Jump to content

משחק העשור

GoMta

Recommended Posts

הרגע הכי אפור שזכור לי הוא מעונת 08-09 (שהיא העונה שהכי שנואה עליי מכל העשור האחרון) זה ההפסד להפועל פ?ת בבלומפילד בדקה ה-90 מפנדל (2-1) לאחר שהפסדנו דרבי בגביע.

היו כ?כ הרבה רגעים כאלה בעשור האחרון שרק להסתכל אחורה זה פשוט לענות את עצמך.

היינו ככ שקועים בחרא שאשכרה אנשים פה עוד אמרו לא נורא לפחות 600,000 שקל פרס כספי על מקום 6.

גדול אחי, וכל כך נכון

אתה מריץ את הזכרונות האלה (שעבור הרבה אוהדים הם כל הזכרונות שיש) ולא מבין מה עישנת שהחלטת לאהוד את הקבוצה הזו..

אלו רק עשר שנים אך נדמה שכל אחת מהן לוותה במכה אחרת ומייסרת. עשר שנים, אבל מקריאת ההודעה הזו אתה מרגיש כאילו גלינו ארבעים שנה מבלי שהתדפקנו על דלתות הארץ המובטחת, אפילו בלי פיסת מן לרפואה, אפילו בלי קובי רפואה. היום כמשה רבנו אנו זוכים לראותה אותה במלוא הדרה ממרום הר נבו, כה צלול האוויר במרחק 10 נקודות מהקרקע המדברית, אך גם כה דליל ומשכר. היא במרחק פסיעה, אך גם פסיעה היא עולם ומלואו כפי שידע משה רבנו. אולם, מעולם היא לא היתה כה מוחשית, כה קרובה. לא רק גיאוגרפית, לא רק טבלאית, אלא בתחושה, בבלוטות הטעם. זה כאן וזה שם, וזה עכשיו. זה הזמן.

עכשיו הנושא הזה באמת מושלם.

--------- שראנוב --------

-- פילאבסקי---- קינן ----

טוואטחה---------משומר

--------בוקולי--ידין-------

------------קטן-----------

--גולסה-----------עזרא--

----------עמשה----------

------------( )-----------

----------פריצה----------

--מיכה-------------עטר--

-----------זהבי-----------

------ראדי---אלברמן-----

ייני----------------------זיו

------טיבי----קרלוס------

---------אניימה-----------

ת"א>>חיפה

הדגשתי בצבע את המצ'-אפ האמיתי במשחק הזה.

קינן משומר וידין, הם שחקני ההגנה הכי טובים שיש לחיפה להציע (ולליגה כולה חוץ ממכבי...) הם ינסו לנטרל את השלשה המשמעותית בהתקפה שלנו.

לצערם, זה מיס-מצ' ברור. ואנחנו הולכים לנצל בחלק הזה של המגרש בברור, וכך גם במשחק.

חיפה>?ת"א

עזרא. זה ה"שפן" של בנאדו. בנאדו רוצה שהוא ינצל את החורים של זיו. אם רק היה לעזרא קצת שכל בראש הוא גם היה עושה את זה. אם הוא היה רץ מהר על הקו ומחפש את המסירות לעמשה שיסיים... זה היה הולך להם.

עזרא הוא דביל. בדיוק כמו עטר של שנה שעברה. סופר מוכשר אבל תמיד לוקח את ההחלטה הכי גרועה. עזרא ישבור פנימה מוקדם, ויתקע אצל קרלוס. אפשר לישון בשקט.

ת"א=חיפה

המאמנים יעדיפו לשחק פחות על הקו של טווטחה-גולסה (שהוציאו הרבה אנרגיות בנבחרת הצעירה) מול ייני-טיבי (שבזבזו אפילו יותר אנרגיות בנבחרת הבוגרת)

השועלים הוותיקים בוקולי וקטן, יאלצו להאבק עם אלבראדי במרכז. קרב מעניין אבל מאוזן. לא מפה תצא בשורה.

