Jump to content

חלחלה

ביג ליבובסקי

Recommended Posts

אני חושב שזה יתן להם יסוריי מצפון.

רגע רגע, אתה באמת חושב שנערים כאלה צריכים להיות חופשיים אחרי מה שעשו ולהסתפק בעבודות שירות.??

רגע רגע, אתה באמת חושב שנערים כאלה צריכים להיות חופשיים אחרי מה שעשו ולהסתפק בעבודות שירות.??

אתה חושב שז הולך להית רק עבודות שירות? לא, תהיה ענישה הרבה יותר רחבה.

אבל אתה חושב באמת שכדאי לגדוע להם יד או להרוג אותם"?

אתה חושב שז הולך להית רק עבודות שירות? לא, תהיה ענישה הרבה יותר רחבה.

אבל אתה חושב באמת שכדאי לגדוע להם יד או להרוג אותם"?

"עבודות שירות" ניתנות במקום ענישה של כליאה. אתה באמת חושב שזה מה שהם צריכים לקבל במקום להיות קצת זמן מאחורי סורג ובריח?

עצוב אבל זה החינוך הממוצע שמקבלים היום בבית.

לגרש אותם מהמדינה ולשלול להם אזרחות. פשוט לדלל את האוכלוסיה הזאת

הלם,לאן הילדים שלנו התדרדרו?זה פשוט חולני ומגעיל פעם אם מישהו מבוגר היה אומר לנו להיזהר היינו מנשקים לו את היד ואומרים לו תודה שהזהיר אותנו,זה באמת עצוב.

ילדים כאלה צריכים לשים אותם בחדר סגור במשך שבוע ולהראות להם סרטי שואה בלופים.

בושה.

מוסד או כלא לצעירים רק יהרוס את הסיכוי לשקם אותם. הם ישבו שם עם עוד כמה עשרות ערסים עבריינים כמוהם ויפרו אחד את השני. אמנם זה הכרחי לשלוח אותם למקום כזה על מה שעשו, אבל חבל שככה המערכת בישראל בנויה.

מתי כבר תקום סיעה שתחייב ענישה של הורים כנגד פשעים שהילדים שלהם ביצעו? האבא צריך לשים פה עכשיו רבע מיליון שקל פיצויים לקשיש בגלל החינוך הלקוי שנתן לילד שלו. גם קיצבה חודשית מהכיס של האבא לקשיש נראית לי רעיון טוב.

מתי כבר תקום סיעה שתחייב ענישה של הורים כנגד פשעים שהילדים שלהם ביצעו? האבא צריך לשים פה עכשיו רבע מיליון שקל פיצויים לקשיש בגלל החינוך הלקוי שנתן לילד שלו. גם קיצבה חודשית מהכיס של האבא לקשיש נראית לי רעיון טוב.

ואם נולד לך ילד שהסביבה מקלקלת אותו?

זה לא הכל רק חינוך.

רביד, נכון לעתה הם צריכים להיות בכלא כי הם מסוכנים לסביבה שלהם. רק אח"כ צריך לחשוב על לשקם. הדבר החשוב ה-1 במעלה הוא איך להרחיק אותם מהסביבה אותם הם מסכנים. אני מנחש שהוא לא הראשון שקיבל מהם מכות, סביר להניח שגם ילדים אחרים חטפו מהם.