיר שלנו ומחר הוא יהיה ביציעים בטירוף מעצבנת, לא הגיוני שכל אחד שיקום יחליט מה הוא שיר אליפות, ובכל זאת, אם אתה רוצה להכין שיר כזה, ולנסות את מזלך אתה צריך לצאת מנקודת הנחה שיש מצב שלא יאהבו אותו כולם( כמו כל דבר באומנות עומר והביקורת המטומטמת שלך)

אני לא אוהב את האומנות הזאת ועיצבן אותי שבא זמר שהחליט שהוא כתב שיר והוא שיר האליפות וזהו. כאילו אין החלטה אחרת.

כתבת שיר? נהדר.

לא אהבתי אותו, אני חייב לאהוב?

אין עם זה בעיה, פשוט ההכרזה שזה "שיר האליפות" כאילו זהו הוחלט שזה השיר שלנו ומחר הוא יהיה ביציעים בטירוף מעצבנת, לא הגיוני שכל אחד שיקום יחליט מה הוא שיר אליפות, ובכל זאת, אם אתה רוצה להכין שיר כזה, ולנסות את מזלך אתה צריך לצאת מנקודת הנחה שיש מצב שלא יאהבו אותו כולם( כמו כל דבר באומנות עומר והביקורת המטומטמת שלך)

אני לא אוהב את האומנות הזאת ועיצבן אותי שבא זמר שהחליט שהוא כתב שיר והוא שיר האליפות וזהו. כאילו אין החלטה אחרת.

כתבת שיר? נהדר.

לא אהבתי אותו, אני חייב לאהוב?

אבל זה שיר אליפות, שיר שנכתב על האליפות, הוא לא אמר בשום מקום שזה שיר רשמי פשוט שיר אליפות נוסף.

אף אחד לא ביקש ממך לאהוב אבל יש הבדל בין ביקורת לגיטימית של אחד שלא אהב את השיר, לבין תגובות שגורמות לכותבים נוספים לא לכתוב.

תראה את הנושא הזה איך הוא נראה.

וואן פרסמו את השיר רק בשביל לעשות רעש במידה ונפסיד את האליפות וגם אני חושב שהתזמון לא נכון.

אבל וואלה כל הכבוד לבחור שישב והשקיע גם אם זה לא הטעם של החברים בפורום.

(השיר הזה רחוק כמו נצח מהטעם שלי אבל אני לא אצא על הכותב ועל כותבים אחרים שהשקיעו בשבילי).