Jump to content

צפון אירלנד - ישראל

חבסוס

Recommended Posts

בעונה כ''כ קריטית,לא אכפת לי מהנבחרת בכלל.הסגל שלנו לא מספיק רחב כדי שנוכל להרשות לעצמנו שחקנים שייעדרו.לא מדובר על עומר ורד או שחקן כזה או אחר שבקושי מקבל דק'.

אתה רואה את עצמך בלי שרן?מהראן?ערן?אלה שחקנים משמעותיים וראינו כמה הפער איתם ובלעדיהם גדול.

אנחנו קבוצה עם מחליפים טובים,אבל בעונה כזו שיש לך 11 כ''כ טובים ו6 מהם שחקני נבחרת,אז כן,זה מפחיד.

וכמו שקבלה אמר,גם מחלה יכולה חס וחלילה טפו טפו למנוע מהם לשחק,יש שם תנאים שאף שחקן פרט לנאתכו לא רגיל אליהם.בטח ובטח אלה שמשחקים פה.

נחנקנו.

אני לא מבין למה שכטר פותח ולא אלירן שכבר עם 22 שערי ליגה העונה, ברדה שמבקיע בבלגיה בקצב או רפאלוב שנותן יופי של עונה בברוז'.

שכטר ראה דשא בפעם האחרונה כשורמוט לקח אותו לטייל בפארק. סעמק עם גוטמן המזדיין הזה

אני לא מבין למה שכטר פותח ולא אלירן שכבר עם 22 שערי ליגה העונה, ברדה שמבקיע בבלגיה בקצב או רפאלוב שנותן יופי של עונה בברוז'.

שכטר ראה דשא בפעם האחרונה כשורמוט לקח אותו לטייל בפארק. סעמק עם גוטמן המזדיין הזה

אתה צודק חלקית,עם כל האהבה והכבוד לעטר אני אישית חושב ששכטר (למרות שבקושי שיחק לאחרונה) עדיף על אלירן,לפחות במשחק נגד צפון אירלנד שצריכים מישהו חזק ומהיר ופחות דריבליסט.

אני גם לא מבין... אבל בטח שאסור לרפאלוב לפתוח אחרי המשחק בשישי .

שכטר חלוץ שונה מעטר ..שכטר יותר חד בלי העברות מיותרות.. סטייל זה שהוא מחליף חמד.

ואני מאמין שעטר יכנס במקומו בשלב מוקדם .

אתה צריך להיות גאה חבר .

אני שמח שהקפטן שלנו פותח .

הייתי יותר גאה אם הקפטן שלנו לא היה משחק שני משחקים בהפרש ארבעה ימים, במהלך השבוע שקודם למשחק הגורלי ביותר של מכבי בעשר השנים האחרונות.

הייתי יותר גאה אם הקפטן שלנו לא היה משחק שני משחקים בהפרש ארבעה ימים, במהלך השבוע שקודם למשחק הגורלי ביותר של מכבי בעשר השנים האחרונות.

הוא שחקן כדורגל מקצועי אין מה לעשות.

אני מאמין שהוא יגיע בכושר טוב מאוד ודרוך מאוד למשחק.

ואני שמח בשבילו תאמין לי שהוא מאושר מהזימונים ומזה שהוא הגיע להרכב הפותח.

רוני מעלה את אנגליה ליתרון והיא בדרך למקום הראשון בבית.

קרואטיה בפיגור ,וצרפת וספרד עדיין תיקו אפס.

אם ספרד לא מנצחת ויהיה לה קשה יהיו לה חיים לא קלים .

הצלה בת זונה של דודו.