Jump to content

טוואטחה הבן זונה

DoW

Recommended Posts

ועדיןןןןןן בואאאא תסבירררר לייייי מה גזענייי בלהגיד כושיייייייי

לא נהמתי

לא אמרתי שהוא קוף

לא זרקתי לו בננה

(התגובה של המוות לערבים וכל זה הייתה בציניות כאילו, כל הקייס שלו בנוי על זה שכתבתי כושי, שעדיין אני לא מבין מה גזעני בזה(תאורתית מבין רוצה שמישהו יסביר ולא ישתמש בלהגיד זה גזעני כדי להוכיח נקודה))

בוא נראה. הציטוט המדויק הוא "יכושי מניאק בן זונה אמאממאמאממאמאמא שלך זונה בת זונה יילד מבחנה מניאק". עכשיו, זה מעניין. למה בדיוק בחרת להשתמש במילה כושי? האם חשבת שאנחנו לא נבין על מי מדובר, ורצית לומר שהוא כושי כדי בטוחים שמדובר בשחקן אליו התכוונת? האם אתה אולי מחבב קצת כושים בעצמך, ובשביל האיזון הוספת את המילה הזו בתחילת המשפט? האם התייחסת לצבע עורו רק כדי להראות את מידת השוויון שיש בינך, בעל העור שאני משוכנע שהוא בהיר כאור הירח, לבינו?

לא. אלה כנראה לא הסיבות. ניתוח זריז של הטקסט שלך מראה שכל כולו הוא קללות ונאצות. וכשאתה שם את המילה "כושי" בצמוד ל-"מניאק" ו-"בן זונה", אתה בעצם אומר משהו פשוט - כמו שלהיות מניאק בן זונה זה לא שמחה גדולה, גם כושי, בעיניך, זה עלבון גדול. מין משהו שאפשר לזרוק לטוואטחה כדי להשפיל אותו. זו המשמעות המילולית היחידה מהמשפט שלך.

אני משוכנע שתתמם, ותסביר שהוספת את המילה "כושי" שם, סתם. ככה. בשביל הכיף. שזה לא קשור לכלום. מעניין שכולם מבינים דבר אחד, אבל הפעם, רק הפעם, אני בטוח, התכוונת למשהו תמים.

שאני אפרק לך את זה עוד קצת או שבא לך לקלל עוד טיפה? אולי אותי? אגב, אני ממוצא מעורב, אם זה חשוב לך.

אני עדיין מחכה לתשובה בקטע הכי רציני שיש, לא בקטע של להתנגח אלא כי מעניין אותי למה כושי זה גזעני.

המילה באה במקור מהתנ"ך ולא תמיד נחשבה לגזענית, אבל מכיוון שבעברית המודרנית השתמשו בה כדי לתרגם את המילה האנגלית הגזענית "Negro", השימוש בה נהפך למוקצה. ידוע כי עוד בשנות ה60, נפסל לשידור ברדיו שיר ישן שהכיל את המילה "כושי", מחשש לפגיעה ביחסים עם מדינות אפריקה.

(למה כשאני כבר מקשיב זה תמיד בשיעורים הכי פחות חשובים סעמק)

אני עדיין מחכה לתשובה בקטע הכי רציני שיש, לא בקטע של להתנגח אלא כי מעניין אותי למה כושי זה גזעני.

ככה זה השתרש בחברה.

כמו ש"זונה" זה קללה - אבל למה? כולה דרך להתפרנס.

כמו ש"מזדיין" זה קללה. למה? צורך טבעי.

כושי בחברה זה גזענות. מה לא תגיד לא ישנה את זה. ככה זה נתפס.

בוא נראה. הציטוט המדויק הוא "יכושי מניאק בן זונה אמאממאמאממאמאמא שלך זונה בת זונה יילד מבחנה מניאק". עכשיו, זה מעניין. למה בדיוק בחרת להשתמש במילה כושי? האם חשבת שאנחנו לא נבין על מי מדובר, ורצית לומר שהוא כושי כדי בטוחים שמדובר בשחקן אליו התכוונת? האם אתה אולי מחבב קצת כושים בעצמך, ובשביל האיזון הוספת את המילה הזו בתחילת המשפט? האם התייחסת לצבע עורו רק כדי להראות את מידת השוויון שיש בינך, בעל העור שאני משוכנע שהוא בהיר כאור הירח, לבינו?

לא. אלה כנראה לא הסיבות. ניתוח זריז של הטקסט שלך מראה שכל כולו הוא קללות ונאצות. וכשאתה שם את המילה "כושי" בצמוד ל-"מניאק" ו-"בן זונה", אתה בעצם אומר משהו פשוט - כמו שלהיות מניאק בן זונה זה לא שמחה גדולה, גם כושי, בעיניך, זה עלבון גדול. מין משהו שאפשר לזרוק לטוואטחה כדי להשפיל אותו. זו המשמעות המילולית היחידה מהמשפט שלך.

