Jump to content

איגנסיו פידלף מול בני יהודה

Omer

Recommended Posts

סעמק די לגמור שחקנים אחרי 2 הופעות!!!!!!!!

גם על קרלוס אחרי 5 משחקים לא טובים בתחילת העונה אמרתם שהוא איטי מזכיר את סאבו ואת שלל זיוני שכל...

הוא ילד בן 22 תנו לו צ'אנס...

לא לחינם נאפולי שמה עליו 3 מיל' יורו...

הזמן יעשה את שלו...

לא משחק טוב שלו הוא שחקן בינוני לא מחליף ראוי לאיתן, אני לא יודע מה קורה עם סטרול אבל היה אפשר בכלל ששרן יהיה בלם ועומר ורד מגן ימני..

בקיצור שיגיד תודה לאניימה שהציל אותו ואותנו היום :thumbs:

לא יודע מה יהיה איתו בהמשך, אבל אל תשכחו שהוא הציל גול בטוח היום כששחקן של בני יהודה רץ לבד מול אניימה (הם לא יודעים שאין נבדל בחצי המגרש של הקבוצה התוקפת???) והוא הצליח להדביק אותו ולמנוע גול.

הוא! הוא! הוא יצא ללחוץ כשהוא משאיר חלוץ מאחוריו עם הדרך פנויה אל השער. ואחרי שהדביק אותו ו'מנע גול', הוא הצליח להתחלק על הדשא ולהשאיר את אותו חלוץ שוב (!) מול השוער. 2 טעויות של גול במהלך אחד. וזה במחצית ה'טובה' שלו. אחרי שבמחצית הראשונה ספגנו גול בגללו. ואניימה סיפק את הצלת השנה אחרי שהוא לא הצליח למנוע מהחלוץ שלהם להגיע לכדור חופשי. אם זה לא חלוץ הנוער שלהם בשני המקרים - הוא אחראי ישיר היום לשלושה גולים.

הוא באופן בולט וגורף לא לרמה הזו. אולי מתישהו כן, היום לא. ממש לא. זה היה מאוד נראה לעין היום ששיחקנו עם הגנה שהקבוצה לא סומכת עליה.

חלש לא חלש, ע"ע סטיב גורי. חכו קצת.. אני מקווה שיהיה לנו קצת גארבג' טיים בסוף העונה בלי לחץ שנוכל לראות אותו ועוד כמה שחקנים (מרגוליס!!!)

אני יודע שקוברים אותו מהר מדי, אבל אני בדעה שהוא לא צריך להשאר.

שחקן טוב רואים מהרגע הראשון, ככה היה עם פריצה וזהבי ראיתם מהם תפוקה ושמדובר ברכש איכותי. פידלף זה לא השחקן שמכבי צריכה להמר איתו באירופה. עדיף כבר לרכוש בלם ישראלי/להריץ את פרץ כגיבוי.

מצטער. אמנם ברור היה שעומר פתח נושא שזה יהיה ברוח אופטימית מן הסתם ואני גם כמובן מתנגד לכל המטומטמים ביציע שמקללים אותו אבל וואלה, מעבר לדברים של חוסר ביטחון וקבלת החלטות מחרידה הבן-אדם כושל בסגירות ולא מתאים לרמה שלנו.

היום ראינו מה זה בלי איתן טיבי, כל כדור גובה חצי גול. בכלל, מכבי תהיה חייבת להתחזק בבלם מחליף ראוי ובמגן. יש לנו רביעיה אחורית יציבה בגדול אבל לא יכול להיות שברגע שאחד מהם פצוע או מורחק המחליף שיעלה יהיה בקושי טלאי לכסות פה ושם ולא יותר.

לתת לו לשחק אחרי שנבטיח את הצלחת

למה? במילא הוא מושאל. לתת לריף פרץ לשחק אחרי האליפות, חבל שלא שיחק גם היום למעשה.

אם כבר לשלם על טעויות של בלם צעיר, אז שאלה יהיו טעויות של שחקן בית ולא של שחקן מושאל שלא יהיה כאן שנה הבאה.

אני לא מאמין שנאפולי סתם שילמו עליו 3 מיליון יורו.

יש לו משחק ראש מצויין אבל חוץ מזה הוא לא מצליח להראות שום דבר ומשחק גרוע.

אני בניגוד לאחרים מאמין שהוא יצליח להראות את היכולות שגרמו לנאפולי לשלם עליו 3 מיליון יורו , ואני לא פוסל שחקן אחרי 2 משחקים כמו שאני לא ממליך שחקן אחרי 2 משחקים.

