Jump to content

האם אני זכאי לתשלום על יום מילואים

Recommended Posts

היה לי צו ליום בודד, בקיצור הגעתי ב10 לאיפה שהתרכזו כולם ומשם שולחים כל אחד לאן שצריך.

בכל מקרה החליטו אותי ועוד כמה חבר'ה לשלוח לאיזה חור רחוק ולא התאים לנו אז יצאתי על הרס"ר שבגלל שכולם הבריזו/לא רצו הוא מנסה להלביש לנו איזה חור.

מפה לשם הוא בא לי ביציאה שאם אני רוצה ,אני יכול ללכת הביתה, אבל לא אקבל תשלום על היום מילואים הזה. אני בלי לחשוב פעמיים לקחתי את עצמי חתמתי על טופס (58??) שאני משוחרר, גם הוא חתם ועזבתי.

לשאלה עצמה, האם למרות שאמרו לי שלא אקבל תשלום, מותר להם לא לשלם אע"פ שבאתי והתייצבתי? (כן חתמתי על טפסים כדי להקלט).

לא קראת מה זה אומר הטופס הזה?

ובלי שום קשר אם לא היית חותם על הטופס אז ברור שאתה מקבל יום תשלום,

פיספסת יום עבודה בשביל החרא הזה.

אתה צריך לקבל את תלוש הימ"מ מהשלישות שלך או שתקבל בדואר.

אין שום מצב בעולם שאתה לא מקבל על זה ימ"מ

טופס 58 זה קיצור/ביטול/פיצול שירות מילואים. הוא לא קשור לתשלום.

אני אעשה טלפון מחר למוקד מילואים לבירור.

בלי קשר באותו יום הלכתי לעבוד (יותר השתלם לי), ככה שלא הפסדתי יום עבודה ושום כסף.

טופס 58 זה קיצור/ביטול/פיצול שירות מילואים. הוא לא קשור לתשלום.

אני אעשה טלפון מחר למוקד מילואים לבירור.

בלי קשר באותו יום הלכתי לעבוד (יותר השתלם לי), ככה שלא הפסדתי יום עבודה ושום כסף.

"פיספסת יום עבודה בשביל החרא הזה".

סביר להניח שלא תקבל תשלום בלא פנייה לקצינת הקישור או לאגף המילואים במשרד הביטחון.

אמנם טופס 58 הוא יום לביטול יום מילואים פעיל ואינו קשור ישירות לאופן ולתהליך התשלום-ובעצם לא מסיר את השעות שנדרשו להגעה ולחזרה מהיחידה-ולכן אתה זכאי לתשלום המדובר, אבל סביר להניח שהחתימה שלך תבטל את דיווח היום לביטוח הלאומי ולרשויות.

מכאן אני ממליץ שתפנה לקצינת הקישור-ואם זה לא עוזר-למחלק המילואים במשרד הביטחון בתביעה שאתה זכאי לכל הפחות לחצי יום מילואים(כן כן זה קיים) על הטרחה בהגעה ובחזרה. אני בטוח שזה יעזור.

לילה טוב.

תודה יא אח.

ביררתי עם הקצינת פניות ציבור - לדבריה אני זכאי לחצי יום מילואים.

כרגע מנסה לתפוס את הקצינת הקישור המטומטמת שלי ללא הצלחה.

אחרי ששלחתי לפני כמה ימים הודעה לקצינת קישור שביררתי מול פניות הציבור, חזרה אליי כולה מבוהלת ואמרה שאקבל תשלום רגיל על היום + החזר הוצאות נסיעה.

מה שהרס"ר עשה ביום מילואים שאמר לכולם שלא זכאים לתשלום אם הולכים הביתה, לא חוקי ויש לו מזל שלאף אחד אין זין להתעסק בו.