Jump to content

סופית - ראדי יחמיץ את הדרבי

orvore

Recommended Posts

הקישור שלי

לפי ספורט 5 ראדי לא בסגל, הוא לא יצא עם הקבוצה לבית מלון כשגם אלברמן בספק ויעבור מבחן כשירות לפני המשחק, כשלוגסי פותח בהרכב ואם אלברמן לא יעבור אז או שאבו זייד יחליף אותו או שעומר ורד ייפתח כמגן ימני ושרן יוסט לקישור.

:please:

חבל מאוד

מקווה מאוד שאלברמן ישחק כי גם בלי אלברמן זה פשוט לפרק את הלב של הקבוצה שזה הקישור וכל המשחק יפגע

דווקא הייתי מצפה שמיכה ישחק במקום לוגאסי

חבל מאוד

מקווה מאוד שאלברמן ישחק כי גם בלי אלברמן זה פשוט לפרק את הלב של הקבוצה שזה הקישור וכל המשחק יפגע

דווקא הייתי מצפה שמיכה ישחק במקום לוגאסי

מיכה לא מתאים להיות קשר אחורי , זה תפקיד שמצריך הרבה הגנה , ולהיות חזק ..

באנה 2 הקשרים האחוריים שלנו לא משחקים .. רפי דהן מתהפך בקברו

זה מכה וזה פשוט נאחס לא נורמלי.

ראדי היה כשיר כמו שור בכל העונה וב-3 המשחקים הכי חשובים הוא נעדר - חיפה, ק"ש והפועל.

הייתי בטוח שהוא יהיה כשיר לדרבי, זו אכזבה עצומה, יהיה קשה מאוד היום.

לא רוצה לחשוב מה יקרה אם גם אלברמן לא ישחק, אנחנו בבעיה קשה מאוד.

כסעמק עם הפציעות המחורבנות האלה, מזל זבל.

ראדי הוא באמת אחד השחקנים הכי חשובים במכבי, אבל לא צריך להיות אובר דרמטיים.

אני חושב שהמשחק מול חיפה נתן אינדיקציה שגויה לאקוטיות של ראדי עבור משחק טוב של מכבי. לדעתי, גם אם ראדי היה משחק, זה לא היה נראה טוב יותר בצורה כל כך

משמעותית כמו שאפשר לחשוב. מה שגרם למשחק החלש שלנו בקישור מול חיפה, נעוץ בעובדה שהוחלט על זה שהוא לא ישחק ממש דקות לפני הפתיחה, דבר שטלטל מעט את הקבוצה. וכמובן הקישור של חיפה, שהיה מצויין.

נכון לאותם רגעים, מכבי לא שיחקה העונה אף משחק בלי מהראן (!) בלב המגרש.ושאר השחקנים פשוט היו רגילים לזה שהוא תמיד על המגרש - כך שחסרונו הורגש מאוד.

מול קריית שמונה כל העסק כבר נראה יותר טוב, ואני מצפה שגם היום תהיה עוד קפיצת מדרגה קטנה ביכולת ובתיאום של חוליית הקישור.

ראדי הוא שחקן נהדר, אבל אם הוא לא כשיר לחלוטין, אין שום סיבה לפתוח איתו. מהראן חי על האנרגיות, הכושר הגופני והעוצמות שלו - זה לא שהוא יכול

לעמוד באמצע המגרש ולחלק מסירות כמו פירלו - אם הוא לא 100 אחוז, הוא לא עדיף על לוגאסי בצורה כל כך משמעותית בעיני.

עומר דמארי, השחקן הכי טוב, יציב ומשמעותי של הפועל בהתקפה גם הוא לא ישחק.

אין תירוצים.

לבוא, להלחם, לנצח.

אני חושב שהמשחק מול חיפה נתן אינדיקציה שגויה לאקוטיות של ראדי עבור משחק טוב של מכבי. לדעתי, גם אם ראדי היה משחק, זה לא היה נראה טוב יותר בצורה כל כך

משמעותית כמו שאפשר לחשוב. מה שגרם למשחק החלש שלנו בקישור מול חיפה, נעוץ בעובדה שהוחלט על זה שהוא לא ישחק ממש דקות לפני הפתיחה, דבר שטלטל מעט את הקבוצה. וכמובן הקישור של חיפה, שהיה מצויין.

