Jump to content

איגנסיו פידלף מול בני יהודה

Omer

Recommended Posts

אמנם זה יכול לקרות.אבל אני חושב שהסקאוטים של נאפולי היו שמים לב אם היו לו בעיות בסיסיות כמו סגירה לא נכונה או לאבד את השחקן שלך.ואם הביאו אותו בכל זאת כנראה שיש פוטנציאל ולכן הייתי משאיר אותו גם שנה הבאה ואם אחרי שיתאמן עם כולם במחנה אימון ויקבל צ'אנס גם בגביע הטוטו ולא ירשים אפשר להשאיל אותו לקבוצה אחרת.אחרי הכול הוא לא תופס מקום של זר ואם היה לו משכורת גבוהה ג'ורדי לא היה מביא אותו לשבת על הספסל.

אתמול גם קרלוס היה חלש.. שטיבי בהרכב כל מי שישחק ליידו יראה כמו ראמוס.. טיבי לדעתי שחקן העונה. פשוט שחקן ענק!

קרלוס לא היה חלש בכלל.

היה חלש,נכון,במיוחד במחצית הראשונה.

אבל,

דבר ראשון- הוא צריך עוד בטחון,הוא לא משחק מספיק - לא כל כך עוזר לו לבניית בטחון. כל המשחק רק חשבתי כמה חבל שהוא לא היה בתחילת העונה כדי להשתפשף בליגת הטוטו או שאין משהו בסגנון כרגע בשבילו.

דבר שני- אם הוא היה מחליף את קרלוס ומשחק לצידו של טיבי,אני מאמין שהוא היה הרבה יותר טוב. טיבי זה שחקן פיזי מאוד,קרלוס לא. הם משלימים אחד את השני בעניין הזה. פידלף הרבה יותר דומה לקרלוס מאשר לטיבי.

דבר שלישי- הוא ישראלי! מה אכפת לכם שיהיה בסגל? יש לנו את פאקינג אבי סטרול בסגל!

שחקן חלש חסר ביטחון ולדעתי בין החלשים שנחתו העונה אצלנו. פשוט לא מקצועי קבלת החלטות שערוריתית ואדישות שלא מביישת את אריק בנאדו.

לא קובר אותו אבל ללא ספק יש לו הרבה עבודה כדי להפוך להיות שחקן הרכב בנתיים הוא אפילו לא שווה שחקן ספסל. התיאום שלו עם שאר ההגנה פשוט לוקה בחסר.

שחקן חלש חסר ביטחון ולדעתי בין החלשים שנחתו העונה אצלנו. פשוט לא מקצועי קבלת החלטות שערוריתית ואדישות שלא מביישת את אריק בנאדו.

לא קובר אותו אבל ללא ספק יש לו הרבה עבודה כדי להפוך להיות שחקן הרכב בנתיים הוא אפילו לא שווה שחקן ספסל. התיאום שלו עם שאר ההגנה פשוט לוקה בחסר.

בוא נפרק את מה שכתבת:

"שחקן חלש" - מה זה אומר בכלל?

"חסר ביטחון" - מן הסתם הוא יהיה חסר ביטחון לא? שחקן חדש, לא מכיר שום דבר ונכנס בפעם השניה לשחק. אתה לא היית מתרגש?

"בין החלשים שנחתו אצלנו העונה" - חלשים? אף אחד מהם לא היה חלש. גם לא פידלף.

"פשוט לא מקצועי" - מה זה אומר בכלל? טייק 2

"קבלת החלטות שערוריתית" - מן הסתם, שחקן שעדיין לא התקאלם, לא מתואם עם ההגנה וחסר ביטחון יקבל החלטות לא נכונות, חשבת על זה?

"אדישות שלא מביישת את אריק בנאדו" - אדיש? אולי מופנם? אולי קצת בהלם מהאווירה? שוב, משחק שני שלו, מול אצטדיון מלא, אחרי שהוא לא שיחק תקופה ארוכה. איך טיבי\קרלוס היו מגיבים אם הם היו במקומו?!

ואז אתה אומר שאתה לא קובר אותו.

נו באמת.

ברור שמוקדם להספיד אותו

כולה משחק שני של הבחור.

אין ויכוח שאתמול הוא היה לא טוב. אבל כל ההגנה הייתה חלשה אתמול.

לדעתי הוא איטי ומסורבל מדי כדי להיות מגן, בלם יותר הגיוני.

אם הוא היה נחשב זר, הייתי אומר לוותר עליו לעונה הבאה.

אבל אם הוא ישראלי, שיישאר.

אני בטוח שהוא יסתבר כשחקן הרבה יותר טוב. הרכב? לא נראה לי.

לא כל אחד זה פריצה שבמשחק הראשון נותן עקב לגול.

איגנסיו פידלף הוא שחקן שלא קיבל אמון בשום מקום בקריירה. מבנה גוף יש לו,טכניקה נראה שגם לא חסר,אבל הוא מאוד מפוזר ורואים את חוסר הביטחון שלו מקילומטרים.

הוא לא שיחק כדורגל כבר שנתיים,אולי כדאי אפילו להשאיל אותו בעונה הבאה לקבוצה שתבטיח לו 90 דקות כל שבוע,כי כרגע הוא לא ברמה.

אבל בסך הכל הוא עוד צעיר,יכול להיות שהוא שחקן,יכול להיות שלא,אבל אני מקווה שכשהוא יצבור קצת ניסיון וביטחון נראה מה הוא שווה.

אמנם הוא נראה קטסטרופה עד עכשיו אבל אני אישית לא איבדתי את התקווה לגביו.