באלוהים שאיך שראיתי שאתה זה ההודעה אחרונה, כבר דמיינתי את ההרכב הצבעוני שלך

תסלח מאד. אני לא אשם שהשחקנים של חיפה גייז. flowers.gif

טוב שלא עשית ממשומר מינימום מאייקון..

שמירה טובה על גולסה ועל קטן וסגרנו ת'משחק עם 3 בראש, תפסיקו להיות חבורת קוקסינלים הכל תלוי בנו.

טוב שלא עשית ממשומר מינימום מאייקון..

שמירה טובה על גולסה ועל קטן וסגרנו ת'משחק עם 3 בראש, תפסיקו להיות חבורת קוקסינלים הכל תלוי בנו.

טוב שלא עשית מעטר מינימום רונאלדו... תעשה טובה ותשאיר את זה לגוטמן.

משומר לא מייקון, אבל הוא המגן הימני הכי טוב בארץ, ויהיה מעניין לראות איך עטר יסתדר איתו, ביחוד כשקינן יעזור לו.

במשחק האחרון הם העלימו את עטר לחלוטין.

וואלה דבירטופ מי זה בכלל אייל משומר?מה הוא כבר עשה שאני צריך לפחד ממנו ולא ההפך?

המשחק הזה תלוי אך ורק בנו,ואל תהיה מושפע מהתקשורת.

משומר לא מייקון, אבל הוא המגן הימני הכי טוב בארץ, ויהיה מעניין לראות איך עטר יסתדר איתו, ביחוד כשקינן יעזור לו.

משומר הכי טוב בארץ כמגן?

וואלה יואב זיו פי 4 עליו,בטח ובטח בהתקפה.

חלאס כבר איזה השפעה התקשורת עושה עלייך זה מדהים,משומר יכול מקסימום להיות מחליף לעומר ורד.

ועטר?הכי טוב בארץ.

וואלה דבירטופ מי זה בכלל אייל משומר?מה הוא כבר עשה שאני צריך לפחד ממנו ולא ההפך?

המשחק הזה תלוי אך ורק בנו,ואל תהיה מושפע מהתקשורת.

חבר'ה, תרגעו.... בהודעה המקורית שלי (זאת עם ההרכבים בצבע...) הסברתי שלדעתי זה מיס-מצ' ושנפרק את השלישית הגנה שלהם.

אבל הם עדין שלישית הגנה מכובדת, ולא משהו שאנחנו רגילים לפגוש בליגה. לכל הקבוצות שפירקנו השנה (ביתר, הפועל, קש...) יש הגנה הרבה פחות טובה.

לא סתם חיפה ספגה בדיוק אותה כמות שערים שאנחנו ספגנו.

חבר'ה, תרגעו.... בהודעה המקורית שלי (זאת עם ההרכבים בצבע...) הסברתי שלדעתי זה מיס-מצ' ושנפרק את השלישית הגנה שלהם.

אבל הם עדין שלישית הגנה מכובדת, ולא משהו שאנחנו רגילים לפגוש בליגה. לכל הקבוצות שפירקנו השנה (ביתר, הפועל, קש...) יש הגנה הרבה פחות טובה.

לא סתם חיפה ספגה בדיוק אותה כמות שערים שאנחנו ספגנו.

וואלה לקרית שמונה יש הגנה יותר טובה.זה שהם ספגו יותר לא אומר כלום,גם אנחנו חטפנו יותר מהם ניראה לי.

משומר הכי טוב בארץ כמגן?

וואלה יואב זיו פי 4 עליו,בטח ובטח בהתקפה.

חלאס כבר איזה השפעה התקשורת עושה עלייך זה מדהים,משומר יכול מקסימום להיות מחליף לעומר ורד.

ועטר?הכי טוב בארץ.

משומר מגן ימני...

