Jump to content

שנים רבות

רק מכבי!

Recommended Posts

חלק גדול מהאוהדים מתחילים לשיר ישר ''דאלה דאלה דאלה הו דאלה דאלה יא מכבי'' ומדלגים על ההתחלה מה שיוצר חוסר תיאום בין הקהל הרחב לגוש ששר כמו שצריך.

שימו לב להתחלה: ''להה להה להה להה לההאה''

http://www.youtube.com/watch?v=UkNjA9htsMQ

בשיר הזה זה לא בעיה, לא אכפת שאין תיאום זה נשמע מדהים כשכל היציעים שרים אותו גם בלי תיאום

הבעיה שאנשים משום מה מפסיקים לשיר אחרי נגלה ראשונה, כאילו אי אפשר לשיר פעמיים או שלוש

שימו לב בכל האצטדיונים בעולם רק היום ראיתי דורטמונד וגלאטאסריי שני קהלים שהינו מתים להיות כמוהם ואין תיאום בין השערים...

כי אנשים שלא יודעים את המילים מתחילים למחוא כפיים כמו מפגרים.. ראיתי סירטונים מהדרבי אנשים פשוט מחרטטים מילים או חוזרים על אותה שורה 5 פעמים סתם..

אם כבר באמת צריך להעלים את המחיאות כפיים מכל השירים כי אנשים אוטיסטים כנראה לא מסוגלים גם לשיר וגם למחוא.. מדבר על שירים כמו ?צהוב עולה מכבי ת?א עליך רק חושב ושר לך מהלב? ויש עוד הרבה שאני שומע בהם יותר כפיים ממילים..

לא שווה להשקיע בזה. גם ככה עוד 3 -4 שבועות השיר הזה יוצא לפנסיה מוקדמת.

לדעתי לא להוציא את השיר אלא לשדרג לו את המילים בהתאם לנסיבות.

הוא שיר מעולה שמעיף את כולם בכל דקה במשחק והוא קליט מאוד למרות שהוא ארוך.

אין הרבה שירים ארוכים כאלה וחזקים כל כך

לא שווה להשקיע בזה. גם ככה עוד 3 -4 שבועות השיר הזה יוצא לפנסיה מוקדמת.

השבוע שרו את הבית של ?עזבו אותכם מלוני,מבלגאן ומלחמות? וכל שבוע מקללים את בלילי ככה ש...

הפתרון שהצעתי (ואני מקווה שפנאטיקס ירימו את הכפפה) - להכין דיסק עם השירים הבולטים, בקצב הנכון שלהם (אפשר להעתיק מ-youtube דרך המרה ל-mp3 ולחסוך עלויות אולפן וכו') ולהפיץ בסכום סמלי (10-20 שקלים). לא יודע אם זה יפתור את מחלת ה-x16 מהירות והכפיים, אבל זה בהחלט יכול לסייע.

הפתרון שהצעתי (ואני מקווה שפנאטיקס ירימו את הכפפה) - להכין דיסק עם השירים הבולטים, בקצב הנכון שלהם (אפשר להעתיק מ-youtube דרך המרה ל-mp3 ולחסוך עלויות אולפן וכו') ולהפיץ בסכום סמלי (10-20 שקלים). לא יודע אם זה יפתור את מחלת ה-x16 מהירות והכפיים, אבל זה בהחלט יכול לסייע.

לא יותר פשוט לפתוח ערוץ ביוטיוב? גם חינם, גם פשוט יותר, וגם הרבה יותר נגיש לכולם

לפי דעתי לפני שירים קצביים וכייפים של המרוקאים .

צריך שיהיה דגל פריסה ענק ב 11 . שיהיה כתוב עליו ככה .

נא לא לצרוח אלא לשיר ( ובלי כפיים !!!! ) . בדוק זה עובד

לבקש מסידי שבין כל הבלבולי שכל שלו , יבקש מהקהל הרחב לשיר לאט!!!!!! וכך לא יגמר להם האויר אחרי שני משפטים.

זה השנה עם העדוד הכי גרוע שהיה לנו מכל הבחינות. השיא הגיע בדרבי שאפילו את צהוב עכשיו לא עשינו כמו שצריך, ואין שיר שיותר קל לבצע ממנו.

אני חושב שאפשר לשפר בקלות , גם בלי להגיע למגעים עם ה20 איש בשער 10 .

להביא פאקינג מגאפון , זה לא בושה!

להתחיל להשתמש בסידי יותר .

להפסיק שירים אם אנשים לא שרים בקצב .

ואולי גם להתחיל לקנות מרצ'נדייז מהאולטראס בתמורה לכך שהם יעיפו את התוף שלהם מהיציע.

לא יותר פשוט לפתוח ערוץ ביוטיוב? גם חינם, גם פשוט יותר, וגם הרבה יותר נגיש לכולם

יש היום ערוץ ביוטיוב, הקהל הרחב לא מבקר בו כמעט.

אז להפיץ את הערוץ בפייסבוק יהיה רעיון נהדר.

אתה צודק אבל זה לא פותר את הבעיה שאין קשר בין רוב הגולשים כאן (ואפילו בין רוב הגולשים בערוץ הנהדר ביוטיוב של הפנאטיקס) לבין הקהל הרחב (ובפרט לקהל ששר מהר ומוחא כפיים).

אתה צודק אבל זה לא פותר את הבעיה שאין קשר בין רוב הגולשים כאן (ואפילו בין רוב הגולשים בערוץ הנהדר ביוטיוב של הפנאטיקס) לבין הקהל הרחב (ובפרט לקהל ששר מהר ומוחא כפיים).

הנה הצעה שים ברקוד ביציעים שיוביל לעמוד עם המנגינה והמילים לשירים.

הבעיה האמיתית של השיר טמונה במקום אחד, וזה במעבר בין "ואז יהיה פה מהפך" לבין "נצבע צהוב תרחובות". משהו בתיפוף, משהו בעליית סולם, משהו בלא יודע מה. שרים יפה ובאחלה קצב את החלק הראשון ופשוט מפסיקים וזה מבאס לאללה.

הבעיה האמיתית של השיר טמונה במקום אחד, וזה במעבר בין "ואז יהיה פה מהפך" לבין "נצבע צהוב תרחובות". משהו בתיפוף, משהו בעליית סולם, משהו בלא יודע מה. שרים יפה ובאחלה קצב את החלק הראשון ופשוט מפסיקים וזה מבאס לאללה.

כולם מנסים להיכנס ישר לפזמון מרוב ההתלהבות, זה לפחות מה שאני שמתי לב...

הכל עובר בפייסבוק ומגיע לכולם.

תתפלא כמה חברים משותפים יש לך עם אנשים.

תאמין לי, בתור מישהו שמתעסק בהפצות של סרטונים ואיבנטים של מכבי (בכדוריד ובכדורעף) בפייסבוק שהחשיפה היא אפסית ביחס לקהל הרחב שמגיע לבלומפילד.

זאת הייתה הבעיה בעבר, היום הבעיה היא שאנשים בשערים 2, 7 ו-8 התחילו לשיר ממש ממש ממש מהר את הבתים עצמם. ככה זה היה גם במרוקאי והיום בלתי נסבל לשיר או לשמוע אותו.

פעם ה-"אהההההה או" היה ארוך ועוצמתי, היום זה נשמע כמו ההתחלה של "כשאת איתו אני מרגיש אני רוצה להשתגע".