Jump to content

לקראת: הגברים של בנאדו מגיעים

Guest MTA--Shay

Recommended Posts

אולי תפסיק לבלבל את המוח...

נימני אמר אתמול ביציע שהאליפות כבר הוכרעה עוד לפני המשחק מחר ומכבי כבר אלופה

תראה הוא גם אמר שמה שחיפה עשתה זה כמו אליפות וזה די מרגיז.

אבל מצד שני , אני מוכן לחתום שכל עונה אנחנו נזכה באליפות וחיפה תיקח 'כמו אליפות' - אתם יודעים מה אני מאחל להם לזכות ב'כמו דאבל' כל שנה , אני מוכן לארגן את ה'כמו חגיגות אליפות'.

אולי תפסיק לבלבל את המוח...

נימני אמר אתמול ביציע שהאליפות כבר הוכרעה עוד לפני המשחק מחר ומכבי כבר אלופה

ומיד אחרי זה התחיל ללקק לחיפה

"מה שמכבי חיפה עשתה עד עכשיו שווה ערך לאליפות"

"מי שתנצח מחר הכי טובה בארץ"

זה ציטוטים שלו

נימני הוא הבנאדם האחרון שהייתי מצפה ממנו לפרגון יתר לחיפה

אפילו שלמה שרף לא מפרגן ככה

ואני שונא מאוד אנשים ששוכחים מאיפה הם באו

אין תחליף למהראן ראדי, הוא השחקן הכי חשוב שלנו בקישור.( ואני מת על לוגסי, אבל אין על ראדי ).

אני לא רוצה לחשוב בכלל על אפשרות שהוא לא ישחק, אנחנו חייבים אותו ב-100% למשחק מחר עם הספרינטים כמו שהוא עושה כל משחק.

יאללה מכבי, יהיה טוב.

עוד דבר לגבי נימני הוא כנראה שכח מי איחל לו כל מיני מחלות בכל משחק במקום לעודד את הקבוצה שלו

לגבי ראדי אני מאמין שהוא ישחק אבל הפציעה שלו לא מהנבחרת אלא מהמשחק נגד רמה"ש

זה מה שאבי אמר בידיעות:

לצהובים סגל רחב, עמוק ואיכותי שנותן מקדמה משמעותית על יריבותיה, למעט אולי מכבי חיפה. מכבי ת"א בשלה לאליפות וראויה לה.

המאבק מחר הוא לא ממש על האליפות, הרי מכבי ת"א, עם פער נקודות גדול כל כך, תזכה באליפות ומכבי חיפה בסגנות.

הוא אמר גם בעבר שמה שרמה''ש עשתה העונה שווה ערך לאליפות והוא גם אמר שחיפה הסגנית של מכבי.

גם אבי יודע שסגנות של חיפה אחרי עונה כזו היא שוות ערך לאליפות וכולנו יודעים את זה. הם עשו דרך, שבעז''ה תיקטע מחר.

אנחנו מכבי, לא חיפה, ולנו מגיעה האליפות.

זה מה שאבי נימני אמר, של נעליך מעל רגליך שאתה ממציא סתם שטויות עליו, לפחות שהשטויות שאתה מוציא מהמקלדת יהיו נכונים,

דמגוג שכמותך.

באמא שלי שחררוווווו מהבן אדם

הוא פרשן, ויש דברים שהם צודקים שוואלה הם עשו ריצה משוגעת אחרי יריבה שהייתה רחוקה מהם שנות אור,וזה מכובד ויפה ונחמד

אז הוא אומר את זה

כמו פרשן אובייקטיבי

הוא היה הסמל הכי גדול שלנו, ואנחנו צעקנו לו להתפטר, אני לא מצפה שעכשיו בתור פרשן הוא יתחיל להלל את מכבי ויגיד שכל השאר גרועים

דיי תתבגרו שחררו ממנו כבר ומהתעסקות בכל 2 מילים שהוא אומר.

אבי נמני הוא המלך.

זה מה שאבי אמר בידיעות:

הוא אמר גם בעבר שמה שרמה''ש עשתה העונה שווה ערך לאליפות והוא גם אמר שחיפה הסגנית של מכבי.

גם אבי יודע שסגנות של חיפה אחרי עונה כזו היא שוות ערך לאליפות וכולנו יודעים את זה. הם עשו דרך, שבעז''ה תיקטע מחר.

אנחנו מכבי, לא חיפה, ולנו מגיעה האליפות.

זה מה שאבי נימני אמר, של נעליך מעל רגליך שאתה ממציא סתם שטויות עליו, לפחות שהשטויות שאתה מוציא מהמקלדת יהיו נכונים,

דמגוג שכמותך.

