Jump to content

מה הקטע שהגוש המעודד עבר ליד 13?

red4peace

Recommended Posts

אתמול היה המשחק עם התיאום הכי טוב בבלומפילד העונה, וזאת עובדה.

אפילו הנה זה מגיע הצליח להחזיק יותר מפעמיים בלי ששער 13 יסיים את האוויר.

שערים 7-8 מנותקים מתחילת השנה בגלל החור והחוסר תיאום עם שער 10.

הסיכויים ששערים 7-8 יצטרפו לשירה/יהיו בקצב יותר גדולים אחרי המהלך מאשר לפני.

אבל למה ככה? למה וכמה אנשים עוד ימשיכו לדבר על שערים 7-8 במקום האוהדים שיושבים שם?

שער 7 (שאני מנוי בו מתחילת העונה) שומע מצוין את הגוש ברגע שיש עידוד חזק בגוש. לפעמים שער 10 מפריע. אף פעם המיקום של הגוש בשער 11 לא מפריע.

אין קשר בין החור, המיקום של הגוש של השחקן/הפנאטיקס ובין כל מיני השערות מופרכות שאנשים מעלים כאן לבין התפקוד והעידוד של שער 7.

שער 7 מעודד כששער 11 שר חזק ושר שירים שרוב האוהדים בשער 7 מכיר (בשאר השירים - אני שר די לבד whistling.gif). שער 7 מתקשה רק כשהאולטראס עושים דווקא ומתופפים בקצב שונה. ברגע שהגוש שר חזק, כמו שכתבתי כאן קודם, גם אם הגוש יהיה על הגג של שער 13, שער 7 יישמע אותו מצוין. לא יודע לגבי שער 8.

*אגב, ברגע שההנהלה החליטה ששער 8 יהיה "שער משפחות/חוויה" ומסומן היא די הבהירה מה דעתה לגבי הפיכתו לשער עידוד ותרומתו לעידוד.

אם הרצון הוא ש-13 ו-11 ישירו ו 7-8 יענו להם, אז זה לא דבר מסובך בכלל. יש את החבר'ה הוותיקים שיושבים ב-13 ודואגים להרים את העידוד כשצריך, כל מה שצריך זה תיאום שלהם עם 11 וכל 13 יבין את הפרנציפ מאוד מהר. ברגע שהגוש של הפאנטיקס עבר קרוב ל-13 התיאום הזה זה פיצוחים. פעם, פעמיים ישירו וזה ייתפס - וזה כבר יכול באמת לשדרג את הקהל שלנו בכמה רמות מבחינת עוצמה.

תקשיבו,

זה מהלך מבורך.

אולי כרגע זה לא עבד,אבל עוד קצת וברגע שהחבר'ה ב13 יבינו שבמכבי זה אצלי בלב אנחנו עונים ל11 רק שהם שולחים אלינו את הידיים,וכשהם פונים ל8 אנחנו צריכים גם לפנות ל8,אז יהיו עוצמות אדירות בבלומפילד,ואתמול הרווחנו את 13 שלא נשאר בלי אוויר אחרי כל שיר,אלא 13 ששר קצת יותר לאט,שמתואם.

הכל עכשיו תלוי ב13 ובהבנה שלו.אני מאמין שאם מישהו מהגוש שמכיר את החבר'ה שיושבים ב13 למעלה ומרימים את העידוד מידי פעם,והוא יוכל לדבר איתם,אז גם ניראה שכל מי שאמר מה שאני אמרתי,צודק.

אנחנו עוד נרוויח,אם לא עכשיו,אז בעונה הבאה.

בשער 10 שרים שיר,בשער 11 שרים שיר,אז עוד שירה שונה לחלוטין ממה ששרים רק תזיק.

אבל זה מראה שב 13 יש נכונות לעודד אם הוא מצליח להרים את האצטדיון,וכשזה נעשה בתיאום טוב עם הגוש המרכזי,זה יכול להיות קטלני,ככה האצטדיון ישיר לפי הגוש המרכזי.

זה מהלך מבריק שצריך לתת לו זמן,תזרמו עם זה ותראו שיהיה טוב.

אין בעיה, אם הגוש ישנה את עצמו ויתחיל לשיר שירי צהוב עולה של חצי דקה, יהיה אחלה שירה בכל בלומפילד. כי על זה רוב בלומפילד, כולל שער 13 זורם. וברצינות, היה סבבה עד עכשיו, גם בדרבי, גם מול ביתר, אז אולי הגוש לא תמיד היה הדומיננטי ולכמה דקות פה ושם שער 13 נתן את הטון אבל היתה אחלה אווירה בבלומפילד ועשינו לכל מי שבא לפה גיהינום ואני מתכוון לחשקני היריב על הדשא, קהל יריב לא מעניין אותי.

