Jump to content

נושא חשוב לקראת הדרבי

Omer

Recommended Posts

יש סוף סוף חושב כמוני...

אני מפחד להתבאס כי אני בא בגישה של יותר מ4

פשוט אני כל לילה מדמיין את אוסקר לפני המשחק אומר להם לא משנה מה רק תשפילו יותר מ4

אני חושב שהשנה בניגוד לשנים קודמות הקבוצה מנותקת מהקהל בקטע הזה של הרגשות.

גם כשיש רפיון בקהל וגם כשיש התלהבות.

השחקנים באים לכל משחק באותה הגישה.

משחק קודם הגענו ל18 מצבי כיבוש טובים וכבשנו רק 4.

זה אומר שכדי לשים 6 אתה צריך להגיע לאיזה 27 מצבי כיבוש (או פשוט.. להבקיע. סעמק. כמה פספסנו.)

ממש לא צריך 27 מצבים... פשוט לנצל מצבים פספסנו ים מצבים בדרבי כמו שרשמת. ויכל להגמר גם 7

הנושא הכי מטומטם שראיתי בתקופה האחרונה. מה שש איזה שש מה זה הגישה השחצנית הזו, זו קבוצה שהאכילה אותנו קש 4 שנים. תגיד תודה על ה-4:0 ותתפלל בשבת ל1:0 קטן ומתוק.

חשבת פעם שאולי בגלל שהתייחסנו לזה כאל סוף העולם השחקנים פישלו בסוף?

כל הלחץ הלא בריא הזה רק עשה לנו נזק

צריך פעם אחת לבוא כאילו זה עוד משחק שמכבי חייבת לנצח

הפסדנו כי היינו פחות טובים מהפועל וכי היו לנו שחקנים שהדבר היחיד שידעו לעשות במשחקים גדולים זה לשלשל.

לא יהיה לנו 24 מצבים וגם לא 27. כי סוג המשחק שהיה לא יהיה הפעם.

זה לא עניין בכלל של פרופורציות בקהל או לא להלחיץ את הקבוצה. הם לא קוראים פה (רובם לפחות)

זה פשוט עניין של להיות ריאליים ולהבין לקראת מה הולכים. הולכים למלחמה. וזה האווירה שצריך לשדר בעיקר במגרש. על כל כדור. כל שריקה.

וואלה אנשים פה חושבים שהשאלה היא כמה. אני חושב שהשאלה היא האם. כן עד כדי כך.

הפועל לא גרועים כמו שהם נראו בדרבי הקודם. ואנחנו לא מבריקים כמו שכמה פה חושבים (מבחינת כדורגל נטו).

וואלה הפסדנו להם כבר העונה. הפסדנו לאשדוד. הפסדנו לבית"ר. לכל משחק אפשר להמציא תירוץ (שופט, חוסר ריכוז, הרכב חסר) השורה התחתונה: הפערים בליגה הזאת לא כאלו גדולים. ביום נתון ובהינתן התנאים הסביבתיים המתאימים (קרי שופט, מזל, פציעות הרחקות) הם יכולים בכיף גם לנצח אותנו.

הנושאים האלו כל כך לא במקום. זה שאתם חושבים את זה - למרות שזה טעות - זה עוד בסדר איכשהו,

אבל זה שאתם כותבים את זה ? מה זה יתן לכם חוץ מציטוט כבוד בשדים אם וכאשר הרע מכל יקרה ?

מה נושא כזה תורם ? במקרה הטוב כלום במקרה הרע פאדיחה ענקית. ולכן זה כל כך מיותר. (בניגוד לנושאים אחרים שרובם לא נותנים כלום אבל לפחות בעלי פחות פוטנציאל פאדיחה)

יש סוף סוף חושב כמוני...

אני מפחד להתבאס כי אני בא בגישה של יותר מ4

פשוט אני כל לילה מדמיין את אוסקר לפני המשחק אומר להם לא משנה מה רק תשפילו יותר מ4

זאת הטקטיקה.

