Jump to content

בקשר ליציאה מהטכני של חיל האויר

Recommended Posts

ראיתי עוד פעם את אותו קפסית היא אמרה שהיא לא מזהה בעיה נפשית אלא רק דיכאון ןבנוגע לכל מה שקשור לבית שאמרתי שאמא בדיכאון וכל זה אז זה רק משקית תש אבל היא אמרה שהיא רוצה להתיעץ עם פסיכיאטר ולשקול טיפול בכדורים והיא גם ביקשה תטלפון של אבא שלי בשביל לדבר איתו... סעמק אני כבר לא יודע מה לעשות

זה טוב, תגיד לאבא שלך שישתף פעולה.

תגיד שאתה רוצה כדורים שאתה כל הזמן בדיכאון, אם תגיע לפסיכיאטר יהיה לך הרבה יותר קל, הסמכויות שלו הרבה יותר גדולות.

תגיד לו שאתה רוצה לסיים שירות של שנים אבל אתה מתקשה במערכת שאתה צריך עזרה. ואם דברים לא יסתדרו תגיד לו שלמרות שאתה רוצה לסיים את השירות, אם המצב יישאר כמו שהוא זה לא יימנע ממך לנסות להשתחרר, כי רע לך יותר מדי( לא באמת יוציאו אותך)

ראיתי היום פסיכיאטר נתן לי פרופיל 45 נפשי ועוד יומיים ברביעי יש לי וועדה בבית חולים 10 הוא גם הביא לי כדורים. קיצור יצאתי?

כלום בתאכלס הוא הכניס אותי אליו קרא קצת מה הקפסית רשמה בשתי הפגישות שלה איתי וראה שאני מדוכדך כזה ואמר לי שנינו יודעים שאתה פה לא יכןל להיות אתה תצא מפה. ולא פתחתי נהלים עשיתי כימעט נהלים באתי למפקדים במיונים ובקורס כל לילה ואמרתי שאני הולך הביתה ואני לא יכול לחיות ככה יותר ואז היו עושים לי שיחות ומרגיעים אותי

ראיתי היום פסיכיאטר נתן לי פרופיל 45 נפשי ועוד יומיים ברביעי יש לי וועדה בבית חולים 10 הוא גם הביא לי כדורים. קיצור יצאתי?

תדגיש שאתה לא רוצה לצאת מהצבא.

תדגיש שאתה לא רוצה לצאת מהצבא.

היום הייתה לי הוועדה רפואית בבית חולים 10 , הוא רק קרא ואמר שהוא מסכים עם מה שרשום שם ונתן לי פרופיל 45

תודה רבה לכולם על העזרה נקווה לקבל תפקיד טוב ביממ בשדה דב

והדגשתי את זה אני לא רוצה לצאת מהצבא

אפסנאי

שווה להישאר בזה ? איך התנאים בתפקיד ? הבנתי שזה יומיות השאלה איך זה להיות בתפקיד ? יש חברה ואנשים איתך וכל זה ? מהנה? שווה להישאר בזה או לנסות לחתור לקריה או צריפין וכאלה ?

שווה להישאר בזה ? איך התנאים בתפקיד ? הבנתי שזה יומיות השאלה איך זה להיות בתפקיד ? יש חברה ואנשים איתך וכל זה ? מהנה? שווה להישאר בזה או לעשות בעיות ולנסות לחתור לקריה או צריפין וכאלה ?

איפה אתה גר? יש לך איך להגיע יום יום?

בגדול שווה להישאר

אפסנאי זה אותו חרא בכל מקום

ושדה דב זה מקום יותר קטן מהקריה, יותר רגוע לטעמי

איפה אתה גר? יש לך איך להגיע יום יום?

בגדול שווה להישאר

אפסנאי זה אותו חרא בכל מקום

ושדה דב זה מקום יותר קטן מהקריה, יותר רגוע לטעמי

חולון.. עשיתי שם קלירנס כניסה אתמול ולפי הנסיעות לשם זה לוקח משהו כמו שעה וחצי לכל כיוון והעבודה היא מ-8 עד 5 .. זה סיוט .sad.gif

חולון.. עשיתי שם קלירנס כניסה אתמול ולפי הנסיעות לשם זה לוקח משהו כמו שעה וחצי לכל כיוון והעבודה היא מ-8 עד 5 .. זה סיוט :(

תבקש לעבור דחוף לצריפין

שעה וחצי כל כיוון זה סיוט שלא ברא השטן

למרות שיש לך רכבת חולון תל אביב אוניברסיטה ואז זה עשר דקות באוטובוס בערך

תגידו אם אני לא מגיש להם תקלירנס יענו תטופס טיולים הזה שצריך לעבור בין כל מיני מקומות וחותמים לי עליו מה קורה ? זה יעזור לי לא להיות שייך לפה או משהו כזה ?

תגידו אם אני לא מגיש להם תקלירנס יענו תטופס טיולים הזה שצריך לעבור בין כל מיני מקומות וחותמים לי עליו מה קורה ? זה יעזור לי לא להיות שייך לפה או משהו כזה ?

שאלה רצינית...

לאן אתה חושב שהגעת?

מה זה אם אני לא מגיש להם קלירנס? מה נראה לך ששלחו אותך להביא הרשמה מהמזכירות בתיכון?

לא תביא, תביא בכוח. לא תביא בכוח. תשב בכלא. ואז תחזור ותביא שוב.

תפעיל קצת היגיון , אל תהיה בוק, ראש בקיר. יש דרך לפתור הכל

שאלה רצינית...

לאן אתה חושב שהגעת?

מה זה אם אני לא מגיש להם קלירנס? מה נראה לך ששלחו אותך להביא הרשמה מהמזכירות בתיכון?

לא תביא, תביא בכוח. לא תביא בכוח. תשב בכלא. ואז תחזור ותביא שוב.

תפעיל קצת היגיון , אל תהיה בוק, ראש בקיר. יש דרך לפתור הכל

הבאתי להם אותו .. ננסה לפעול בהיגיון ובינתיים לנסות את התפקיד אולי אני יסתדר בסופו של דבר

• 2 weeks later...