Jump to content

יואב זיו - הבעיה של מכבי באגף השמאלי

lobster

Recommended Posts

גם שון גולדנברג במקור בלם.

והוא המגן שמאלי הכי טוב שראיתי בנוער בחיים שלי (קפטן של כל הנבחרות הצעירות) ואם ימשיך ככה יהיה המגן השמאלי הכי טוב בארץ.

סוייר, טפו טפו טפו.

ozziv-לא, אתם טועים- ובגדול.

הבן אדם צודק מה יצאתם עליו

ואני לא מבין למה אומרים שאין תחליף טוב יותר

הרי טוואטחה יותר טוב ממנו נכון ?

דיי עם השטויות

זיו עושה עבודת הגנה טובה יותר מטוואטחה לדעתי, ובמילא הוא לא אופציה, כי שחר לעולם לא ישחרר לך אותו.

הנושא הזה, ובמיוחד הכותרת, מזכיר לי שבמחזור הראשון בוני גינצבורג שאל את אוסקר לגבי עמדת המגן השמאלי, והיותה הכי חלשה במכבי. הוא אשכרה חשב שיקבל תשובה מקצועית על שאלה כל כך דבילית.

יש לו אשמה בכמה גולים, אבל באמת, הוא אשם בגול של אשדוד? ההרמה היתה 35 מטר מהשער. אם כבר, מה שצריך ללחוץ שם אלה הקשרים. לא המגן.

תנוח. אוטוטו מגיעה השבת.

מצטרף להתקפה, מרים נהדר למרות שהוא בכלל ימני וסוגר אלכסון מעולה שזה הדבר אולי הכי חשוב למגן. יואב זיו נהדר והטוב בארץ כמגן שמאל אחרי טוואטחה.

פוסט מאוד מאוד מיותר, הוא לא הבעיה בהגנה כי אין בעיה בהגנה וגם לא קרוב לזה. רוב הגולים שספגנו השנה הם ממצבים נייחים. 20 שערים ספגנו ב-27 משחקים, לא לחפש בעיות בכח.

אסיים בברכת יואב זיו עולה עולה.

ואף אחד לא יהפוך להיות מסי או ייני בקיץ אחד אז הדרך היחידה זה לחזק עמדות בשחקנים חדשים.

מה אתה משווה בכלל בין שרן לגמד הזה שמרוב שהוא ילד לא היו מוכרים לו סיגריות בפיצוציה שליד לה מאסיה?

אחי אתה צודק בכל מילה, ויותר מזה.

יואב זיו היה אשם גם בשואה, זה קודם כל.

חורבן בית המקדש זה גם יואב.

וגם החג המטומטם הזה שלא מחרבנים בו שבוע בגלל העצירות מהמצות, זה יואב זיו אשם.

מסכים ולא מסכים... יש לנו את ההגנה הטובה בליגה (יחד עם חיפה) אז זה לא במקום לחפש את הרע שבשחקני ההגנה, ולדעתי שחקן כמו זיו יושב בול על סגנון המשחק ההתקפי של מכבי ולפעמים זה בא גם על חשבון ההגנה,אבל המבחן האמיתי יהיה במשחקים שנתגונן יותר ובעונות קודמות זה נגמר לא טוב

אין בושה? יואב זה השחקן היחיד במכבי שכל טעות שלו יגידו "מה לעזאזל הוא עושה האפס הזה?" וכל פעולה טובה שלו יגידו "סוף סוף, אחרי כל הטעויות שעשה". דווקא השחקן שיש לי הכי הרבה ביקורת אליו זה אלירן עטר, שלא משנה כמה טעויות יעשה וכמה כדורים ייאבד, יעשה מהלך אחד טוב וכבר עושים ממנו מלך ומכתירים אותו כ 8 הבא

סקר זריז ללילה:

אורי שטרית (בעונה הטובה עם אלי כהן)

ארז מסיקה

יואב זיו

מי הייתם לוקחים לאגף שמאל בהנחה שאלו האפשרויות היחידות?

סקר זריז ללילה:

אורי שטרית (בעונה הטובה עם אלי כהן)

ארז מסיקה

יואב זיו

מי הייתם לוקחים לאגף שמאל בהנחה שאלו האפשרויות היחידות?