להבקיע יותר מ4 גולים. על זה עובדים באימונים.

למכבי של השנה יש בצורה ברורה את "משבר הגול השישי" רק במשחק אחד הצלחנו לכבוש אותו. (וגם עם החמישי קשה לנו)

ולכן הוא עובד קשה באימונים.

שם קבוצה אחת ביתרון 5-0 ותקבוצה השניה מתגוננת ויש ג'וקרים וזה, אימון אש. תבוא!

זאת הטקטיקה.

להבקיע יותר מ4 גולים. על זה עובדים באימונים.

למכבי של השנה יש בצורה ברורה את "משבר הגול השישי" רק במשחק אחד הצלחנו לכבוש אותו. (וגם עם החמישי קשה לנו)

ולכן הוא עובד קשה באימונים.

שם קבוצה אחת ביתרון 5-0 ותקבוצה השניה מתגוננת ויש ג'וקרים וזה, אימון אש. תבוא!

מתי האימון המסכם ?

מחר ב16:00.

האימון אמנם סגור, אבל השגתי אישור ממכבי להכנס לראות אותו לי ולחברים שלי.

אם עוד מישהו ממש רוצה לבוא להכנס לאישור שיכתוב כאן פרטים שלו ואוסיפו לרשימה.

נתראה!

גבריאל,

מכבי קבוצה אפורה

נמאס מה3 קשרים האחוריים, נחנקנו.

אם בנאדו היה מתחיל תליגה

הפועל עם 3/3 בפלייאוף

אם היו מתחילים תספירה מהפלייאוף הפועל היו מקום ראשון

מכבי לא הראתה הצגות השנה

גבריאל,

מכבי קבוצה אפורה

נמאס מה3 קשרים האחוריים, נחנקנו.

אם בנאדו היה מתחיל תליגה

הפועל עם 3/3 בפלייאוף

אם היו מתחילים תספירה מהפלייאוף הפועל היו מקום ראשון

מכבי לא הראתה הצגות השנה

חס וחלילה.

אני הראשון שיגן על מכבי מקצועית. הכי טובה בליגה כל העונה (גם שכולם ברברו ושקשקו מחיפה אמרתי את זה). אין שאלה בכלל. לא מדבר על זה אפילו. אותי מכבי שכנעה בכל פרמטר אפשרי שהיא הכי טובה הכי מאומנת והכי מחוברת. (ועדיין אני לא חושב שאנחנו עשר רמות מעל הליגה)

פשוט הפערים בליגה הזאת לא כאלו גדולים. וגם הקבוצה הכי טובה יכולה ביום נתון ובהינתן התנאים המסויימים להפסיד לקבוצה פחות טובה ממנה. כמה שקרה לנו וקורה בכל מקום בעולם.

חשבת שנפסיד לבית"ר ? אני לא. ברצינות.

והנה... בהינתן התנאים של אותו היום זה קרה (שופט, הרכב, עייפות כל נכון...ועדיין..זה קרה)

ורק לסיום: יש מצב שאתה עולה לדרבי הזה בלי שני השחקנים אולי הכי חשובים במערך שלך. איך לעזאזאל אתה מתעסק בכמה (למרות שאצלך אני יודע שזה בעיקר בצחוק ולא באמת) אבל חאלס. (אתה תמיד אומר לי שאין לי מושג כמה הפורום הזה מחלחל למגרש...אז דווקא אתה ? )

מה שנאמר פה מעליי.

אנשים כאן שיכורי ניצחון לחלוטין מהדרבי הקודם, וחושבים שהמשחק במוצ"ש יתחיל מהדקה ה-90 של הדרבי הקודם.

צאו מזה, זה יהיה משחק אחר לגמריי, מול קבוצה שלא מפורקת כמו שהייתה מפורקת אז ובנוסף תבוא להלחם על הכבוד שלה הכי חזק שיהיה. מקווה מאוד שלא נקבל סטירה שתשים פה כמה אנשים בהלם.