אני משוכנע שתתמם, ותסביר שהוספת את המילה "כושי" שם, סתם. ככה. בשביל הכיף. שזה לא קשור לכלום. מעניין שכולם מבינים דבר אחד, אבל הפעם, רק הפעם, אני בטוח, התכוונת למשהו תמים.

שאני אפרק לך את זה עוד קצת או שבא לך לקלל עוד טיפה? אולי אותי? אגב, אני ממוצא מעורב, אם זה חשוב לך.

רגע, אז בעצם בגלל שכתבתי כושי בהתחלה כל ההודעה שלי היא גזענית, כאילו אם אני מוריד את הכושי אז אתה מבין משהו אחר לגמרי? זה כל החטא שלי בעצם?

כי לא כתבתי את זה מעצבים אחרי משחק שהבן זונה הקטן כמעט נתן לנו גול על קטע מסריח?

קיללתי אותו כי אמא שלו זונה והוא עיצבן אותי רצח ולא כי הוא כושי, בחרת להבין את זה איך שאתה רוצה. זה הכל.

כדי לסיים את הנשוא המיותר הזה, אם מישהו נעלב מהמילה כושי אני מצטער מעומקי נשמתי, ערכתי את ההודעה והשארתי רק את הנאצות כלפיו, לא חומץ יקר אין לי נאצות כלפיך, אתה יכול לדחוף אצבע לתחת ולהריח מצידי.

אני ימשיך לקלל אותו בכל מפגש שיהיה לנו, כמו שאני מקלל הרבה שחקנים אחרים שאני מאוד מאוד שונא, לילה עשר שיהיה לכם.

רגע, אז בעצם בגלל שכתבתי כושי בהתחלה כל ההודעה שלי היא גזענית, כאילו אם אני מוריד את הכושי אז אתה מבין משהו אחר לגמרי? זה כל החטא שלי בעצם?

כי לא כתבתי את זה מעצבים אחרי משחק שהבן זונה הקטן כמעט נתן לנו גול על קטע מסריח?

קיללתי אותו כי אמא שלו זונה והוא עיצבן אותי רצח ולא כי הוא כושי, בחרת להבין את זה איך שאתה רוצה. זה הכל.

אין שום קשר למה שטווטחה עשה (שהיה די מכוער, אני מסכים). אך כמו שהבנתי את שאר המילים שלך (הדי מטופשות לכשלעצמן, אבל מילא), גם את המילה הזו הבנתי, וזו גזענות. חד וחלק.

אין שום קשר למה שטווטחה עשה (שהיה די מכוער, אני מסכים). אך כמו שהבנתי את שאר המילים שלך (הדי מטופשות לכשלעצמן, אבל מילא), גם את המילה הזו הבנתי, וזו גזענות. חד וחלק.

תקרא את ההמשך של ההודעה, הבעתי התנצלות וערכתי, עכשיו שחררו ממני שחררו כבר ימעיקים.

1. בן זונה אפס

2. הלוואי וגם אצלינו לא היו מוציאים במצבים כאלה

3. כל מי שנהם לו היום הוא חתיכת אדיוט.. מדהים כמה אתם לא לומדים הא?

תפסיקו עם השטויות.

אף פעם לא ראיתי מקרה שהכדור היה בהגנה שלנו, בעוד ששחקן מגן של היריבה נופל קרוב לרחבה ושובר נבדל, ושחקן שלנו הולך כל הדרך מההגנה עד ההתקפה, דרך האגף של אותו שחקן שנפל ומנסה לעבור אותו.

זה מעשה מכוער ומגעיל, ואני לא רוצה שיקרה במכבי. אם היה מדובר על משחק נגד רמת השרון, שהם עושים הצגה כל חמש דקות, אז אפשר להבין, אבל בטח לא במשחק רגיל ששתי הקבוצות מנסות לשחק.

טוואטחה זבל של בן אדם, הוא גם קיבל צהוב על מקרה אחר כי הוא זבל והגיע לו עוד צהוב קודם לכן, ואני מקווה מאוד שלעולם לא ילבש צהוב.

אם למישהו היה פנטזיה שהבן של הזונה הזה יבוא אלינו באיזשהו שלב, היום זאת החותמת שלא צריך את הצואה האנושית הזאת.

