Jump to content

נולדנו לסבול

Recommended Posts

6 שנים אני מנוי למכבי ואוהד אותה משאני זוכר את עצמי.

5 שנים שאני מנוי ראיתי בעיקר כשלונות, נפילות, הפסדים וגרוע מכל הפסדים בדרבי. אבל בכל זאת עושה מנוי שנה אחרי שנה ומתאכזב כל שנה מחדש.

והנה הגיעה עונה 2012 /2013 ועשיתי כמובן עוד מנוי למרות שידעתי שהוא לא יצא לי משתלם מדי בזמן הצבא .

והנה נפלה עלינו לטובה עונה שמנצחים בה 2 דרבים (3?) ונקח בסיומה אליפות.

ואני? אני לא הייתי בדרבי ובעוד 20 משחקים שדרסנו קבוצות למרות שהיה לי מנוי ללכת למשחק.

אני הייתי בשנים הכי רעות של הקבוצה הזאת , גדלתי על מכבי שרגילים בה לכישלונות והפסדים ולמרות זאת המשכתי ללכת משחק אחרי משחק.

אבל פתאום כשהקבוצה מצליחה? אני אוכל תלב, בקושי רואה בכלל משחקים, והג?ובניקים הטרמפיסטים חוגגים.

אני אוכל רק חרא והם באים לקטוף את הפירות.

בקיצור הכי שבוז שלי, נולדתי לסבול...

מרגיש בדיוק את אותה תחושה. אחרי כל כך הרבה שנים של סבל שהייתי מנוי בכל עונה השנה התגייסתי ולא עשיתי מנוי, מרגיש מנותק בטירוף למרות שהיה לי תמזל להיות בשני הדרבים האחרונים. בכל מקרה, תזכור שמה שאתה עושה חשוב ושמכבי תהיה פה גם אחרי הצבא.

לקום בבוקר של תורנות מטבח ולרוץ לטבחים לשאול אותם כמה נגמר בדרבי כי בדקה ה80 נגמרה השעת טש שלך והמפקד לקח לך את הפלאפון :|

אני מתנחם לפחות במה שכן הספקתי לחוות מהעונה המדהימה הזאת

לקום בבוקר של תורנות מטבח ולרוץ לטבחים לשאול אותם כמה נגמר בדרבי כי בדקה ה80 נגמרה השעת טש שלך והמפקד לקח לך את הפלאפון :|

מה אתה דג????

וואלה אני בידיוק הפוך מכבי חיכו לי שאני אשתחרר והתחילו לשחק (:

הכל עובר חברה

אני חושב שזה יותר נושא לאוהדים שאשכרה היו הולכים למשחקים לפני הצבא וזה

לא לכאלו שפה ושם.

אבל סבבה!

לא שאני מכיר, אבל מתא או ירדן שטרייכר היו הולכים ליותר משחקים ממני? בספק... הפסדתי העונה (עד הגיוס יעני) שלושה משחקי חוץ (מתוך איזה עשרים ומשו משחקים שמן הסתם הייתי)

וחבל שאתה מנצל את זה שבמשחק הקרוב אני בצבא ולא יכול להרביץ לך

אני מנוי כבר שלוש שנים ומתגייס השנה בנובמבר .. לא יודע אם לעשות או לא לעשות מנוי ..

מפחידה אותי התחושה לא להיות ב11 באיזה משחק צ'מפיונס או בדרבי.

סעמק שנים שאני מנוי שנים, נסעתי לאנגליה למשחקי חוץ ליגת האלופות בלגנים, רק אכזבות...

דווקא השנה אני באמריקה ומתגייס ומכבי חוגגת...

אני המנחוס בדוק!

אני מנוי כבר שלוש שנים ומתגייס השנה בנובמבר .. לא יודע אם לעשות או לא לעשות מנוי ..

מפחידה אותי התחושה לא להיות ב11 באיזה משחק צ'מפיונס או בדרבי.

לעשות מנוי להשתמש בחופשות ולמכור ניקובים(במקרה שיש מישהו שאתה סומך עליו)

תתנחמו בזה שאתם קמים בבוקר בבסיס עם חיוך על הפנים ומסתכלים לחברים שלך למחלקה שאוהדים את הפועל או חיפה בפרצוף קורן מאושר. אין לכם מושג איזה מייאש זה להסתובב בצבא כשמכבי נראית כמו זבל עופות. את הגול של שבחון בדרבי ההוא ראיתי בטלוויזיה של החמ"ל בחטף ואחריו היו לי שנה ומשהו די עגומות בצבא. קחו את שביזות יום א' ותוסיפו לה את בוזגלו, שבחון ורוני גפני וותבינו שהיא פי 1000 יותר נוראית ככה.

הסתדר לי טוב

השנה אני י'א זוכה לראות לראות אליפות אחרי 10 שנים שבפעם הקודמת הייתי בכיתה ב' והדבר היחיד שאני זוכר מהאליפות הקודמת זה תמשחק האליפות שהייתי ברמת וגן ת5-0 מול בני יהודה

ושנה הבאה שאני בי'ב ליגת אלופות :wubyellow3:

אחרי זה צבא 3 שנים מקווה שקרבי שאני משתחרר מכבי כבר יהיו דרג ב' באירופה עם שחקנים בעל שם ואני יגיע ישר לשיא

2 שבתות סגרתי ובהם מכבי שיחקה פעמיים

עכשיו יצאתי שבת והמשחק ביום שני

סעמק

התקווה היחידה שלי העונה היא כבר לא ללכת למשחקים התקווה היא להיות בחגיגות האליפות. כוס אמק עם הצבא הזה

תתנחמו בזה שאתם קמים בבוקר בבסיס עם חיוך על הפנים ומסתכלים לחברים שלך למחלקה שאוהדים את הפועל או חיפה בפרצוף קורן מאושר. אין לכם מושג איזה מייאש זה להסתובב בצבא כשמכבי נראית כמו זבל עופות. את הגול של שבחון בדרבי ההוא ראיתי בטלוויזיה של החמ"ל בחטף ואחריו היו לי שנה ומשהו די עגומות בצבא. קחו את שביזות יום א' ותוסיפו לה את קפילוטו, רועי דיין וארז מסיקה וותבינו שהיא פי 1000 יותר נוראית ככה.

קובצ'י, ארז מסיקה לפחות עוד הביא קצת אושר בימים מסויימים של הקריירה שלו [גול מחצי מגרש בדרבי, הגול נגד פאוק...]. אבל כן, חוץ ממנו הרשימה שלך בהחלט מכובדת ומזכירה לי שחורות מהתקופה הארורה הזאת בצבא.