מזכיר לכם את הדרבי הראשון של העונה.

אחרי ה-1-0, לקחת את הכדור לאמצע (במיוחד אם זה 1-0 להפועל, אבל כן, גם אם 1-0 לנו).

ולהמשיך לשחק עד ש-6-0.

אחרי זה, להפסיק.

חייבים שיהיה 6-0, כדי שיהיה הכי גדול בהיסטוריה.

אבל צריך להפסיק אז, כדי שיהיה לאן לשאוף בדרבים הבאים.

ההודעה הזאת מכירה באפשרות שגם נפסיד 6-0.

ועדיין, אם אנחנו מנצחים, צריכים לעצור ב-6. אבל גם לכוון ל-6 כבר מהדקה הראשונה.

הלאה מכבי.

(מי שאומר שנאחס, אפנה אותו לנושא ספירת הנקודות. כדי לנצח 3-0 צריך לכוון ל-6-0. וככה זה עובד. ווינרים אמיתיים לא מפחדים לכוון גבוה)

אהבתי שהלייקים לפוסט גם נעצרו ב6. (בתקווה שאף אחד אחר עוד לא לחץ בזמן שאתם קוראים את זה)

משחק קודם הגענו ל18 מצבי כיבוש טובים וכבשנו רק 4.

זה אומר שכדי לשים 6 אתה צריך להגיע לאיזה 27 מצבי כיבוש (או פשוט.. להבקיע. סעמק. כמה פספסנו.)

השתמשת במחשבון או שעשית את החישוב בראש?

ותקשיבו, אתם חיים בסרט רע, כל כך רע שזה מרגיז.

אז ככה, בתור התחלה, תזכרו שפעם אחרונה שדרבי נגמר ב 4-0 הייתה לפני 20 שנה. זה לא משהו שכיח, אז הדיבורים האלה לא רלוונטיים בכלל. לדבר על שש מזכיר את דה סילבה כמו שחלק כבר ציינו כאן, וראינו איך זה רק הדליק את כולם. מזל שהדיבורים האלה מגיעים רק מכיוון הקהל (וגם זה, רק בפורום בינתיים) ולא ממישהו במערכת.

הלאה, בדרבי הקודם הפועל באה מפורקת. הרבה פעמים בעבר היה נדמה שהנה, עכשיו אפשר יהיה לתפוס אותם במומנטום לא טוב, אבל התבדינו. אבל לא, פעם שעברה הם באמת רק התחננו לקבל עוד. הם הגיעו אחרי תבוסות למכבי חיפה, מכבי נתניה ובית"ר, כולם על ה 0. הפעם הסיפור הוא אחר לגמרי. נכון, הם לא מרשימים, וזה לא שהם פתאום הפכו לקבוצה מדהימה, אבל אי אפשר להתעלם מרצף של 3 ניצחונות רצופים.

דבר נוסף שצריך להבין לקראת הדרבי הזה, הוא שהדרבי הקודם יושב לכל אחד מהם בתוך הראש. זה אומר שהם יעלו בהרכב הגנתי יותר (הדיבורים הם על קשר אחורי נוסף - גמבה גמבה במקום חנן ממן), ישחקו סגור, יעיפו כדורים, יבזבזו זמן, ובעיקר ינסו לעשות הכל כדי לא להפסיד. כשאתה נמצא למטה, ואתה אנדרדוג, הרבה יותר קל לך להילחם ולתת אקסטרה עבודה, גם על חשבון היופי (אל תשכחו שלפני הדרבי הקודם הם עוד תכננו על ניצחון שיחזיר אותם למאבק על האליפות)

בקיצור, אני צופה דרבי קשה ומותח, עם הרבה כסיסת ציפורניים ודופק גבוה. 0-0 או 1-0 לאחד הצדדים. לא יהיה פשוט.

השתמשת במחשבון או שעשית את החישוב בראש?

ותקשיבו, אתם חיים בסרט רע, כל כך רע שזה מרגיז.