תאמין לי שאם הוא היה שחקן שלנו, אוסקר היה פותח איתו בשקט, ונותן לייני לשחק בקישור.

לא רק התקשורת חושבת כמו, גם גוטמן זימן אותו לנבחרת.

עטר ללא ספק החלוץ הטוב בארץ, אבל פעם קודמת שהוא נסגר בין ידין למשומר ... הוא נעלם.

משומר רחוק מלהיות המגן הכי טוב בארץ.

הוא גם רחוק מלהיות מגן טוב.

עוד אחד שחושב שגוטמן מאמן, תעשה לי טובה אין פלא שהקהל שלנו הוא קהל של פחדנים, אוהדים כמוך שמנחילים דעות מטומטמות בפורומים ומשפעים על אנשים.. משומר המגן הימני הטוב בארץ וגולסה שווה 4 מיליון יורו, קינן זה בכלל בלם פריימרליג.. מקווה שלשחקנים שלנו לא רועדות הביצים כמו שלך רועדות.

משומר רחוק מלהיות המגן הכי טוב בארץ.

הוא גם רחוק מלהיות מגן טוב.

בוא נראה כמה פעמים עטר (החלוץ הטוב בארץ) מתגבר עליו באחד על אחד.

לדעתי עטר יכבוש בשבת, אבל זה לא יהיה במבצע אישי אלא קבוצתי.

משומר מגן ימני...

תאמין לי שאם הוא היה שחקן שלנו, אוסקר היה פותח איתו בשקט, ונותן לייני לשחק בקישור.

לא רק התקשורת חושבת כמו, גם גוטמן זימן אותו לנבחרת.

עטר ללא ספק החלוץ הטוב בארץ, אבל פעם קודמת שהוא נסגר בין ידין למשומר ... הוא נעלם.

וואלה התכוונתי בכלליות,זה לא משנה מי משחק בשמאל או ימין,יואב יכול לשחק גם וגם לדעתי.

בכ''מ,

לגבי גוטמן גם,

וואלה אחלה מאמן שבעולם!באמת!

75 דקות בונקר רצחני ואז לצאת למתרפצות שאם ייעבדו אז ייעבדו ואם לא אז יש אבוקסיס,

אל תזיין תמוח הוא חרא מאמן.

בוא נראה כמה פעמים עטר (החלוץ הטוב בארץ) מתגבר עליו באחד על אחד.

לדעתי עטר יכבוש בשבת, אבל זה לא יהיה במבצע אישי אלא קבוצתי.

אם אמרת שעטר החלוץ הטוב בארץ בציניות אז מצבך רחוק מלהיות אחד שמבין כדורגל,אם כל הכבוד.

עוד אחד שחושב שגוטמן מאמן, תעשה לי טובה אין פלא שהקהל שלנו הוא קהל של פחדנים, אוהדים כמוך שמנחילים דעות מטומטמות בפורומים ומשפעים על אנשים.. משומר המגן הימני הטוב בארץ וגולסה שווה 4 מיליון יורו, קינן זה בכלל בלם פריימרליג.. מקווה שלשחקנים שלנו לא רועדות הביצים כמו שלך רועדות.

איזה רועדות איזה?!?!?

הבעיה בפורומים זה אנשים כמוך, שלא קוראים, ומגיבים בהתלהמות בלי קשר.

מראש כתבתי שננצח.

כתבתי שעטר-פריצה-זהבי יפרקו את הקו של ידין-משומר-קינן.

יגמר 3:1 לדעתי, ויהיה גול של עטר.

איזה רועדות איזה?!?!?

הבעיה בפורומים זה אנשים כמוך, שלא קוראים, ומגיבים בהתלהמות בלי קשר.

מראש כתבתי שננצח.

כתבתי שעטר-פריצה-זהבי יפרקו את הקו של ידין-משומר-קינן.

יגמר 3:1 לדעתי, ויהיה גול של עטר.

אה פול התמנון