אני לא מאמין שנאפולי סתם שילמו עליו 3 מיליון יורו.

יש לו משחק ראש מצויין אבל חוץ מזה הוא לא מצליח להראות שום דבר ומשחק גרוע.

אני בניגוד לאחרים מאמין שהוא יצליח להראות את היכולות שגרמו לנאפולי לשלם עליו 3 מיליון יורו , ואני לא פוסל שחקן אחרי 2 משחקים כמו שאני לא ממליך שחקן אחרי 2 משחקים.

מסכים. אני לא חושב שיש טעם להחליט אם שחקן הוא מתאים או לא מתאים לפני שרואים אותו (בערך) סיבוב של משחקים.

רק שזו בעיה. חלוצים וקשרים התקפיים שעושים טעות זה בסדר. יאללה. לא נורא. אצל בלמים, כל טעות זה אללה יסתור, עכשיו לך תחכה סיבוב של משחקים של טעויות עד שהם נכנסים לעניינים...

הוא לא אמור לעזוב בסוף העונה בכל מקרה?

תעשו אתם את החושבים, בת'כלס יש לנו היום 2 בלמים ואנחנו לפניי עונה עמוסה רצח שבה נצטרך עוד 2 חזקים ואחד רזרבה. כרגע פידלף על המשבצת של החזקים.

במידה ולא יהיה יותר ממשחק-שתיים לתת לו במהלך העונה הזו כך שנוכל לתהות על קנקנו נראה לכם שהייתם רוצים לסמוך עליו לעונה הבאה????

מרגוליס הוכיח את עצמו בנוער וידוע לכל שהוא בתקופה שהכדורגל זז הצידה גם בגלל הפציעה וגם בגלל הצבא אז ממנו אף-אחד לא מצפה ליותר מדיי והלוואי ויהיו לו עוד הזדמנויות העונה לקבל כמה שיותר דקות.

אני בטוח שקרויף מחפש כמה שחקנים שיצטרפו להגנה בעונה הבאה וכולי אושר שיהיו 2 מחנות אימונים; אחד עם כל הסגל הקיים ואחריו יהיה אחד נוסף ובו הסגל אחרי הניפויים..

אחרי השיוויון של זהבי שמתי לב שכולם רצים וחוגגים את השער, אבל רק פידלף מסתובב אחורה ויורד להגנה באדישות. הזכיר לי את התגובה של גונזאלו אחרי שער הניצחון של מושיקו מולם בסיבוב השני.

זה סממן של שחקן בלי ביטחון ובלי מורל שלא נהנה לשחק בקבוצה.

לשחקן שבא בהשאלה אמור להיות תפקיד מוגדר. או שהוא שחקן גיבוי, או שהוא שחקן הרכב.

עוד שנה הוא לא כאן ובינתיים הוא לא מראה יכולת של בלם גדול, למה נחכה? שישתפשף קצת אצלינו ואז תיגמר ההשאלה?

הקטע המצחיק הוא שאנשים יוצאים עליו חופשי, מזיינים במוח ובגדול עושים נזק אחושרמוטה

אבל במידה והוא יצליח (ואני מאמין שאם הוא ישאר הוא גם יצליח בהמשך), אז בטח תרשמו כאן איזו הודעה של "גם אני אכלתי את הכובע" או שקר כלשהו וזה ינקה את המצפון שלכם.

אחרי השיוויון של זהבי שמתי לב שכולם רצים וחוגגים את השער, אבל רק פידלף מסתובב אחורה ויורד להגנה באדישות. הזכיר לי את התגובה של גונזאלו אחרי שער הניצחון של מושיקו מולם בסיבוב השני.

זה סממן של שחקן בלי ביטחון ובלי מורל שלא נהנה לשחק בקבוצה.

אני לא חושב שאפשר להשוות את התסכול של גונזאלו לפידלף. זה כולה משחק שני שלו! יכול להיות שהוא פחות מחובר לקבוצה משאר החברה.

שוב, אם הוא היה חתום עם מכבי על חוזה ארוך או לפחות היה שייך למכבי ולא מושאל אליה מקבוצה גדולה בהרבה שרכשה אותו שנה שעברה, הייתי מבין את אנשי ה"חכו" (שאני בדרך כלל נמנה עליהם).

אבל מה הטעם בשחקן מושאל שלא מספק את הסחורה?