Jump to content

נבחרת ישראל - נבחרת פורטוגל נושא רשמי

AZIKIT

Recommended Posts

אנשים מזיינים ת'שכל על שהאהבה לנבחרת חזרה להם אחרי שנים, תעשו לי טובה אל תזיינו ת'שכל.. אנשים שכחו שהנבחרת הפסידה 2-1 לבלארוס, 1-1 עם הונגריה, 1-1 עם אזרביג'ן והושפלו ברמת גן 4-0, איפה אז היה גוטמן הבלוף, איפה אז היו אותם 40 אלף?, הכל זה מאחז עיניים, או שתהיו אמיתים עד הסוף או שאל תהיו בכלל, כי להגיד לפני המשחק שלא רוצים שהנבחרת תצליח אבל בסוף המשחק להלל ולשבח את החבורה של גוטמן שדרך אגב היו לו חילופים ביזיון היום וההפסד (כן זה הפסד) כולו עליו.. זה הכל.

אני חושב שמותר לבקר את המאמן ולשבח את המאמן בהתאם לתוצאות - אבל בנוגע לשאר הדברים, מסכים איתך לגמרי.

הלך הרוח פה בפורום בנוגע לנבחרת לפני ואחרי המשחק זה שני מחזות שונים לגמרי. מצד אחד זה טוב כי אנשים התעוררו, מצד שני חבל שצריך תוצאות טובות כדי שלאנשים תהיה זיקה לנבחרת.

רק לי הדקירה בגול השלישי הייתה זהה לדקירה בגול של חיפה ביום ראשון?

ואפילו טיפה יותר.

קשה לי לקרוא את השורות האלה, כנראה שאתם לא מספיק אוהבים את מכבי.

אין מה להשוות, זה לא קרוב בכלל - אם חיפה לא היתה סופגת זה היה מקרב אותנו משמעותית לעבר האליפות ההיסטורית שאנחנו כ"כ מחכים לה!! כל איבוד נקודות של חיפה זה כמו ניצחון שלנו. קשה לי מאוד להבין איך זה מתקרב בכלל מבחינתכם ואיך אפשר לעשות השוואה שכזאת.

ואל תבלבלו לי את המח שניכם עכשיו שאתה אוהדים יותר ממני וסיסמאות שכאלה.

האמת ששנים לא השארתי תגובה פה, למרות שאני נכנס כל הזמן ובעיקר בשביל לקרוא אבל חשבתי שזה שיעניין אתכם..

יש שם תמונה ששווה תגובה + האינסטגרם החדש של אלירן.. תהנו! :)

http://web.stagram.com/n/eliranatar16/

הייתה לי הזמנה. לא הלכתי.

אני מצטער על זה. איזה כיף שאני מצטער שלא הלכתי למשחק של הנבחרת.

פה נגמר לנו הסיפור. אבל לא נורא, זה נבחרת אז זה נסלח.

איך בכלל מעזים לבקר את הנבחרת !?!

הביקורות בערוץ הספורט מנותקות מהמציאות (ואני לא מתייחס לשלמה ואייל שמדברים מהבטן ומתוך אינטרסים כאלו ואחרים אלא על שגיא כהן ואבי נמני )

שוכחים שאנחנו נבחרת ישראל

הלבל של הנבחרות שלנו זה - סרביה- לטביה - קפריסין - אוסטריה וכו'

חייבים לעשות כאן סוויץ' בראש זה נראה כאילו הפרשנים מאמינים שיום אחד נהיה הבלגיה או הרוסיה הבאה

אנחנו נבחרת ישראל כל תוצאה מחוץ מהפסד היא בונוס!

לפני כן כולם היו חותמים על 0-0 מגעיל

קל להגיד שתפסנו יום חלש של הפורטוגלים אבל קשה להודות שגוטמן העמיד את הנבחרת מצויין היום למשחק

ראבאק אנחנו מקום שני בבית !

התקשורת במקום לנסות להחדיר בשחקנים מוטביציה שאולי איכשהו עוד אפשר לעשות משהו עסוקה בלהגיד "הקמפיין גמור בואו נתמקד בהכנות ליורו 2016"

מקום שני ואומרים שהקמפיין גמור

מה זה קפיין לא גמור?