אז ככה, בתור התחלה, תזכרו שפעם אחרונה שדרבי נגמר ב 4-0 הייתה לפני 20 שנה. זה לא משהו שכיח, אז הדיבורים האלה לא רלוונטיים בכלל. לדבר על שש מזכיר את דה סילבה כמו שחלק כבר ציינו כאן, וראינו איך זה רק הדליק את כולם. מזל שהדיבורים האלה מגיעים רק מכיוון הקהל (וגם זה, רק בפורום בינתיים) ולא ממישהו במערכת.

הלאה, בדרבי הקודם הפועל באה מפורקת. הרבה פעמים בעבר היה נדמה שהנה, עכשיו אפשר יהיה לתפוס אותם במומנטום לא טוב, אבל התבדינו. אבל לא, פעם שעברה הם באמת רק התחננו לקבל עוד. הם הגיעו אחרי תבוסות למכבי חיפה, מכבי נתניה ובית"ר, כולם על ה 0. הפעם הסיפור הוא אחר לגמרי. נכון, הם לא מרשימים, וזה לא שהם פתאום הפכו לקבוצה מדהימה, אבל אי אפשר להתעלם מרצף של 3 ניצחונות רצופים.

דבר נוסף שצריך להבין לקראת הדרבי הזה, הוא שהדרבי הקודם יושב לכל אחד מהם בתוך הראש. זה אומר שהם יעלו בהרכב הגנתי יותר (הדיבורים הם על קשר אחורי נוסף - גמבה גמבה במקום חנן ממן), ישחקו סגור, יעיפו כדורים, יבזבזו זמן, ובעיקר ינסו לעשות הכל כדי לא להפסיד. כשאתה נמצא למטה, ואתה אנדרדוג, הרבה יותר קל לך להילחם ולתת אקסטרה עבודה, גם על חשבון היופי (אל תשכחו שלפני הדרבי הקודם הם עוד תכננו על ניצחון שיחזיר אותם למאבק על האליפות)

בקיצור, אני צופה דרבי קשה ומותח, עם הרבה כסיסת ציפורניים ודופק גבוה. 0-0 או 1-0 לאחד הצדדים. לא יהיה פשוט.

לפחות השגנו בדרבי אחד את אותו אפקט שלקח להם שלוש שנים להשיג.

ובואו לא נשכח שאלברמן וראדי בספק. ובוא נגיד את האמת, לא נראה שיש פתרון הולם לשניים, גם אם בגלל העובדה שפשוט לא היינו במצב הזה עד עכשיו

כן, אני אידיוט. וברצינות, אלכוהול.

(ההודעה הכנה בהיסטוריה של הפורום)

זה נשמע כמו התירוץ הרשמי שלך לנושאי נאחס ברוטליים...

מצטער לבאס אבל בלי 2 משחקני הקישור שלנו(שבכל מקרה לא יהיו 100 אחוז) וכשהפועל למדה איך לנצח גם כשהיא רעה, תוסיפו לזה את הרצון לנקום ב4-0 ולהרוס לנו קצת ויש סיכוי גדול להפתעה

שני ניצחונות חסרים למכבי כדי להשוות את מאזן הניצחונות בדרבי. כל המספרים לקראת המשחק בשבת.

1 - רק דרבי אחד שוחק במחזור ה-30. ניצחון 0:3 של מכבי בעונת 1992/3 משערים של מאיר מליקה (2) ושער עצמי של גל הרשליקוביץ'.

12 - מכבי הביסה את הפועל ב-12 משחקי דרבי. שבע פעמים 0:3, שלוש פעמים 0:4 ופעם אחת 1:4 ו-0:5.

3 - מאזנו של פרדי דוד מול מכבי ת"א עומד על 3 ניצחונות בלבד, 2 תיקו ו-12 הפסדים. אחד ההפסדים היה כמאמן הפועל פ"ת במשחק האליפות של מכבי 3:0 במחזור הסיום של עונת 2002/3.

