Jump to content

מכבי מול בשיקטאש

Armagedon

Recommended Posts

פלאניניץ' מדאיג מאוד, במשחק כזה קיוויתי לראות ממנו שחקן יותר משוחרר ושלם. יש לו יסודות מאוד לקויים שחייב חייב לשפר אותם.

הטורקים צריכים לומר תודה לבלאט שלא העלה את סמית', היקמן ומדלי לרבע אחרון כמעט.

פלאניניץ' מדאיג מאוד, במשחק כזה קיוויתי לראות ממנו שחקן יותר משוחרר ושלם. יש לו יסודות מאוד לקויים שחייב חייב לשפר אותם.

הטורקים צריכים לומר תודה לבלאט שלא העלה את סמית', היקמן ומדלי לרבע אחרון כמעט.

פלאניניץ' בן 22 ומשחק עונה ראשונה בקבוצה גדולה, תן לו זמן.

הוא חתום כאן לעוד 3 או 4 שנים, ואין לי ספק שכבר בשנה הבאה הוא ישתפר מאוד. לא מדובר כאן בשחקן ישראלי, אלא בשחקן קרואטי צעיר עם פוטנציאל להגיע רחוק.

פלאניניץ' בן 22 ומשחק עונה ראשונה בקבוצה גדולה, תן לו זמן.

הוא חתום כאן לעוד 3 או 4 שנים, ואין לי ספק שכבר בשנה הבאה הוא ישתפר מאוד. לא מדובר כאן בשחקן ישראלי, אלא בשחקן קרואטי צעיר עם פוטנציאל להגיע רחוק.

יש לו יסודות מאוד לקויים ששחקנים בגיל 17-18 כבר לומדים אותם ולא אין. בגיל כזה קצת יותר קשה לשנות ולהוציא שחקן מהרגלים ישנים.

אם היה מדובר בשחקן יותר צעיר מילא, אבל בגיל 22 הוא עדיין עם יסודות מאוד לקויים בהתקפה ובהגנה - קצת מדאיג.

אם סיינה מנצחת מחר את ברצלונה בבית אז יש סיכוי טוב שלא נהיה בכלל בהצלבה.

תסביר?

ומה עם המקום השני מה הסיכויים לסיים שם ולא עדיף שסיימה ינצחו בשביל זה ?

תסביר?

ומה עם המקום השני מה הסיכויים לסיים שם ולא עדיף שסיימה ינצחו בשביל זה ?

אם סיינה מנצחת את ברצלונה בבית ובמחזור האחרון את קאחה לבורל בחוץ ומכבי מפסידה לברצלונה בחוץ סיינה תהיה עם נצחון אחד יותר ולכן תעבור אותנו.

אם חימקי מנצחת את קאחה לאבורל מחר בבית ואת אולימפיאקוס בחוץ אז היא גם עוברת אותנו.

בסיטואציה כזאת מכבי לא בהצלבה. אם אחת מה-2 מפסידה את אחד מהמשחקים, מכבי במקום השלישי.

יש לו יסודות מאוד לקויים ששחקנים בגיל 17-18 כבר לומדים אותם ולא אין. בגיל כזה קצת יותר קשה לשנות ולהוציא שחקן מהרגלים ישנים.

אם היה מדובר בשחקן יותר צעיר מילא, אבל בגיל 22 הוא עדיין עם יסודות מאוד לקויים בהתקפה ובהגנה - קצת מדאיג.

תראה לי שחקן ישראלי אחד עם יסודות כאלה בגיל 17-18

עזוב, תראה לי סנטר ישראלי אחד שיותר טוב מפלאניניץ'. במדינה שהסנטרים המובילים שלה הם קוזיקרו, יניב גרין וארז מרקוביץ', אי אפשר לבוא בטענות לאחד כמו פלאניניץ'.

ושוב, אין לי ספק שאחד כמוהו ישתפר מאוד בעונה הבאה.

אם סיינה מנצחת את ברצלונה בבית ובמחזור האחרון את קאחה לבורל בחוץ ומכבי מפסידה לברצלונה בחוץ סיינה תהיה עם נצחון אחד יותר ולכן תעבור אותנו.

אם חימקי מנצחת את קאחה לאבורל מחר בבית ואת אולימפיאקוס בחוץ אז היא גם עוברת אותנו.

בסיטואציה כזאת מכבי לא בהצלבה. אם אחת מה-2 מפסידה את אחד מהמשחקים, מכבי במקום השלישי.

אבל למכבי יש ניצחון אחד יותר מאולימפיאקוס ואם הם ינצחו את פנר מחר עדיין למכבי הפרש סלים וישאר אותם נקודות כי הם יפסידו לחימקי

עזוב, תראה לי סנטר ישראלי אחד שיותר טוב מפלאניניץ'. במדינה שהסנטרים המובילים שלה הם קוזיקרו, יניב גרין וארז מרקוביץ', אי אפשר לבוא בטענות לאחד כמו פלאניניץ'.

יש את הזלמנסון הזה הם גם ככה דומים

למה אתה לוקח דוגמא על שחקנים ישראלים? חסר קרואטים, סרבים ושאר שחקנים ממדינות אקס יגוסלביה שלהם יש יסודות נכונים? אפילו שמארדיני (לטעמי שוחרר מקודם מדי) בגילו היה עם יסודות יותר טובים.

עובדתית בגיל 22 יש לו בעיה חמורה ביסודות בסיסיים של כדורסל, הוא אומנם צעיר ואכן ישתפר, אך בגיל 22 לראות בצורה בולטת מול קונוסים טורקיים יסודות חלשים לא נראה טוב.

אם ואם ואם.

ואם נהיה ריאלים, אז אני לא רואה גם את סיינה וגם את חימקי מנצחות את 2 המשחקים שציינת.

אם ואם ואם.

ואם נהיה ריאלים, אז אני לא רואה גם את סיינה וגם את חימקי מנצחות את 2 המשחקים שציינת.

סיינה מחר במשחק על עונה כשברצלונה מגיעה בהילוך ראשון בלי שני השחקנים הכי טובים שלה, נבארו ומיקל.

כנראה שגם בטורקיה יש כלי תקשורת שהם זייני שכל כמו one. כשהישראלי והטורקי משלבים כוחות אפשר להגיע לזיון שכל היסטרי.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.