Jump to content

אוסקר גרסיה

Omer

Recommended Posts

לא חושב שאמרתי את זה למישהו עד עכשיו

אבל בהתרמות של ראש השנה, בתחילת העונה, אוסקר ראה אותנו מתעסקים עם כל הביגוד, מכשירי חשמל ושאר המוצרים שהאוהדים תרמו, והוא פשוט היה בשוק מהקהל שלנו. אם אני זוכר נכון, זה היה בזמן שהוא רק הגיע לארץ, זה היה משהו כמו שבוע אחרי שהוא נחת, ואני זוכר שהוא אמר שהוא בהלם מכל מה שתרמו ושבברצלונה הדברים האלה לא קורים. בנוסף הוא אמר לנו שאישתו צריכה להגיע בימים הקרובים אז הוא יבדוק אם הוא יוכל לתרום גם כמה דברים. קיצור, אחרי שבוע הוא הביא לנו שק של בגדים חדשים.

הבחור מלך.

סיפור מדהים אחי. באמת איך שמרת את זה כ"כ הרבה זמן?

אני פותח דת על שם אוסקר וחוזר בתשובה.

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

הבן אדם, לא רק שהוא מאמן טוב, הוא פשוט בן אדם. ג'ורדי נראה מאד קר רוח, כמעט אדיש. הוא מאזן אותו. השמחה שלו בגולים - הוא אשכרה מטריף את כולם. כולל אוהדים כולל שחקנים.

וואלק אין לכם כבוד אתם, כפויי טובה, דוחפים את נמני לכל מקום כדי לצאת מאגניבים. תתביישו.

קיצר, למה לא באת להאקסבול עד עכשיו? בוסה אמר אתה שחקן.

באיזה שעות אתם משחקים?

לא חושב שאמרתי את זה למישהו עד עכשיו

אבל בהתרמות של ראש השנה, בתחילת העונה, אוסקר ראה אותנו מתעסקים עם כל הביגוד, מכשירי חשמל ושאר המוצרים שהאוהדים תרמו, והוא פשוט היה בשוק מהקהל שלנו. אם אני זוכר נכון, זה היה בזמן שהוא רק הגיע לארץ, זה היה משהו כמו שבוע אחרי שהוא נחת, ואני זוכר שהוא אמר שהוא בהלם מכל מה שתרמו ושבברצלונה הדברים האלה לא קורים. בנוסף הוא אמר לנו שאישתו צריכה להגיע בימים הקרובים אז הוא יבדוק אם הוא יוכל לתרום גם כמה דברים. קיצור, אחרי שבוע הוא הביא לנו שק של בגדים חדשים.

הבחור מלך.

החומר האנושי בקבוצה הזאת מדהים. כנראה אחת הסיבות להצלחה האדירה העונה.

אני במקום אוסקר יוצא ב"פליטת פה" ואומר לבוני שקבוצות שבאות לשחק נגדנו חזק באות "עייפות" למשחק נגד חיפה.

זה ידליק את כל הכרמל ומעלה. פחחחחחחח

תמציאו לן שיר

אני בעד הקלאסיקה:

אם נשיר בעברית הוא לא יבין, ובספרדית הקהל שלנו לא יצליח.

אנגלית מאוד בסיסית, לא מנגינה מסובכת, מאמין שזה יעשה את העבודה. הקהל ישתף פעולה ואוסקר יבין.

We love you Oscar, we do

We love you Oscar, we do

We love you Oscar, we do

Oh Oscar, we love you

אני במקום אוסקר יוצא ב"פליטת פה" ואומר לבוני שקבוצות שבאות לשחק נגדנו חזק באות "עייפות" למשחק נגד חיפה.

זה ידליק את כל הכרמל ומעלה. פחחחחחחח

במכבי תל אביב עסקו חלק מהשחקנים במשחקה של מכבי חיפה נגד הפועל רמת השרון.השאלה שעלתה היא נושא המחויבות של שחקני רמת השרון והלחימה שלהם נגד מכבי תל אביב כאילו מדובר במשחק האליפות,מול תצוגת העליבות המשפילה שלהם בקריית אליעזר.

חחחחחחחחחחחחחחחחח איזה ציטוט של עגל

סגור העניין, למרות שנראה לי שהפסקתי לשחק בגלל בעיות לאגים מתסכלות.

אין לאגים אצלי אין לך מה לדאוג, התשתיות שלי היו גורמות לדניאל פרי לגמור.

עכשיו בקבלת שבת : פרימו בעוד מניפסט שנאה לאוסקר

"במשחק האחרון פעם ראשונה אוסקר נעלב מהביקורת כלפיו , אני אומר לו אוסקר יש לך קבוצה חזקה קשה מאוד לנצח אותה ולשים נגדה גול , כל הכבוד , אבל יש גם עניין של יופי ומכבי לא משחקת יפה , אני לא הייתי משלם כסף כדי לראות משחק שלה , זה לא אליפות מהנה כמו קבוצות אחרות , זה אליפות לא מהנה .

?

האור זה יובל נעים

תכלס פרימו הזה מרשים אותי

כולם שונאים אותו בצורה גלויה

אנשים יוצאים עליו בשידור

פרימו ואיינשטיין עושים ממנו כלבה שלהם מדי יום

והוא בשלו

כלום לא מזיז לו

עכשיו בקבלת שבת : פרימו בעוד מניפסט שנאה לאוסקר

"במשחק האחרון פעם ראשונה אוסקר נעלב מהביקורת כלפיו , אני אומר לו אוסקר יש לך קבוצה חזקה קשה מאוד לנצח אותה ולשים נגדה גול , כל הכבוד , אבל יש גם עניין של יופי ומכבי לא משחקת יפה , אני לא הייתי משלם כסף כדי לראות משחק שלה , זה לא אליפות מהנה כמו קבוצות אחרות , זה אליפות לא מהנה .

?

האור זה יובל נעים

זה לא משבוע שעבר?? גם אז הוא הוא "ירד" על אוסקר ומצץ ליובל נעים.