נכון לאותם רגעים, מכבי לא שיחקה העונה אף משחק בלי מהראן (!) בלב המגרש.ושאר השחקנים פשוט היו רגילים לזה שהוא תמיד על המגרש - כך שחסרונו הורגש מאוד.

בדרך כלל אני מסכים עם הדעות שלך

הפעם לא

ראדי הוא הסיבה היחידה והבלעדית ללמה לא נראינו טוב נגד חיפה

הוצאת את ראדי והכנסת את לוגסי, שזה 2 מכות לקישור שמתיימר להיות דומיננטי

ללוגסי יש יכולת למסור, לרוץ הרבה, ובעיטה לא רעה

אבל זה רחוק ממה שראדי נותן

הימור שלי אם אלברמן לא יפתח גם כן: לוגסי וייני בקישור,ורד מגן ימיני.

הלוואי והוא היה עולה רק עם לוגסי ועוד קשר התקפה כמו מיכה\מרגוליס אבל אז הוא יאבד את כל האמצע. בקיצור הוא יעלה באותה שיטה עם שחקנים דפנסיביים.

כי גם בעונה שהכל הולך לנו, אי אפשר להתחרות עם התחת של הפועל.

איזה תחת בדיוק? אצלם דמארי ו-ורמוט פצועים, ובדרבי הקודם חצי סגל בערך.

נשחק כמו מול קרית שמונה, ריכוז מול השער במצבים שיהיו, דחיפה מהקהל ויהיה בסדר.

בדרך כלל אני מסכים עם הדעות שלך

הפעם לא

ראדי הוא הסיבה היחידה והבלעדית ללמה לא נראינו טוב נגד חיפה

הוצאת את ראדי והכנסת את לוגסי, שזה 2 מכות לקישור שמתיימר להיות דומיננטי

ללוגסי יש יכולת למסור, לרוץ הרבה, ובעיטה לא רעה

אבל זה רחוק ממה שראדי נותן

אני מבין אותך. העניין הוא שאתה יוצא מנקודת הנחה שאם ראדי היה משחק, הוא גם היה נותן משחק מצויין.

אני יכול להסכים שאם ראדי היה משחק והיה מצויין מול חיפה, מכבי הייתה נראית יותר טוב.

רק שלדעתי אם ראדי היה משחק, יש סיכויים די גבוהים שהוא היה מספק משחק בינוני, ולא היה מצליח להטות את כף ה"דומיננטיות בשדה" לטובתנו.

לראדי כבר היו כמה משחקים מאוד בינוניים השנה. הדרבי הראשון, מול חיפה בחוץ, אשדוד, בגביע מול בית"ר.

באופן כללי אני חושב שהוא מתקשה לעיתים די קרובות מול קבוצות עם מרכז שדה טוב, כשהדוגמא הכי טובה לזה בעיני היא המשחק מול חיפה בקריית אליעזר.

ראדי שיחק שם, ועדיין חיפה היו עדיפים במרכז המגרש בדיוק כפי שקרה בבלומפילד, אם לא יותר.

ראדי שחקן מעולה ואחד הברגים החשובים אצלנו, אבל לא צריך לעשות ממנו אלוהים.

ייני, טיבי, וזיו הם שחקנים לא פחות חשובים מראדי למשחק שוטף ואיכותי של הקבוצה.

מכבי מסוגלת, יכולה, וצריכה לנצח גם בלעדיו.

לא הייתי אומר השחקן הכי חשוב, כי באותה מידה היית אומר את זה גם אם טיבי/ראדה/עטר/ייני היו פצועים.

ראדי זה מכה רצינית אבל כמו שראינו בק"ש אפשר להתגבר עליה, יחד עם אלברמן זה כבר באמת בעייתי מאוד.

ו-ורמוט אחד השחקנים החלשים העונה בהפועל. וזה למרות שיש ים כאלה

טוב מאוד שמכבי לא משתפים בכוח את ראדי, בימים עברו עם הצוות הרפואי ראדי היה משחק וגומר את העונה.

אחד הדגשים החשובים של מכבי העונה הם בצוות הרפואי שעובדים היטב עם השחקנים. לראיה שגל אלברמן ומהראן ראדי חזרו מהנבחרת פצועים וחבולים מעידה על הרמה הנמוכה של הצוות הרפואי בנבחרת (אחרי ששניהם כל העונה במכבי כשירים ובריאים).