Jump to content

פרימו: "איתי שכטר בדרך למכבי"

Liron_8

Recommended Posts

האמת, לא מפתיע

עדיין לא נראתה פה אלופה שהצליחה להחזיק גם במסגרת האירופאית וגם בליגה...

בשביל שדבר כזה יקרה צריך סגל מאוד רחב, משמע להביא ליגיונרים (גם אם שיחקו בהפועל).

יאאאללה גלאקטיקוס.3 שכטר יצחקי רפאלוב עטר זהבי עוד שתי זרים חדשים הכל הולך לא רואים בעיניים..

ועכשיו ברצינות בשביל לעלות לשלב הבתים לא צריך יותר מהסגל עכשיו +מגנים ברמה. ובראייה ריאלית מכבי תתמודד על המקום השלישי מה שאומר שנגד המדורגות 1/2 אפשר גם עם מחליפים (כמובן לא לזלזל) והמלחמה תהיה אך ורק נגד מספר שלוש. המטרה שלנו זה להראות שהאליפות והיציבות השנה לא במקרה לכן חייבים להמשיך עם אותו סגל פלוס חיזוקים מינאוריים ואת כל הכוחות (חוץ משתי המשחקים נגד המדורגת 3) להשקיע בליגה אם אותו בסיס הרכב שרץ גם השנה.

רק אחרי שנתיים יציבות אפשר יהיה לחשוב על הצלחה אמיתית באירופה כי אם שנה הבאה לא ניקח אליפות כל הפרוייקט הזה לא שווה כלום!!!

יאאאללה גלאקטיקוס.3 שכטר יצחקי רפאלוב עטר זהבי עוד שתי זרים חדשים הכל הולך לא רואים בעיניים..

ועכשיו ברצינות בשביל לעלות לשלב הבתים לא צריך יותר מהסגל עכשיו +מגנים ברמה. ובראייה ריאלית מכבי תתמודד על המקום השלישי מה שאומר שנגד המדורגות 1/2 אפשר גם עם מחליפים (כמובן לא לזלזל) והמלחמה תהיה אך ורק נגד מספר שלוש. המטרה שלנו זה להראות שהאליפות והיציבות השנה לא במקרה לכן חייבים להמשיך עם אותו סגל פלוס חיזוקים מינאוריים ואת כל הכוחות (חוץ משתי המשחקים נגד המדורגת 3) להשקיע בליגה אם אותו בסיס הרכב שרץ גם השנה.

רק אחרי שנתיים יציבות אפשר יהיה לחשוב על הצלחה אמיתית באירופה כי אם שנה הבאה לא ניקח אליפות כל הפרוייקט הזה לא שווה כלום!!!

אם וכשנגיע לאירופה, נצטרך סגל מאוד גדול.. זה לא קשור לגלאטיקוס או לא.

כדי לתת הופעה מכובדת אתה צריך את ההרכב הכי חזק שלך באירופה, וההרכב הזה לא יוכל לחזוק כמות משחקים אינסופית בעונה (טוטו, ליגה, גביע, אירופה).

השלד של הקבוצה ישאר (כמה שיהיה אפשר להשאיר), יחזקו איפה שצריך ויעבו את מה שקיים.

אני סומך על אוסקר ויורדי שהם יודעים מה הם עושים יותר טוב מכל אחד מאיתנו בפער

פתאום אתם מקשיבים לפרימו?

קודם שמכבי יחליטו מה הם עושים עם יצחקי (וגם מדוניאנין שמושאל להזכירכם)

מדוניאנין במקום גונזאלו אמן. אני סומך על יורדי שיחנך אותו. האריס השנה יכל לגמור עם מספרים כאלה מפחידים במסירות האדירות שלו

אם וכשנגיע לאירופה, נצטרך סגל מאוד גדול.. זה לא קשור לגלאטיקוס או לא.

כדי לתת הופעה מכובדת אתה צריך את ההרכב הכי חזק שלך באירופה, וההרכב הזה לא יוכל לחזוק כמות משחקים אינסופית בעונה (טוטו, ליגה, גביע, אירופה).

השלד של הקבוצה ישאר (כמה שיהיה אפשר להשאיר), יחזקו איפה שצריך ויעבו את מה שקיים.

