Jump to content

12? 10? 9? בני יהודה מארחת. נושא משחק.

Chris

Recommended Posts

פריצה ואלירן היו מאוד חלשים, אלירן התרכז בשופטים יותר מדי, לא הלך לו כלום. הייתי אומר שזה קורה לפעמים, אבל 5 משחקים ברצף שהוא לא פוגע. בכל מקרה, אין לשכוח שהוא מלך השערים עם 22 שערים. זהבי! סופסוף היה מצויין, לא נחמד ולא בסדר, מצוין. מיכה המשיך בכושר הטוב, זיו היה טוב מאוד. ייני לא הצליח לתת פס איד טוב, ולוגסי? תשים כבר פקקים.

למה פריצה היה חלש? הבישול שסידר לזהבי לא מספיק?

השופט רצח, הרג שחט.

מהיציע זה היה נראה כאילו הוא בא במטרה להרוס.

מישהו יכול להגיד לי מה אמרו עליו?

כלום

כרגיל שיפוט פח נגדנו, כמו בכל מחזור. מבאס, אבל כבר התרגלתי.

פריצה ואלירן היו מאוד חלשים, אלירן התרכז בשופטים יותר מדי, לא הלך לו כלום. הייתי אומר שזה קורה לפעמים, אבל 5 משחקים ברצף שהוא לא פוגע. בכל מקרה, אין לשכוח שהוא מלך השערים עם 22 שערים. זהבי! סופסוף היה מצויין, לא נחמד ולא בסדר, מצוין. מיכה המשיך בכושר הטוב, זיו היה טוב מאוד. ייני לא הצליח לתת פס איד טוב, ולוגסי? תשים כבר פקקים.

תסביר לי איך מגן שמשאיר את השחקן שלו פנוי כל התקפה בשביל לקבל כדור עשה משחק טוב מאוד?? לוגסי היה מצויין הרבה לחץ הרבה מלחמה על כדורים אבודים וביחד עם מיכה (אחלה תיאום יש ביניהם) התחיל הרבה התקפות טובות

המשחק נגד רמת השרון הוא עדיין בגדר כפוטנציאל למשחק אליפות (מכבי מנצחת וחיפה מפסידה). למרות שאחנו משחקים ביום שני וחיפה ביום שבת, זאת אומרת שנדע בודאות אם המשחק יהיה משחק הכתרה, עדיין ברמת השרון יצטרכו להדפיס כרטיסים בתחילת השבוע וכמובן לקבוע איצטדיון. בקיצור סיכוי גדול שהמשחק יועתק לרמת גן, מה גם שזה אינטרס כלכלי שלהם ואינטרס של מכבי - להביא 40000 צופים!

כתוב בספורט 5 "מכבי תעמוד לדין" ולא כתוב למה

יודעים?

ויש גם חדשות רעות. השופט רשם בדו"ח כי מצית נזרקה בדקה ה-63 מהיציע של מכבי ת"א ופגעה בקוון אורן בורנשטיין. על כן, הצהובים יעמדו לדין.

המשחק נגד רמת השרון הוא עדיין בגדר כפוטנציאל למשחק אליפות (מכבי מנצחת וחיפה מפסידה). למרות שאחנו משחקים ביום שני וחיפה ביום שבת, זאת אומרת שנדע בודאות אם המשחק יהיה משחק הכתרה, עדיין ברמת השרון יצטרכו להדפיס כרטיסים בתחילת השבוע וכמובן לקבוע איצטדיון. בקיצור סיכוי גדול שהמשחק יועתק לרמת גן, מה גם שזה אינטרס כלכלי שלהם ואינטרס של מכבי - להביא 40000 צופים!

אין מצב בחיים שבני יהודה תנצח את חיפה...באסה אחרי התיקו של חיפה התחלתי בשבוע חגיגות ועכשיו סתם להעביר עוד שבוע מעצבן בלי אליפות

להניף צלחת אליפות במגרש חוץ זה חובבנות ראה ערך בית''ר

קבוצות רציניות מניפות בבית מול הקהל שלהם גם אם מחזור קודם הם הוכתרו

לפי שער השבת -

בדו"ח המשחק היום נכתב שנזרקה מצית כלפי השופט מיציע אוהדי מכבי.

בן זונה מי שזרק. :thumbdown:

חיפה על קריאות גזעניות קיבלו 5000 ש"ח קנס, יהיה בסדר.

או שלא...

מילה על הקהל-

שער 8 זה פשוט שער ביזיון. 90 דק? מקללים בערך כל שחקן שנושם על יד הכדור, חוץ מלעמוד מידי פעם והצעירים שהצטרפו לשירה- שער מיותר.

מילה על הקהל-

שער 8 זה פשוט שער ביזיון. 90 דק? מקללים בערך כל שחקן שנושם על יד הכדור, חוץ מלעמוד מידי פעם והצעירים שהצטרפו לשירה- שער מיותר.

טרפיסטים חביבי.

טרפיסטים חביבי.

זה לא קשור. ( ועזוב שאני בחורה חח)

אתה בא? כבר התנעת את האוטו והגעת? תתנהג בכבוד, אל תעודד בסדר? אבל במקום לקלל שב בשקט. לא קונה את העניין של הרגשות והכעס שיש במהלך משחק.

גם לי העונה לא היה מנוי משיקולים כאלו ואחרים, ועדין לכל משחק שהגעתי חוץ מלהתאכזב שצריך בחיים לא קיללתי שחקן.

לפי שער השבת -

בדו"ח המשחק היום נכתב שנזרקה מצית כלפי השופט מיציע אוהדי מכבי.

בן זונה מי שזרק. :thumbdown:

זה נזרק משער 13 ע"י אוהדי בני יהודה.