Jump to content

מה הקטע שהגוש המעודד עבר ליד 13?

red4peace

Recommended Posts

כשאנשים יודעים שהם הפכו לבדיחה לא מצחיקה(ואני מתכוון לשני הארגונים) אז אתה תקבל רק ציניות , מה לעשות ,האמת מביכה.

שני הארגונים הפכו להיות הבדיחה של אוהדי הליגה. כל קבוצה שמגיעה היום לבלומפילד עם 500 צופים, עושה לנו בית ספר לעידוד. (מי ביקש תפאורות משותפות? מי ביקש חברות אמת? כולה בקשנו עידוד משותף ומתואם!)

לא יודע מה איתכם, אבל האולטראס לא יעלם בקרוב...כנ?ל לגבי הפאנטיקס.

לכן, תשלימו שיש שני ארגונים, ואין דרך אחרת.

זה המצב ואיתו צריך להתמודד.

כל האגו הזה מאס על כולם, ושאני אומר כולם אני מתכוון לקבל הרחב.

נ.ב

אם אתם באמת רוצים להשריש את הרעיון של השירה האיטית , רק איחוד עם האולטראס יאפשר זאת. למה כרגע האולטראס שר מהר יחד על 8 , והפאנטיקס שר לאט עם 13.

תתעוררו !!! לפחות בעונה כזאת.

בטח שיש תרבות עידוד, פוטנציאל האנשים המעודדים בשער 11 הוא יחסית גדול.

יתכן שאני טועה, אבל לפי מה שאני יודע אין הרבה קבוצות באירופה שיש להם יותר מיציע עידוד אחד.

הבעיה אצלנו ספציפית היא לא קיומם של שני אירגונים שונים אלא חוסר שיתוף הפעולה.

במצב אידיאלי, במקום להתרחק לשער 13, שני האירגונים היו עומדים משני צידי המנהרה בשער 11 ויוצרים גוש אחד גדול.

אומנם תיאורטית זה אפשרי, אבל ביציע יש יותר מדי כבוד והיסטוריה של שנאה ואלימות בין האירגונים מכדי שזה יקרה.

זה נשמע כאילו אני מדבר על הסכסוך הישראלי-פלסטיני ולא על אירגוני אוהדים בשער 11.

אני לא מכיר אף אחד מהארגונים ולכן מנע מלבקר על איחוד ושאר דברים.

לך תדע מה עבר ביניהם במשך השנים, סה"כ לדעתי יש אנשים איכותיים ביציע ואולי יש בעיות שאנחנו לא מודעים להן

זה היה רלוונטי לדעתי אם האולטראס באמת היו ארגון כזה גדול.

הם סך הכל גוש של 15 איש שבקושי שומעים אותם במהלך המשחק,ורוב אלה שבאמת מעודדים נמצאים כרגע בשער 11.

שיתוף פעולה בסך הכל ימנע חוסר תיאום בתופים,ועוד איזה 15 איש שיעודדו.

הבעיה הכי גדולה היא שאנשים מחפשים תירוצים כל הזמן,"המריבות בין הארגונים" "המעבר לליד שער 13" כאילו שזה פוטר אותם מלעודד.

קהלים אחרים בעולם כן מצליחים להתגבר על מחלוקות בין הארגונים,ראו לדוגמה את פרטיזן בלגרד שמה הסכסוך באמת ענקי(אולי אני לא מעודכן) אבל הם עדיין מצליחים להיות בין הקהלים הטובים באירופה.

לא שאני משווה בין תרבויות העידוד בבלקן לפה,אבל זה לא הבעיה העיקרית בקהל.

כבר מזמן אין את ההתלהבות שהייתה ב 2003,בשנים הראשונות שמה באמת נכנס משהו מיוחד,תרבות חדשה של עידוד,ואת זה אפשר לפתור רק אם כל אחד ואחד ייקח את עצמו בידיים,ואז תראו שהסכסוך הזה יהפוך לכמעט ללא רלוונטי(וזה שאני אומר שהוא בכלל לא משפיע,אבל הוא לא כזה רלוונטי כמו שמציגים אותו)

אני יודע שאני לא באמת יזיז פה למישהו,

אבל זיבלתם פה 14 עמודים וכלום בכל מקרה לא ייצא מזה, לא חושב שיש בכלל מה להוסיף, אז הארגון זז עשר צעדים שמאלה, ו..?

זה היה רלוונטי לדעתי אם האולטראס באמת היו ארגון כזה גדול.

הם סך הכל גוש של 15 איש שבקושי שומעים אותם במהלך המשחק,ורוב אלה שבאמת מעודדים נמצאים כרגע בשער 11.

שיתוף פעולה בסך הכל ימנע חוסר תיאום בתופים,ועוד איזה 15 איש שיעודדו.

הבעיה הכי גדולה היא שאנשים מחפשים תירוצים כל הזמן,"המריבות בין הארגונים" "המעבר לליד שער 13" כאילו שזה פוטר אותם מלעודד.

קהלים אחרים בעולם כן מצליחים להתגבר על מחלוקות בין הארגונים,ראו לדוגמה את פרטיזן בלגרד שמה הסכסוך באמת ענקי(אולי אני לא מעודכן) אבל הם עדיין מצליחים להיות בין הקהלים הטובים באירופה.

לא שאני משווה בין תרבויות העידוד בבלקן לפה,אבל זה לא הבעיה העיקרית בקהל.

כבר מזמן אין את ההתלהבות שהייתה ב 2003,בשנים הראשונות שמה באמת נכנס משהו מיוחד,תרבות חדשה של עידוד,ואת זה אפשר לפתור רק אם כל אחד ואחד ייקח את עצמו בידיים,ואז תראו שהסכסוך הזה יהפוך לכמעט ללא רלוונטי(וזה שאני אומר שהוא בכלל לא משפיע,אבל הוא לא כזה רלוונטי כמו שמציגים אותו)

זה כל כך לא נכון, בתור אחד שיושב ב 10 (לא מתוך שייכות לארגון זה או אחר, אלא מתוך הרגל), אני יכול להגיד לך שכל המשחק אני מנסה לשמוע מה שרים הפאנטיקס כדי להצטרף ולנסות להעיר את השער שאיתי, ופשוט לא מצליח (15 איש, לא 15 איש הם מפריעים), ויותר מזה כל האוהדים שסביבי לא מצליחים, ורובם זורמים עם האולטראס כי אין ברירה ברגעי טירוף כולם רוצים לעודד (לא אכפת להם, ארגון זה או אחר).

ותחשוב שכמו ששער 10 רדום ככה גם 8.

לא יודע מה הולך בפרטיזן, וממש אין לנו גם מה להשוות.

בעונה כזאת, שאמורה להיות כל כך חוויה לבוא לבלומפילד, אני פשוט לא נהנה.

נאמר כבר הכל, אפשר לשים את זה בצד ולהמשיך (אם לא כארגון אחד, לפחות כגוש מעודד אחד) ובזה לחזור להיות הקהל החזק בארץ.

כי נכון להיום חבר, כל קבוצה שבאה לבלומפילד (אפילו בית'ר המפורקת, שומעים אותה יותר מאיתנו).

מקווה שמשהו יהיה בוגר וישים את הקלפים על השולחן פעם אחת ולתמיד.

שבוע טוב