אני סומך על אוסקר ויורדי שהם יודעים מה הם עושים יותר טוב מכל אחד מאיתנו בפער

תכלס על מי אנחנו עובדים אם נקבל את אחת הגדולות לא צריך את שכטר/רפאלוב בשביל לא לקבל תבוסה אלא שחקנים שילחמו כי אכפת להם. וגם אם נקבל מבארסה/באיירן/מנצ'סטר/הבנת את הרעיון - 3/4 גולים זה באמת לא בושה. ולכן הדגשתי שכל המלחמה תהיה נגד המדורגת שלוש וכל שאר המשחקים אפשר להכניס גם מחליפים שמבחינתם ילחמו כדי להצדיק את הקרדיט ולהוכיח את עצמם.

לעבות את הסגל זה מצויין אבל לא צריך להביא שחקנים מיוחדים והלשקיע (כי פה אתה חוזר מבחינת התהליך 3 שנים אחורה) אלא מחליפים יותר טובים למשל הייתי מביא את קדוסי (ולא את שכטר) בתור חלוץ מהספסל עוד קשר לאמצע נניח קובי דג'אני (ולא רפאלוב) ושאר ההרכב שיש עכשיו ימשיך לרוץ + מגינים

כמובן שג'ורדי יעשה את הכי טוב בשביל מכבי רק אומר שלא הייתי רוצה לראות פה סתם עוד "כוכבים"

תכלס על מי אנחנו עובדים אם נקבל את אחת הגדולות לא צריך את שכטר/רפאלוב בשביל לא לקבל תבוסה אלא שחקנים שילחמו כי אכפת להם. וגם אם נקבל מבארסה/באיירן/מנצ'סטר/הבנת את הרעיון - 3/4 גולים זה באמת לא בושה. ולכן הדגשתי שכל המלחמה תהיה נגד המדורגת שלוש וכל שאר המשחקים אפשר להכניס גם מחליפים שמבחינתם ילחמו כדי להצדיק את הקרדיט ולהוכיח את עצמם.

לעבות את הסגל זה מצויין אבל לא צריך להביא שחקנים מיוחדים והלשקיע (כי פה אתה חוזר מבחינת התהליך 3 שנים אחורה) אלא מחליפים יותר טובים למשל הייתי מביא את קדוסי (ולא את שכטר) בתור חלוץ מהספסל עוד קשר לאמצע נניח קובי דג'אני (ולא רפאלוב) ושאר ההרכב שיש עכשיו ימשיך לרוץ + מגינים

כמובן שג'ורדי יעשה את הכי טוב בשביל מכבי רק אומר שלא הייתי רוצה לראות פה סתם עוד "כוכבים"

המטרה זה קודם כל לעלות לליגת האלופות... בשביל זה אתה צריך אקסטרה, לשכטר יציאה אדירה מהמקום והוא נתן עונות אדירות בהפועל באירופה (הוא וזהבי).

דג'אני וקדוסי לא יגרמו לך להגיע לליגת האלופות...

המטרה זה קודם כל לעלות לליגת האלופות... בשביל זה אתה צריך אקסטרה, לשכטר יציאה אדירה מהמקום והוא נתן עונות אדירות בהפועל באירופה (הוא וזהבי).

דג'אני וקדוסי לא יגרמו לך להגיע לליגת האלופות...

הדרך לשלב הבתים לא כזה מאיימת ק"ש השנה היתה במרחק נגיעה.ככה שהסגל שלנו + שתי מגינים אמור להספיק.ובקשר לשלב הבתים כי כתבתי מקודם מה אני רוצה לראות שם..

דג'אני וקדוסי (סתם הבאתי אותם בתור דוגמא) אמורים להיות מחליפים לליגה/גביע אם קצת ניסיון שלא ניפול כמו השנה

רק אותי מטריד שפרימו יודע (או חושב שהוא יודע) מה הולך במכבי?

בכל מקרה, לא רוצה את שכטר. למרות שהוא שחקן טוב והוא רק שכיר חרב, פשוט לא רוצה אותו.

יש טובים יותר ואני גם לא בטוח שיש לו מקום.

בכל מקרה, לא רוצה את שכטר. למרות שהוא שחקן טוב והוא רק שכיר חרב, פשוט לא רוצה אותו.

גם את אניימה וזהבי לא רצינו והם הביאו אליפות.

יהיה בסדר.

רק כמה אנשים בודדים יודעים מה הולך במכבי במחלקת רכש:

יורדי, אוסקר, מיץ' ואנגלידיס.

אף אחד מהם לא ידליף לפרימו.

זה לא שהוא יודע מה הולך במכבי, אם וכאשר הוא אכן בדרך למכבי, זה הגיע לפרימו אך ורק דרך מקורבים/סוכן של שכטר.