הדברים שאני הבאתי לא מידעות

אלא מיציע העיתונאות

http://www.sport5.co.il/JustVideo.aspx?FolderID=3272&DocID=140026

מתחיל ב-13:20

אני אישית מתקשה לקבל את הפרגון הזה של נימני לחיפה בתור ששחקן שהערצתי אותו יותר מכל השחקנים שהיו במכבי עד היום

אותי באופן אישי הוא מאוד מאכזב

אלא מיציע העיתונאות

אני אישית מתקשה לקבל את הפרגון הזה של נימני לחיפה בתור ששחקן שהערצתי אותו יותר מכל השחקנים שהיו במכבי עד היום

באמא שלי תפסיק להגיב אחי

לא יכול לראות אותך ואת הרצח אופי הזה

הוא פרשן למען השם המקצוע שלו זה לבקר באופן אוביקטיבי קבוצות ספורט.

מה אתה רוצה שהוא יגיד?! @#$?!@@#%^ #^%@$# %

אלא מיציע העיתונאות

תגיד גם שביציע העיתונות, לא העיתונאות, הוא אמר שחיפה סגנית ומכבי אלופה, א-ל-ו-פ-ה.

לשים לך גם ניקוד שתבין? לצייר לך את זה? לבנות לך את המילה אלופה מבדידים?

אני מבין את הצד של הפרשן האובייקטיבי וכל זה.

אבל אבי נמני, שהקהל של מכבי ומכבי עצמה עשו אותו למה שהוא, צריך לגלות קצת יותר סימפטיה ואהדה לקבוצה שלו. כמו מליניאק המטומטם לרמת גן ואוחנה לבית"ר ושרף לכפ"ס וארבל לפ"ת ויש עוד אלף דוגמאות. לא ביקשתי שיצעק כמו אלוני נתן, אבל שיהיה ברור שהוא אוהד מכבי.

אני מבין את הצד של הפרשן האובייקטיבי וכל זה.

אבל אבי נמני, שהקהל של מכבי ומכבי עצמה עשו אותו למה שהוא, צריך לגלות קצת יותר סימפטיה ואהדה לקבוצה שלו. כמו מליניאק המטומטם לרמת גן ואוחנה לבית"ר ושרף לכפ"ס וארבל לפ"ת ויש עוד אלף דוגמאות. לא ביקשתי שיצעק כמו אלוני נתן, אבל שיהיה ברור שהוא אוהד מכבי.

אבל אתה מבין

שאבי נמני בתור פרשן

מעדיף לא "לקחת צד" במפה של הכדורגל

כדי ששאר האנשים שהם לא אוהדי מכבי תל אביב יתייחסו אליו ברצינות וישמעו את הדעה שלו ולא יפסלו אותה ישר רוב הפעמים(כמו נגיד עמנואל רוזן)

הוא באמת הכי בסדר בעולם והכי הגיוני שהוא יתנהג ככה

תפסיקו לחפש אותו בכח, היה שחקן גדול

מאמן פחות

דמות ענקית

אבי נמני הוא המלך.

אל תשכחו שאבי נמני מייצג כיום שחקנים בקבוצות שונות וחלקם גם במכבי חיפה. הוא עושה בשכל מבחינתו עם כל נושא האובייקטיביות.

הכל עניין של אינטרסים בסופו של דבר.

אבל אתה מבין

שאבי נמני בתור פרשן

מעדיף לא "לקחת צד" במפה של הכדורגל

כדי ששאר האנשים שהם לא אוהדי מכבי תל אביב יתייחסו אליו ברצינות וישמעו את הדעה שלו ולא יפסלו אותה ישר רוב הפעמים(כמו נגיד עמנואל רוזן)

הוא באמת הכי בסדר בעולם והכי הגיוני שהוא יתנהג ככה

תפסיקו לחפש אותו בכח, היה שחקן גדול

מאמן פחות

דמות ענקית

אבי נמני הוא המלך.

אני אוהב את אבי נמני לא פחות ממך, ובגלל זה זה כל כך מפריע לי.

עמנואל רוזן היא עיתונאי, אפילו לא עיתונאי ספורט, שמקבל במה כי הוא עושה אש ורעל. אבי נמני הוא שחקן כדורגל לשעבר, שיש לו ידע עצום בכדורגל, הסמל הכי גדול שהיה בכדורגל הישראלי, הסמל של מכבי. אין סתירה בין מה שהוא יגיד באופן מקצועי לבין זה שיאהד מכבי. כמו שנגיד ביציע מהמר אוחנה אומר על משחקים של בית"ר "יפסידו לצערי" "מקווה שינצחו".

מאבי, שאני אתה וכל השאר עשינו ממנו מלך, אני מצפה לזכור מאיפה הוא בא.

אל תשכחו שאבי נמני מייצג כיום שחקנים בקבוצות שונות וחלקם גם במכבי חיפה. הוא עושה בשכל מבחינתו עם כל נושא האובייקטיביות.

הכל עניין של אינטרסים בסופו של דבר.

דבר ראשון לא חסרים אנשים שמחזיקים בעמדות והחזיקו בעמדות (גם לאומיות) והייתה להם קבוצה שהם אהדו. לא צריך ללכלך על קבוצות אחרות מקצועית, אבל אפשר להביע את האהדה שלך למכבי גם אם יש לך שחקנים במכבי חיפה בבית"ר ואפילו בהפועל!