4 – כדורגלנים ששיחקו במכבי גדלו במחלקת הנוער של הפועל: גבי לסרי, פליקס חלפון, לירן שטראובר והאחרון – ערן זהבי. אף אחד מהם עדיין לא כבש שער בדרבי לזכות מכבי.

30 – נקודות היה פער השיא בין מכבי להפועל בסיבוב השלישי של עונת 1993/4. הדרבי הסתיים בתיקו 0:0.

14 – משחקי דרבי רשם שרן ייני מאז שעלה לבוגרים. רק אחרי 11 משחקי דרבי בהן שותף זכה ייני לניצחון ראשון (0:1 בעונה שעברה).

80 – שנים חלפו מאז המשחק הרשמי הראשון בין הקבוצות שנערך במסגרת גמר גביע המדינה ביוני 1933. מכבי ניצחה 0:1 משער של אברהם יעקובי.

78 – שערים הוא שיא כיבושי השערים של מכבי אחרי 30 מחזורים עד העונה והוא נקבע בעונת האליפות של 1991/2. בעונת 1998/9 הקבוצה כמעט השוותה את השיא עם 77 שערים. ערב המחזור ה-30 העונה הקבוצה עם 63 שערים.

(2-) - הפועל ת"א היא הקבוצה היחידה בליגת העל מולה יש למכבי ת"א מאזן ניצחונות-הפסדים שלילי. מכבי רחוקה שני ניצחונות מהשוואת המאזן.

ועוד אנקדוטה לסיום: הדרבי באפריל 1950 החל באיחור של יותר מחצי שעה. הסיבה: שתי הקבוצות הופיעו בתלבושת כחול לבן ורק לאחר מאמצים אדירים נמצאו 11 חולצות צהובות לשחקני מכבי.

* הנתונים באדיבות ירון משעל

יהיה משחק מלחמה

ממש לא חד צדדי כמו שאתם חושבים

יותר בכיוון של משחק חפירות כמו המשחק הראשון

במכבי ניתן להרגיש את עייפות החומר

הנעת הכדור במרכז המגרש לא קיימת בשלושת המשחקים האחרונים, משחק הלחץ ירד משמעותית, ואלירן לא פוגע

ההכנה למשחק היא של יומיים בלבד

כמו במשחק נגד ק"ש הכל תלוי בניצול המצבים של מכבי

יום שישי לקחתי מונית בתל אביב

נהג אוהד מכבי, מבוגר עם צעיפים במונית והכל

שאלתי אותו מה יהיה בדרבי

אומר לי 5 או 6, תהיה חגיגה והוא מביא את הילדים שלו לראות

אנשים חיים בסרט

אני לא מבין למה בתקשורת אומרים שהפועל באים לנקום על הדרבי הקודם , אנחנו צריכים לנקום על הדרבי הקודם איך זה נגמר רק ב-4 ולא 6 ?

היום ( מחר) המוות הפועל !

אורי משיח‏

האימון המסכם הערב ב17-30 בקרית שלום. כניסת קהל מבוקרת תהיה ב17-15 למשך רבע שעה ואחרי זה כולם יצאו החוצה והאימון יתקיים בשקט כרגיל. לא לפצוע את השחקנים שאתם נכנסים. תודה ההנהלה.

אני לא מאמין שאנשים מנתחים את השטות השיכורה הזאת ברצינות, כשגם לא נכתבה מלכתחילה בהכי רצינות.

שלא תבינו לא נכון, אני גאה בזה שזה הכי טיפש שלי עד עכשיו.

אבל אם אתם לא יכולים לצחוק עליי כמו בני אדם נורמליים פשוט אין טעם לנושא הזה.

ההצדקה היחידה שאני מוצא לנושא כזה טיפשי ואידיוטי הוא שעומר ניסה בכל כוחו להירשם לשדים, ולא צלח, אז הסתפק להיכנס דרך הדלת האחורית - ציטוטים מכאן.