קמפיין שנהיה בו ראשונים בבית?

לא יקרה ב100 שנים הקרובות! (כל עוד נמשיך בגישה התבוסתנית הזאת מצד התקשורת )

תיקו ברוסיה ותיקו בפורטוגל ( לא אמרתי כלום) ואפשר אולי לעשות את זה

ממש לא בא לי לעסוק בוויכוח הזה, אבל מאחר ואתה מאלה שאוהבים להשלות את עצמם ולמשוך את הבלוף, אני אסביר לך למה זה גמור. שיחקנו פעמיים נגד לוקסמבורג, משם ה-6 נקודות שלנו. 2 הנקודות הנוספות זה תיקו חוץ באזרבייגאן ואתמול בבית מול פורטוגל.

לפורטוגל יש אמנם אותם נקודות אבל יש להם עוד משחק מול לוקסמבורג בבית שזה כבר 3 נק' קלות שלך אין. מעבר לזה יש להם את רוסיה בבית ולך בחוץ (גם בבית קיבלנו 4, אבל נעזוב) והכי חשוב זה שפורטוגל מאחרת אותנו.

אז בהנחה שגם לא ננצח ביום שלישי בחוץ את צפון אירלנד וגם אם כן הקמפיין הזה מת. ולהגיד מקום שני וזה זה הרמאות הכי גדולה. זה כמו שמכבי תרוץ מול חיפה ואחרי חודש שהם שיחקו מול קרית שמונה בני יהודה אשדוד חוץ והפועל לדוגמא ואנחנו נגד הפועל עכו הפועל ר"ג וסכנין בבית להגיד שאנחנו אותו דבר. לא, למה שנשאר בהמשך יש השפעה ובגלל שטכנית המשחק נגד פורטוגל רחוק אז לא ניתן לקבוע מראש שלא ננצח בו (ניתן, עליי) אז כל מיני רמאים ימשיכו למשוך פה את הבלוף ולייצר עניין.

בשורה התחתונה בשביל לסיים במקום השני אתה חייב לנצח בבית את הקבוצה שמתמודדת איתך עליו ולא עשינו את זה. מספיק לרמות.

בשורה התחתונה לא נעלה. ולא היינו אמורים לעלות הפעם. ככה שאין לי אכזבה מיוחדת.

אבל, סוף סוף רואים התחלה של התקדמות בנבחרת. לדעתי המשחק הזה גם יתן להם בטחון ונראה עכשיו הופעות יותר טובות של הנבחרת - הם היו צריכים משחק אחד שילך להם כמו שצריך.

סוף סוף רואים פה שלד של דור חדש של נבחרת שתרוץ לכמה שנים קדימה - עידן הפוסט יוסי בניון.

צריך לבנות את הנבחרת סביב נאתכו שהוא שחקן ברמה אחרת. ולידו יש המון שחקנים שמשחקים בחו"ל ומשתפרים כמו חמד ובן בסט תוסיפו את גרשון מליקסון ייני טיבי כיאל ראדי זהבי. יש בסיס טוב.

הקמפיין הבא שלנו כבר יהיה הרבה יותר טוב בזה אני בטוח.

צריך לתת לגוטמן להמשיך לעבוד עוד כמה שנים ורק אז לשפוט אותו. לדעתי יש התקדמות.

סבלנות אנשים. גם את רומא ומכבי לא בנו ביום.

בשורה התחתונה לא נעלה. ולא היינו אמורים לעלות הפעם. ככה שאין לי אכזבה מיוחדת.

אבל, סוף סוף רואים התחלה של התקדמות בנבחרת. לדעתי המשחק הזה גם יתן להם בטחון ונראה עכשיו הופעות יותר טובות של הנבחרת - הם היו צריכים משחק אחד שילך להם כמו שצריך.

סוף סוף רואים פה שלד של דור חדש של נבחרת שתרוץ לכמה שנים קדימה - עידן הפוסט יוסי בניון.

צריך לבנות את הנבחרת סביב נאתכו שהוא שחקן ברמה אחרת. ולידו יש המון שחקנים שמשחקים בחו"ל ומשתפרים כמו חמד ובן בסט תוסיפו את גרשון מליקסון ייני טיבי כיאל ראדי זהבי. יש בסיס טוב.

