Jump to content

אלירן עטר

שורה

Recommended Posts

הבנאדם פשוט רץ, נלחם, הקיא דם על כל כדור.

היה קשה לי איתו בשנים הראשונות, הראש שלו לא היה בכדורגל.

אבל היום - הראש, הלב, וכל כולו צהוב.

כבוד אלירן, אתה סמל צהוב לנצח.

נערך על ידי שורה

חילץ כדור בסיום, הייתי בטוח שזה שחקן הגנה פתאום זה עטר. ווינר לא קטן.

אוהב את המועדון וצריך להחתים אותו לעוד 3 שנים.

בלעדיו לא יודע איפה היינו העונה.

המחויבות שלו למועדון גדולה מזו של הרבה שחקני בית איזוטריים שחלפו במחוזותינו בשנים האחרונות. כמעט ולא כובש במשחקים האחרונים, אך לא מתלונן, לא פוצה פה; במקום זה, יורד לגליץ' בדקה ה-89 על סף הרחבה שלנו ומיד רץ לקבל כדור בצד השני. כאילו מכבי היא זו שפיגור ולא מובילה. כאילו אנחנו לא משחקים בנינוחות כבר מהדקה ה-70. עושה הכל בשביל המועדון והקהל. מדהים שהוא לא גדל במכבי.

היו לאלירן הרבה גולים במכבי ועוד יהיו. חלק נכבד מהם לא לווה בעידוד ובקריאות כמו שהוא קיבל היום על החלוץ שלו בדקה 86. אם רציתם את תמצית הסיפור השינוי שלנו שהצוות המקצועי הביא העונה, קיבלתם.

אלירן זיין אותכם!

איזה מלך יאלללה.. לא ייאמן השדרוג שהוא עשה השנה.

אז נכון שהוא לא כבש היום ולא היה יותר מידי דומיננטי בהתקפה כמו תמיד, אבל הוא עושה הגנה, רואים שלעטר יש שיפור אדיר השנה!

לא יודע מה אוסקר אומר לו או נותן לו...

אבל הבן אדם פשוט קנה אותי , דפק ספרינטים להגנה בכדי לחלץ כדורים , לראות ולא להאמין .

מבחינתי החילוץ כדור בסוף המשחק לא נופל מאחלה גול.

רק שימשיך ככה.

המחויבות שלו למועדון גדולה מזו של הרבה שחקני בית איזוטריים שחלפו במחוזותינו בשנים האחרונות. כמעט ולא כובש במשחקים האחרונים, אך לא מתלונן, לא פוצה פה; במקום זה, יורד לגליץ' בדקה ה-89 על סף הרחבה שלנו ומיד רץ לקבל כדור בצד השני. כאילו מכבי היא זו שפיגור ולא מובילה. כאילו אנחנו לא משחקים בנינוחות כבר מהדקה ה-70. עושה הכל בשביל המועדון והקהל. מדהים שהוא לא גדל במכבי.

הגליץ' שלו היה מרגש, וגם במחצית הראשונה הוא חילץ כדור ממש ליד הקרן והרחבה שלנו. מזכיר לי את ויין רוני מבחינת הנכונות שלו העונה להקריב למען הקבוצה.

אני פשוט מאוהב בו, וממש לא בגלל השערים שכבש.