מתחתן עם יואב

עושה את אורי

הורג את מסיקה

אין בושה? יואב זה השחקן היחיד במכבי שכל טעות שלו יגידו "מה לעזאזל הוא עושה האפס הזה?" וכל פעולה טובה שלו יגידו "סוף סוף, אחרי כל הטעויות שעשה". דווקא השחקן שיש לי הכי הרבה ביקורת אליו זה אלירן עטר, שלא משנה כמה טעויות יעשה וכמה כדורים ייאבד, יעשה מהלך אחד טוב וכבר עושים ממנו מלך ומכתירים אותו כ 8 הבא

לך יש בושההה???

מתחתן עם יואב

עושה את אורי

הורג את מסיקה

הורג את מסיקה?!

מתחתן עם יואב

עושה את מסיקה

הורג את אורי

קלללללללללללללל

יואב מלך. באמת, לספוג כל כך הרבה ביקורת ושנאה לאורך כל כך הרבה זמן מהאוהדים של הקבוצה שבה הוא משחק ולא לוותר. אני הייתי מתפגר. איך שהוא נותן את כל כולו, לא נכנע להשמצות וממשיך לשחק בשקט שלו ובמכניות הזאת, פשוט מדהים.

הוא גם השחקן שעושה הכי הרבה עבודה שחורה אני חושב, ביחד עם אלברמן אולי. ומה שמדהים זה שאין לו אפילו מחליף על הספסל. הוא לא מתכוון להפסיק לרגע.

וכשחקן שעושה עבודה שחורה, כשהקבוצה לא טובה הוא עושה שטויות וכשהקבוצה טובה הוא מוסיף המון. הוא לא שחקן מוביל שמשנה משחק אלא משלים. בגלל זה זה כל כך מטומטם כשמפילים עליו את האשמה בהפסדים כשכל הקבוצה משחקת חרא (בעיקר בשנים קודמות).

הכי יציב בארץ.

טאווטחה היה כל הסיבוב הראשון חלש מאוד.

להפועל אין מגן שמאלי.

מגרשווילי נחמד התקפית, אין לו הגנה.

אולי מטוביץ', אני לא עוקב אחריו, מאמין שאם הקבוצה שלו ספגה כל כך הרבה, חלק באו מהאגף שלו.

יואב זיו הכי יציב העונה

טוואטחה עד לא מזמן עשה שבוע שבוע עם שיימן

הפועל החליפו 100 מגנים (הרוש,דנין,אנטבי)

בביתר מגרלשווילי רואה ספסל בזמן האחרון

בקיצור כולם הוחלפו ורק יואב זיו שמר על מקומו

יואב זיו הכי יציב העונה

טוואטחה עד לא מזמן עשה שבוע שבוע עם שיימן

הפועל החליפו 100 מגנים (הרוש,דנין,אנטבי)

בביתר מגרלשווילי רואה ספסל בזמן האחרון

בקיצור כולם הוחלפו ורק יואב זיו שמר על מקומו

---------------------------

זה לא שיש את קונטראו ופיליפ להאם על הספסל...בעצם אפילו אין לך מגן שמאלי אמיתי אחד שיאבק איתו על ההרכב...יואב זיו בחור על הכיפאק ושחקן נשמה שבאמת משתדל ומשאיר הכל על המגרש ואני אוהב אותו למרות העיוותים המוטוריים שלו ( :wubyellow3:) אבל עם כל זה אני הייתי שמח לראות מגן שמאלי רציני יותר לשנה הבאה (לאו דווקא בגלל שנהיה במפעל אירופי כזה או אחר :whistling: )

אני אנסה לסכם את הנושא הזה בהודעה אחת

זיו שחקן משקיען שנותן הכל ורוב האוהדים מעריכים אותו על זה

אני מתעב אוהדים שמקללים אותו במשחקים או מצקצקים כשהכדור אצלו, וזו בטח לא מטרת הנושא שפתחתי

יתכן שהצורה בה תיארתי את זיו ארסית ושטחית מדי

השורה התחתונה היא שאני עדיין חושב שזיו מבחינה הגנתית לא טוב מספיק, ואני מאמין שחלק מהאנשים פה מרגישים כמוני

עיקר הנושא היה לדון בעניין הזה ותו לא

יש מצב גם שהכל חלק מפגרת הנבחרת המקוללת הזו, שמוציאה מאנשים שטויות ;)