ראדי הוא אחד השחקנים המרכזיים במכבי. ראינו כבר העונה כיצד היכולת שלו השפיעה על התפוקה של הקבוצה כמו גם על התוצאה, במיוחד במשחקים מול הגדולות.

העלינות שהייתה לחיפה עלינו במרכז השדה במשחק האחרון מולם נבעה בעיקר מהחולשה שלו, ושל אלברמן.

לעומת זאת כשהוא בשיאו, כמו בדרבי, מכבי שוטפת וקוצפת את הדשא.

ועדיין, אין לנו על מה להתלונן. גם בוקולי, שהוא אקוטי לא פחות עבור חיפה, לא יהיה כשיר במאה אחוז מחר.

אסור גם לשכוח שהשחקן הכי טוב שלהם, צ'וצ'אליץ, לא ישחק נגדנו.

אין תירוצים.

לגבי נימני אני לא בא להתריס,רק לשתף בזעם אישי ואכזבה אישית שלי ממנו

ולדבר היותר חשוב

הפציעה של ראדי הרסה לי את כל המצב רוח

זה השחקן הכי חשוב במכבי

זה המנוע של מכבי

גם אם ישחק כנראה יהיה מוגבל בתנועה שלו שהיא הדבר הכי חשוב במשחק שלו

המשחק הזה לדעתי יקום ויפול על מרכז השדה. הקבוצה שתזכה בקישור תכריע את המשחק. החשיבות של ראדי מכרעת.

כל הזין אם כבר אין את ראדי אז ייני לקישור זיו ימין ופידלף שמאל

לא הזמן לניסוים גבר

10 עובדות שלא ידעתם על אחד המפגשים המרתקים בהיסטוריית הכדורגל הישראלי, מכבי ת"א נגד מכבי חיפה

1 - משחק אחד בין הקבוצות לא הגיע לסיום. עונת 2000/1, מכבי ת"א זכתה בניצחון טכני בעקבות פריצת אוהדי מכבי חיפה בדקה ה-82 לכר הדשא בקריית אליעזר (במצב של 2:3 לחיפה) לצורך חגיגת אליפות ירוקה.

2 - זו הפעם השנייה (אחרי עונת 91/2) שמכבי מוכתרת כאלופת העונה הסדירה. אז הסתיימו המפגשים נגד הדולקת אחריה, בני יהודה, בתיקו 1:1 במשחק הבית ובניצחון חוץ 2:3 משערים של דריקס, קלינגר וזוהר.

2.7 - שערים למשחק מובקעים במפגשים בין הקבוצות. ממוצע השערים הגבוה ביותר בין מכבי לכל קבוצה שפגשה בליגה ביותר מ-80 משחקים.

3 - פעמים התקיים הצירוף של מכבי ת"א כאלופה וחיפה במקום השני (עונות 94/5, 95/6, 2002/3). הצירוף של חיפה אלופה ומכבי ת"א כסגנית התקיים פעמיים (93/4, 2003/4).

4 - משחקי ליגה ללא ספיגה יש למכבי ת"א כרגע. השיא - 6 משחקים ללא שער חובה הושג 5 פעמים בהיסטוריה, הפעם האחרונה בעונת 1991/2 כשבשער עמד אלכסנדר אובארוב.

8 – עונות לא ניצחה מכבי ת"א את מכבי חיפה פעמיים בעונה אחת, דבר שיכול לקרות העונה.

18 - אחוזים משחקני הרכב נבחרת ישראל סיפקה מכבי ת"א לאורך ההיסטוריה (הכי הרבה מכל קבוצות הליגה). מכבי חיפה שנייה עם 17%.

22 – כיבושים יש למלך השערים של מכבי ת"א נגד מכבי חיפה בליגה, שייע גלזר. מאחוריו מדורגים אבי נמני (9), אלי דריקס (8) ואבי כהן הירושלמי (8).

135 - מפגשי ליגה עד כה בין הקבוצות. המאזן די צמוד: 49 ניצחונות למכבי, 47 לחיפה ו-39 תוצאות תיקו. יחס השערים צמוד לגמרי עם 182:182.

11,700 - ממוצע הצופים בין מכבי ת"א למכבי חיפה בליגה. רק לדרבי ולמפגש בין מכבי לבית"ר ירושלים יש ממוצע צופים גבוה יותר בין כל המפגשים בליגה.

יש לנו הרבה יותר מ4 משחקים ללא ספיגה

בשום פנים ואופן, לפידלף בשלב הזה אסור לראות דקת משחק במיוחד במשחק הזה.

לא פידלף לא ורד ולא נעליים.

אם ראדי לא כשיר אז שיעלה כבר עם לוגסי,אין ברירה אחרת.

שיש לך מגנים בינוניים בתקופה לא טובה על הספסל אתה לא מכניס אותם במשחק העונה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.