Jump to content

הצעה לשיפור השיר ''לא כידונים לא חניתות''

רק מכבי!

Recommended Posts

כמו בסרטון, מיציע ליציע,לדוגמה שער 11 צועק ושער 13 עונה.

לפי דעתי זה יהיה בהרבה יותר טוב לשיר את זה מיציע ליציע כי הקהל של מכבי מורגל כבר לשירים מיציע ליציע ובכלל שיהיה מעורב עוד יציע בשיר זה יכול להיות יותר חזק.

אין מה להפסיד גם, השיר במילא לא תפס חזק.

אפשר גם לפתוח נושא פוליטי ולנסות להגיע להבנות עם קינג רובן

אני מכיר מישהו בשם נייקי שחיכה לתשובה מקינג רובן באחד הנושאים על מכבי ועד היום לא נמצאו עקבותיו

שמועות אומרות שהוא חיכה יותר מידי זמן ובסוף התייאש

כמו בסרטון, מיציע ליציע,לדוגמה שער 11 צועק ושער 13 עונה.

לפי דעתי זה יהיה בהרבה יותר טוב לשיר את זה מיציע ליציע כי הקהל של מכבי מורגל כבר לשירים מיציע ליציע ובכלל שיהיה מעורב עוד יציע בשיר זה יכול להיות יותר חזק.

אין מה להפסיד גם, השיר במילא לא תפס חזק.

:thumbs:

אנקדוטה משעשעת

כדי שישירו שיר מיציע ליציע צריך שכל הקהל יכיר אותו

כדי שכל הקהל יכיר אותו (חוץ מאולי ה2000 איש שבפורום או אולי יותר אבל זה לא הנקודה) צריך שכל מי שמכיר את השיר, מתי ששרים אותו, גם ישיר(ואפילו חזק אם הוא יכול) וככה תוכל לדבר על מיציע ליציע.

יש לי רעיון... בואו נפתח נושא על המילים של השיר ונתווכח על זה. מה אתם אומרים?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

וואלה שיכל לתפוס אם אנשים היו מכירים את השיר,

חצי מבלומפילד זה טרמפיסטים שהתלבשו על ההצלחה של מכבי וקנו מיני מנוי ועד אז כרטיסים.

גם בשער 11 לא כולם מכירים-אז בעייתי..

פשש מדהים עד כמה אנחנו קהל חלש והסרטון הזה של המרוקאים רק ממחיש את זה..איך אצלנו בקושי 100 איש שרים תשיר הזה ואמרי 30 שניות ישר כל העוצמה של השיר יורדת...כמו כל שיר שלנו לדוגמא שנים רבות כולם שרים בהתלהבות בית אחד ופו הם חושבים שנגמר השיר...איך אתלם כל הקהל עונה וקופץ בלי להתייחס בכלל למה שקורה במגרש מתי אצל הקהל הישראלי הנכה גם יהיה אותו תמוגת עידוד...רק מראה עד כמה פוטנציאל יש לשיר הזה לא כידונים כששרים אותו נכון...

פשש מדהים עד כמה אנחנו קהל חלש והסרטון הזה של המרוקאים רק ממחיש את זה..איך אצלנו בקושי 100 איש שרים תשיר הזה ואמרי 30 שניות ישר כל העוצמה של השיר יורדת...כמו כל שיר שלנו לדוגמא שנים רבות כולם שרים בהתלהבות בית אחד ופו הם חושבים שנגמר השיר...איך אתלם כל הקהל עונה וקופץ בלי להתייחס בכלל למה שקורה במגרש מתי אצל הקהל הישראלי הנכה גם יהיה אותו תמוגת עידוד...רק מראה עד כמה פוטנציאל יש לשיר הזה לא כידונים כששרים אותו נכון...

יש לנו עוד דרך לעשות על מנת להשתפר, אבל קהל חלש אנחנו לא.

מה שבטוח, אין לך אפילו מה לנסות להשוות בין הקהלים במרוקו של חלזיבי בויז והווינרס לקהלים בארץ.

חוץ מזה שמתי לב שזה נהיה טרנד מגניב כזה שכל משתמש שני רושם שהקהל שלנו חלש, לא מעודד, פח אשפה, עצלנים וכאלה

תפתחו את הפה ביציע ולא תצטרכו לזיין את השכל בפורום :)

חוץ מזה שמתי לב שזה נהיה טרנד מגניב כזה שכל משתמש שני רושם שהקהל שלנו חלש, לא מעודד, פח אשפה, עצלנים וכאלה

תפתחו את הפה ביציע ולא תצטרכו לזיין את השכל בפורום :)

!

מה הקשר בין הקהל הזה בסרטון, לבין הפוטנציאל של השיר שבכותרת?

מה הקשר בין הקהל הזה בסרטון, לבין הפוטנציאל של השיר שבכותרת?

הקשר הוא שתראה איך הקהל עף באוויר בשיר הזה כששרים אותו כולם ומיציע ליציע...אמרו שהוא שיר ?מרדים? בקליפ רואים בדיוק ההפך....ולגבי החבר השני תאמין לי שמי שאצלנו מתלונן בקהל על עידוד כמוני שר כל המשחק בצי קשר למה קורה במגרש בחיים לא עצרתי את עצמי מלשיר גם בהתקפה הכי מסוכנת של מכבי ואין פו עניין של טרנד לבקר את הקהל של מכבי כי אני חלק מהקהל הזה ואני אומר את דעתי כדי שיהיה יותר טוב ולא ההפך..

הקשר הוא שתראה איך הקהל עף באוויר בשיר הזה כששרים אותו כולם ומיציע ליציע...אמרו שהוא שיר ?מרדים? בקליפ רואים בדיוק ההפך....ולגבי החבר השני תאמין לי שמי שאצלנו מתלונן בקהל על עידוד כמוני שר כל המשחק בצי קשר למה קורה במגרש בחיים לא עצרתי את עצמי מלשיר גם בהתקפה הכי מסוכנת של מכבי ואין פו עניין של טרנד לבקר את הקהל של מכבי כי אני חלק מהקהל הזה ואני אומר את דעתי כדי שיהיה יותר טוב ולא ההפך..

שוב, אין שום קשר בין לא כידונים לא חניתות לבין השיר שבסרטון.

ובלי קשר, כמעט כל שיר שתשיר אותו מיציע ליציע יהיה עוצמתי, כי זה אומר שלפחות פי 2 אנשים שרים אותו ולא רק הגוש ב 11.

שוב, אין שום קשר בין לא כידונים לא חניתות לבין השיר שבסרטון.

ובלי קשר, כמעט כל שיר שתשיר אותו מיציע ליציע יהיה עוצמתי, כי זה אומר שלפחות פי 2 אנשים שרים אותו ולא רק הגוש ב 11.

מה זאת אומרת אין קשר בין לא כידונים לא חניתות לבין השיר שבסרטון?