שמע, אני לא מסכים איתך.

מכבי צריכה תמיד להיות עם השחקנים הכי טובים שמתאימים לרוח המועדון..

כמו שהיום נבחרת ישראל היא מכבי מחוזקת בלגיונרים, המטרה היא להשאיר את זה ככה ולהרחיב את זה כמה שיותר.

קדוסי לא יכול להחזיק את ההתקפה של מכבי, שכטר כן, ושמדובר על כל כך הרבה משחקים בעונה חייבים סגל רציני מאוד,

שחקן שמגיע ל50 משחקים בעונה לא מגיע עם אותה מוטיבציה, כדי לשמור את כולם רעבים וחדים לכל משחק צריכים סגל רחב ובריא.

הישראלים הכי טובים, הזרים הכי טובים, ככה נפתח פער מהליגה כמו מכבי כדורסל, עם התקציב שיש לנו ועם אופציה לליגת אלופות, אין סיבה שזה לא יקרה.

הלווואי ולא ואני לא ירחיב יותר מידי כרגע כי זה מוקדם לדבר, העיקר שניקח אליפות השנה.

אני רק רוצה להגיד שיש לנו את אלירן עטר, ויש לנו את ראדה פריצה, ויש לנו את דור מיכה, מואנס דאבור, וגאל מרגוליס, ואל תשכחו את יצחקי שסיכוי גבוה שחוזר שנה הבא למכבי.

לא רוצים וגם לא צריך את שכטר, אין לו מקום במכבי, במיוחד בכושרו הנוכחי.

הלווואי ולא ואני לא ירחיב יותר מידי כרגע כי זה מוקדם לדבר, העיקר שניקח אליפות השנה.

אני רק רוצה להגיד שיש לנו את אלירן עטר, ויש לנו את ראדה פריצה, ויש לנו את דור מיכה, מואנס דאבור, וגאל מרגוליס, ואל תשכחו את יצחקי שסיכוי גבוה שחוזר שנה הבא למכבי.

לא רוצים וגם לא צריך את שכטר, אין לו מקום במכבי, במיוחד בכושרו הנוכחי.

אתה לא לומד לעולם אה?

גם את אניימה וזהבי לא רצינו והם הביאו אליפות.

יהיה בסדר.

נכון הם חלק חשוב אבל מתוך ה11 שפתחו היום אניימה וזהבי הם האחרונים שהייתי אומר שהם "הביאו את האליפות"

פרימו דיבר עם שכטר (לטענתו) שאמר לו "נמאס לא לשבת על הספסל, אני חוזר לארץ" לאן יחזור? להפועל ב"ש? שחר לא יקח אותו כי זה לא הסטייל שלו להביא ליגיונר חוזר (ועוד לא שחקן שמזוהה עם המועדון?) הפועל רוקנו את כל קופת החזרזיר שהייתה להם על אלמוג כהן, לאן יכול לחזור? לאן זה יעשה באזז אם יגידו שהוא חוזר?

בקיצור הסקת מסקנות מאוד פשוט ושטחית, וסביר גם שהיא שקרית.

אגב, פרימו הערבי נורא מעצבן את אבי והפעם זה היה בנוגע לקבוצה של רוני לוי. פרימו הערבי טען שהקבוצה נראתה רע, כבויה, ושרוני לוי איבד את חדר ההלבשה, כאן אבי התרגז ואמר שהוא מדבר שטויות ומה הוא מבין ואבי ראה את הקבוצה והם משחקים מצוין אבל אין להם מזל ובלה בלה ואז פרימו הערבי אמר שה"סמל" של הקבוצה פנה למועדון וביקש לפטר אותו, ואז אבי אמר לו "זה בגלל שהוא לא משחק" אז פרימו הערבי ענה "אתה מכיר את זה אבי". לא בטוח אם מישהו קלט את זה אבל זה היה ענק חחחח

נכון הם חלק חשוב אבל מתוך ה11 שפתחו היום אניימה וזהבי הם האחרונים שהייתי אומר שהם "הביאו את האליפות"

אניימה תרם המון לאליפות שלנו.

זהבי ניצח 2 דרבים (לא לבדו כמובן אבל יצר את שערי היתרון בשני המשחקים) והתחיל את התבוסה לבית"ר.

שכטר שחקן שמח שבטוח יצליח אצלנו עם התכונות המקצועיות שלו (תכונות שמעט חסרות אצלנו).

אני סיימתי לדבר עליו, נקשקש על זה בסוף העונה.