אין בעיה, אם הגוש ישנה את עצמו ויתחיל לשיר שירי צהוב עולה של חצי דקה, יהיה אחלה שירה בכל בלומפילד. כי על זה רוב בלומפילד, כולל שער 13 זורם. וברצינות, היה סבבה עד עכשיו, גם בדרבי, גם מול ביתר, אז אולי הגוש לא תמיד היה הדומיננטי ולכמה דקות פה ושם שער 13 נתן את הטון אבל היתה אחלה אווירה בבלומפילד ועשינו לכל מי שבא לפה גיהינום ואני מתכוון לחשקני היריב על הדשא, קהל יריב לא מעניין אותי.

מול ביתר ומול הפועל זה בכלל לא דוגמה כי שמה גם בחלומות הרטובים ביותר שלך לא באמת האמנת שככה ילך המשחק וכולם היו בטירוף,אני מדבר איתך על משחקים "מתים יותר",כמו אתמול למשל.

בשער 13 עושים דבר מבורך והוא מעיר את בלומפילד מדי פעם,אם תשלב אותו עם הגוש המעודד זה ייתן אפקט הרבה יותר גדול מאשר שירה של 10 שניות.

המעבר היה נכון.. שער 13 הוא שער חזק מבחינת עידוד (אולי גם בגלל הגג שיוצר הד) והוא תוספת כוח משמעותית...

מה שבאמת הפריע לי אתמול זה המוזיקת מסיבות האלה חצי שעה לפני פתיחת המשחק.

2 הרמקולים הענקיים מעל 11 על פול ווליום ושמים גמג סטייל.. אם הייתי רוצה ללכת למועדון לא הייתי בא לבלומפילד!!!!

די עם השירים שעה לפני המשחק. בטח לא בווליום שהם היו אתמול! :thumbdown:

מול ביתר ומול הפועל זה בכלל לא דוגמה כי שמה גם בחלומות הרטובים ביותר שלך לא באמת האמנת שככה ילך המשחק וכולם היו בטירוף,אני מדבר איתך על משחקים "מתים יותר",כמו אתמול למשל.

בשער 13 עושים דבר מבורך והוא מעיר את בלומפילד מדי פעם,אם תשלב אותו עם הגוש המעודד זה ייתן אפקט הרבה יותר גדול מאשר שירה של 10 שניות.

מוכן לשים איתך כסף שזה לא יתפוס. אני מכיר את יושבי שער 13 מספיק טוב ואני מדבר כמובן על רוב האנשים שם ולא העשרה שמעודדים. מעניין כמה זמן יעבור עד שכולם יבינו את זה.

לדרבי לפחות

חובה לחזור למיקום הקודם, וגם אם זה רק בשביל הכמה רגעים האלה שהאולטראס משתף פעולה

אחר כך אפשר לחזור לניסויים ולמעברים, לא בדרבי

והתפאורה של האולטראס גדולה, אם רק הקווים ברקע היו ישרים... כשצריך לפרגן מפרגנים!

אל תתעסקו בשאר השערים העידוד יגיע משער 11 אחר כך יעבור לשאר האיצטדיון

אם שער 11 יהיה טוב ויראה את הפוטנציאל שלו זה כבר יעבור ל13 7 ו8,באיצטדיונים גדולים מבלומפילד כמו במדריד האולטראס שלהם (בערך כמו כל שער 11) שרים וכולם שומעים

השינוי לא יבוא מ13 7 ו8 הוא צריך לבוא מ11 שכולם ישירו שם כמה שיותר ובקשר לקצב אולי זה לא הזמן לנסות לשיר לאט את השירים זה יוצר קצב שונה וחוסר תיאום

בקשר לאתמול אני יודע שאולי ב11 וב13 זה היה נשמע בסדר אבל חיפה שרו יותר חזק שמעו אותם כל הזמן המעבר הזה, דווקא במשחק מהחשובים העונה ושבוע לפני הדרבי,הרג אותנו איבדתם כל כך הרבה אוהדים בשביל קצת אנשים מ13 משער 8 זה היה נראה כאילו אתם בכלל לא שרים כל המשחק

תחזרו לפחות בדרבי :wubyellow3:

עם על הערכה לחבר'ה כאן וגם באולטראס, על התפאורות וההשקעה במכבי. אנחנו פשוט נראים רע. כל כך רע, שכל קבוצה שבאה לבלומפילד עם 1000 אוהדים, עושה לנו בית ספר. חוסר תיאום מחריד (13 עם 11, 8 לא מבין כלום).

אפילו ששרים אותו שיר, פשוט אין תיאום.

חבל שבעונה כל כך גדולה של המועדון, אנחנו נראים ככה. במקום לשים את כל האגו והשטויות בצד, ורק לעודד ביחד. לעודד בצורה מתואמת זה הכל, אף אחד פה לא ביקש איזה אחדות מרתקת וחברות אמת, נטו שירה מתואמת.

אתמול שמעתי כל המשחק את חיפה, 90 דק' של בית ספר לצערי(וחלאס עם התירוצים "הם באו למשחק חוץ") , במשחקים שלהם נגד הפועל בבלומפילד, אני ממש לא שומע ככה את הקהל שלהם.

צריך להתעורר, ויפה שעה אחת קודם!

נ.ב

קצב שירה איטי זה מצויין, אבל הקצב יותר מדי איטי.

שיהיה שבוע טוב וחג שמח.

העידוד היה לא רע..