הקמפיין הבא שלנו כבר יהיה הרבה יותר טוב בזה אני בטוח.

צריך לתת לגוטמן להמשיך לעבוד עוד כמה שנים ורק אז לשפוט אותו. לדעתי יש התקדמות.

סבלנות אנשים. גם את רומא ומכבי לא בנו ביום.

בינתיים אנחנו לפני פורטוגל מאיפה הפסימיות הזאת :please:

בינתיים אנחנו לפני פורטוגל מאיפה הפסימיות הזאת :please:

לנו יש שני משחקים נגד רוסיה ופורטוגל בחוץ, לפורטוגל שני משחקים נגדנו ונגד רוסיה בבית + עוד שני משחקים נגד לוקסמבורג :flowers:

לנו יש שני משחקים נגד רוסיה ופורטוגל בחוץ, לפורטוגל שני משחקים נגדנו ונגד רוסיה בבית + עוד שני משחקים נגד לוקסמבורג :flowers:

נשאר להם לוקסמבורג אחד

אין להם שני משחקים מול לוקסמבורג (דרך אגב גם בזה שהיה להם הם בקושי ניצחו) אבל אם אנחנו רוצים איזה שהוא סיכוי אנחנו צריכים גם לנצח את צפון אירלנד פעמיים וגם שפורטוגל תפשל. לפי דעתי המשחק שלנו ביום שלישי הוא מוקש רציני.

בכל מקרה, גם אם רק נגיע למשחק מול פורטוגל שעוד יש לנו על מה להיאבק, זה יהיה יפה מאוד.

תתחילו להתעורר חברה, צפון אירלנד זה לא משחק שאנחנו אמורים לעבור בקלות, וגם אי אפשר לקרוא לזה מוקש מהעובדה הפשוטה שהם לא נחותים מאיתנו.

כדי שלא תתאכזבו ביום שלישי עדיף שתתחילו להוריד ציפיות.

אנחנו לא יותר טובים מהם ובטח לא ברמה כזאת שאנחנו יכולים כבר מעכשיו להוסיף שלוש נקודות בטבלה.

תתחילו להתעורר חברה, צפון אירלנד זה לא משחק שאנחנו אמורים לעבור בקלות, וגם אי אפשר לקרוא לזה מוקש מהעובדה הפשוטה שהם לא נחותים מאיתנו.

כדי שלא תתאכזבו ביום שלישי עדיף שתתחילו להוריד ציפיות.

אנחנו לא יותר טובים מהם ובטח לא ברמה כזאת שאנחנו יכולים כבר מעכשיו להוסיף שלוש נקודות בטבלה.

לדעתי אנחנו יותר טובים אבל בקצת תוסיף לזה תשלג והקור התמיכה הביתית והחסרון של חמד ותקבךל תיקו\נצחון דחוק שלנו

לדעתי אנחנו יותר טובים אבל בקצת תוסיף לזה תשלג והקור התמיכה הביתית והחסרון של חמד ותקבךל תיקו\נצחון דחוק שלנו

הנה התחלנו

?

הם נבחרת לא רעה בכלל.. הפסד 2-0 לרוסיה בחוץ (דיי מינימלי בהתחשב בזה שאנחנו קיבלנו 4 בבית) תיקו 1-1 עם פורטוגל בחוץ (מה שאנחנו עשינו בבית). בקיצור, משחק טוב של הנבחרת, לעיני 40 אלף צופים, אחרי הכנה טקטית מטורפת מול פורטוגל, הישג טוב בלי ספק התיקו, אבל מפה ועד לנצח כל קבוצה בבית?

הם נבחרת לא רעה בכלל.. הפסד 2-0 לרוסיה בחוץ (דיי מינימלי בהתחשב בזה שאנחנו קיבלנו 4 בבית) תיקו 1-1 עם פורטוגל בחוץ (מה שאנחנו עשינו בבית). בקיצור, משחק טוב של הנבחרת, לעיני 40 אלף צופים, אחרי הכנה טקטית מטורפת מול פורטוגל, הישג טוב בלי ספק התיקו, אבל מפה ועד לנצח כל קבוצה בבית?

איך זה קשור למה שרשמתי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.