שחקן בינוני+, אדם מזדיין+ , ויואב זיו לא רואה אותו( :blush: :blush: )

טוואטחה ההו הו הו הו גם כושי וגם ערבי בואנה הבנאדם מסכן.... :D

גזענות זה לא רק כדורגל זה דרך חיים

פףףףף

אולי במקום לזיין תשכל בפורום לכו כל הח'ברה מהחומה ותבצעו בו לינץ'?

איזה הבדל יש בין המגנים של חיפה למגנים שלנו מבחינה התקפית זה פשוט לא נורמלי.

הריצות הלא נורמליות של משומר קדימה שהוא משמש כמו קיצוני כשהוא עולה באטרף

וטוואטחה אף אחד לא היה מופתע אם אומרים שהוא קשר התקפי.

הם משחקים ככה ברוב המשחקים אז בלי התירוץ של אין להם מה להפסיד.

זה דבר שמאוד חסר למכבי,יותר מצדו של ייני, אבל כשזיו עולה זה לא תמיד נגמר בדבר טוב וזה נראה שהוא הולך הרבה בזמן שהוא אמור לשרוף תאגף שלו והיום זה בא מאוד לידיי ביטוי.

הרבה כאן צעירים בכדי לזכור, היתר מעדיפים לשכוח, אבל שימוש במילה כושי בישראל היה נפוץ ומקובל ואף הופיע בספרי לימודים בביה"ס, וכוונתו היא לא מילת גנאי בשום פנים לשחורים או אפריקאים, מילת הגנאי הייתה כושון (על בסיס יהודון), ככה שאתם נסחפים וממציאים משהו, חלקכם הפליג ורוצה שיענישו אוהדי מכבי על זה.

נ.ב

טווטחה חייב למות ואם אפשר לפני קרית אליעזר

הרבה כאן צעירים בכדי לזכור, היתר מעדיפים לשכוח, אבל שימוש במילה כושי בישראל היה נפוץ ומקובל ואף הופיע בספרי לימודים בביה"ס, וכוונתו היא לא מילת גנאי בשום פנים לשחורים או אפריקאים, מילת הגנאי הייתה כושון (על בסיס יהודון), ככה שאתם נסחפים וממציאים משהו, חלקכם הפליג ורוצה שיענישו אוהדי מכבי על זה.

נ.ב

טווטחה חייב למות ואם אפשר לפני קרית אליעזר

זה אבולוציה של מילה, ברגע שמי שזה מכוון אליו מחליט שזאת מילת גנאי, זאת מילת גנאי.

עד שנות ה60/70 היו קוראים לשחורים בארה"ב ניגרו.

אז? היום לא תשמע את זה.

בכל הקשור לטאווטחה.

קח איתך כמה מהחומה ותעשו מעשה, כולנו מאחוריכם.

פתחתם פה אקדמיה ללשון יאלללללה נושא אחרי משחק מה קרה כוסאומו שיהיה כושי שיהיה ערבי בעיקרון הוא בן אלף זונה

בדיעבד - הפעולה הזאת גמרה לטוואטחה את המשחק. הבוז המטורף (זכרונות מסטוק וממשחקים באנגליה) שהוא קיבל עם כל נגיעה בכדור (מנש בטח העיף וואבים ביציע) שיתק אותו לחלוטין.

מילא הפעולה שלו שהיא גועל נפש, אבל כש5 דקות לפני זה שחקן של חיפה נפצע מחוץ לקווים!!! תוך כדי התקפה של מכבי, אז אלון יפת עצר את המשחק, אבל כששחקן של מכבי פצוע בפנים, כולם עוצרים ומסתכלים עליו והוא מסמן תמשיכו ??

חתיכת בן של זונה, בא לזיין אותנו אתמול עם כל השריקות הקטנות..

1. בן זונה אפס

2. הלוואי וגם אצלינו לא היו מוציאים במצבים כאלה

3. כל מי שנהם לו היום הוא חתיכת אדיוט.. מדהים כמה אתם לא לומדים הא?

4- 0

אתה טיפש.

סיימתם להתווכח על שטויות?

שיקרע את כל הרצועות הצולבות ושדרור שמשון יאמן אותו כל החיים.

אתה גאון.

מה שלא שמו לב והכי הרגיז אותי שהכלב הזה שנייה אחרי המהומה ולפני שהמשחק מחודש מרים את הקהל של חיפה עם הידיים (רוצה לאמר מלחמה בלה בלה...) . מראה על חוסר תום לב.

בקיצור פרחח חסר חינוך.

דרך אגב יש לו הליכה של גיי חבל על הזמן.

שחקן קטלני לא יודע מה אתם רוצים

אם זה היה שחקן שלי זאת בדיוק הפעולה שהייתי רוצה שהוא יעשה. נשבר הזין מהוצאות כדור ששחקן נופל ומי כמו מכבי מכיר את זה.