אני יושב ב8 ואולי היה כמה ניסיונות של שירים מיציע ליציע שעובדים טוב יותר שהגוש יושב באמצע אבל סה"כ העידוד היה לא רע

אתה מוצא בלבוא עם סדר שירים מתוכנן כמעט לגמרי מראש דבר יותר הגיוני מלחיות את המשחק ולהתנהל על פיו?

מה פתאום. להפך, לחיות את המשחק ולהתנהל על פיו.

אבל, מה שאני אומר זה שהקהל ממש לא יותר עוצמתי או רגיל לשירי יד אליהו. לדעתי בבלומפילד ההפך הוא הנכון.

בדיוק כמו שכבר אמרתי, בשירים היותר "מסובכים" הקהל נכנס לטירוף.

העידוד בכלל לא היה גרוע כמו שעושים ממנו.היו כמה שירים מיציע ליציע שסחפו את כולם.הבוז לטוואטחה היה גדול אני לא יתפלא עם הרגליים שלו עדיין משקשקות..

אבל כשהשחקנים עולים למגרש ופורסים את התפאורות ה"הכל בשביל מכבי" חייב להיות שיר עוצמתי שמכניס אנרגיה ונמשך כמה דקות ולא משהו שממלמלים ועושים טובה ששרים חצי דקה..

ככה הייתי רוצה לראות את זה במיוחד במשחקים כמו דרבי וחיפה..

שער 13 זה באמת אחלה שער שיכול לתמוך בעידוד. המעבר מרחיק את יושבי 11, 8, 7 מהעידוד (אני יושב מתחת למיקום הישן של התופים ולא שמעתי כלום, ואני מעודד כמעט תשעים דקות)

שער 13 צריך לתמוך, וצריך לרתום לזה גם את 7 ו8 במקום להתמזג עם 13. (בלי שום קשר לזה שאחרי שהטמבלים הרסו חצי שער 11 המהלך הזה הרס את כולו.

תקשיבו,

זה מהלך מבורך.

אולי כרגע זה לא עבד,אבל עוד קצת וברגע שהחבר'ה ב13 יבינו שבמכבי זה אצלי בלב אנחנו עונים ל11 רק שהם שולחים אלינו את הידיים,וכשהם פונים ל8 אנחנו צריכים גם לפנות ל8,אז יהיו עוצמות אדירות בבלומפילד,ואתמול הרווחנו את 13 שלא נשאר בלי אוויר אחרי כל שיר,אלא 13 ששר קצת יותר לאט,שמתואם.

הכל עכשיו תלוי ב13 ובהבנה שלו.אני מאמין שאם מישהו מהגוש שמכיר את החבר'ה שיושבים ב13 למעלה ומרימים את העידוד מידי פעם,והוא יוכל לדבר איתם,אז גם ניראה שכל מי שאמר מה שאני אמרתי,צודק.

אנחנו עוד נרוויח,אם לא עכשיו,אז בעונה הבאה.

בבקשה ממך, קח פסק זמן, תנסה בפורום אחר, אתה יכול להיות אחלה מנהל בFXP.

מהטלוויזיה אפילו בשנים רבות שמעו את הקהל של חיפה ..

הקהל של מכבי היום לא הורגש לפחות מאיך שזה נשמע בטלויזיה

אני הייתי בשער 8 ושמעתי את הקהל של חיפה אולי פעמיים כל המשחק.

לא בטוח מבחינת שירים אבל מבחינת בוז ולחץ של הקהל היה מצוין. בקטע של השירים אני זוכר שעשינו נהדר את שנים רבות וצהוב עכשיו צהוב תמיד. אבל זה קצת חופר שעושים שירים כאלו ארוכים פעמיים.

חכו כמה משחקים ואז תשפטו.. משחק נגד חיפה ועוד במיוחד כמו אתמול שהמון מונח על הכף זה לא משחק לביקורת על הקהל, אנשים חזרו בלי ציפורניים אתמול מרוב מלחץ, לאט לאט החברה המועדדים מ13 יתקרבו לגוש ב11, כאלה שישבו במיקום החדש של הגוש במשחקים קודמים יעברו מקום ויתנו את הבמה לכאלה שכן רוצים לעודד ולעבות את הגוש (הלוואי, אחרי מה שראינו אתמול בגוש עם האנשים זין האלה אי אפשר לדעת) ורק אז יהיה אפשר לתת ביקורת אמיתית.

רק לי מציק הקטע ששמים שירים בכריזה עד ממש רגע לפני הפתיחה?, ועוד איזה שירים אלה יסטור.

diamonds in the sky הם אומרים לי.

כששרים שירים מיציע ליציע זה קטסטרופה,שער 13 מחזיר לנו כ"כ מהר בגלל הקרבה ושערים 7-8 לא מסוגלים להשתתף בזה וכאשר הם משתתפים

השיר הולך וכל התיאום נהרס.

יש גם צדדים טובים במעבר הזה וזה שאנחנו מרוויחים את הגג,אפשר לתת לזה צ'אנס,אבל בגדול אני לא חושב שזה ישפר את העידוד.