Jump to content

נושא מקצועי לקראת המשחק הקרוב מול חיפה

שורה

Recommended Posts

קצת פרופורציות, בשנים הגדולות של חיפה (שנות ה-2000) מכבי ת"א זכתה באליפות ו- 3 גביעים, הופעה בצ'מפיונס הכוללת ניצחון על אייאקס. ואלו נחשבות השנים הרעות שלנו!!!

אז עם כל הכבוד.. מכבי שלנו מכבי ת"א בחורף בקיץ בסתיו ובאביב!

אובייקטיבית - מכבי טובה יותר מחיפה, צריך לנצח, סביר שננצח (בטח עם הדחיפה האדירה של הקהל שלנו) וכנראה שננצח! אז בלי לחץ!

יאללה מכבי!

2 מהגביעים ואליפות לא היו חלק מהשנים הרעות שלנו.

דיייייי בא לי שיגיע כבר!!!!!!! אין לי כח לנתח אין לי כח לראות את כל הכתבות שלפני בחדשות הספורט ובאינטרנט... בא לי כבר להכנס לאצטדיון ולהתחיל במלחמה.

ולמה שהשחקנים יהיו שבעים? מאיפה מגיעה התיאוריה הזאת פתאום? מול כל קבוצה בליגה הם עלו בטירוף מהדקה הראשונה, ואחרי כל שער יתרון רצו עוד יותר מהר כדי לתת את השער הנוסף. מה גורם לכם לחשוב שדווקא במשחק העונה מול חיפה זה יהיה אחרת? לא היה אף ניצחון קל העונה, כולם היה של עבודה קשה. ללכת על השער מהדקה הראשונה, לא לשחק באיזי מתוך הרגשה שגם ככה הגול יגיע, לתת רביעיה ואז לרוץ בדקה 80 כדי לתת את החמישי, כל העונה של מכבי זה בדיוק ההיפך משאננות.

מסכים ב-100%, פשוט אומר שהפעם במיוחד אסור שזה יקרה. כיוון שהמשחק הזה באמת יהיה משחק על החיים והמוות עבור חיפה, מכבי צריכה לעלות בטירוף אפילו יותר מהרגיל. וגם אנחנו כקהל, אבל זה סיפור אחר.

אנחנו יותר טובים מחיפה הבעיה היא המצבים הנייחים שלהם. כל מצב נייח שלהם זה חצי גול, במיוחד נגדינו (נגד רמה"ש ראינו כמה טעויות של אניימה בקרונות שבמזל לא נגמרו בגול).

אני גם מאמין באמת ובתמים שננצח, וזה בא מבנאדם פסימי בד"כ, שהיה בטוח שאנחנו הולכים לקבל בראש בדרבי.

תתחילו להשתחרר מהפוסט טראומה. אנחנו קבוצה פשוט טובה יותר ממכבי חיפה. חד וחלק.

לחיפה אין מה להפסיד, היא תבוא לשחק משוחרר ולא תסתגר בהגנה, וזה יכול לתת הזדמנות לכמה שחקנים אצלנו לבטא את היצירתיות שלהם, והעונה לא חסר כאלה.

בהגנה צריך להיות חכמים וללחוץ בכל המגרש (כמו שעשינו עד עכשיו) ולנטרל את קטן, המוציא לפועל של התקפות המעבר שלהם - הנשק היחיד של חיפה.

בעונות קודמות הייתי אומר שבמצב כזה אני קונה גם תיקו. לא העונה. לא עם המכבי הזאת. :wubyellow3:

ככל שמתקרבים למועד המשחק אני רק רוצה לנצח יותר.

לחפש את השער הראשון ואז את השני.

לגמור עם זה כבר.

אם יהיה עידוד כמו בדרבי האחרון , זה יגמר שוב ב 4:0.yahoo.gif

אם יהיה עידוד כמו מול בית"ר בגביע, זה יגמר שוב בהפסד...doh.gif

אני גם מאמין באמת ובתמים שננצח, וזה בא מבנאדם פסימי בד"כ, שהיה בטוח שאנחנו הולכים לקבל בראש בדרבי.

תתחילו להשתחרר מהפוסט טראומה. אנחנו קבוצה פשוט טובה יותר ממכבי חיפה. חד וחלק.

לחיפה אין מה להפסיד, היא תבוא לשחק משוחרר ולא תסתגר בהגנה, וזה יכול לתת הזדמנות לכמה שחקנים אצלנו לבטא את היצירתיות שלהם, והעונה לא חסר כאלה.

בהגנה צריך להיות חכמים וללחוץ בכל המגרש (כמו שעשינו עד עכשיו) ולנטרל את קטן, המוציא לפועל של התקפות המעבר שלהם - הנשק היחיד של חיפה.

בעונות קודמות הייתי אומר שבמצב כזה אני קונה גם תיקו. לא העונה. לא עם המכבי הזאת. :wubyellow3:

ככל שמתקרבים למועד המשחק אני רק רוצה לנצח יותר.

לחפש את השער הראשון ואז את השני.

לגמור עם זה כבר.

זה בדיוק מה שהתכוונתי

העידוד נגד בית"ר בגביע היה אחד הטובים השנה

חוץ מזה האגף הימני שלנו יעמוד למבחן רציני כשחן עזרא וטוואטחה ישחקו בצד שמאל של חיפה.

במשחק הראשון עזרא לבד חגג שם אבל ורד היה המגן הימני , אני חושב שייני ידע להסתדר עם עזרא אבל הוא יצטרך גיבוי של הקשר הימני (מיכה/עטר) ושל טיבי ע"מ לסגור את טוואטחה

טוואטחה? 99 מההגבהות שלו לא הולכות למטרה, פשוט מדהים.

או שאתה לא מבין כדורגל או שלא ראית את מכבי חיפה מספיק.

הדבר הכי חשוב שאנשים צריכים להבין

שאם מכבי תשחק את המשחק הכי טוב שלה וחיפה תשחק את המשחק הכי טוב שלה באותו משחק מכבי תנצח בכל מקרה

בשביל שמכבי תשחק טוב זה הרבה תלוי בנו האוהדים,גם אם שחקנים יבואו עייפים,שאננים וכו.. ברגע שהקהל ירים את הקול כמו בדרבי וכל הקהל יתמוך

זה יגרום להם לשחק ב200%

לבוא בחולצה/סוודר צהוב ובטירוף כמו שאנחנו מצפים מהשחקנים לבוא בטירוף

השבוע מול רמה"ש, הקהל היה שקט מאד כמעט לאורך כל ה70 דקות הראשונות. (חוץ מהגוש ב11 לפני שכל הפלצנים יקפצו עלי פה...)

איך שפתחנו את הפה מכבי שמה גול....

ותחשבו על זה...

נכון

הדאלה הו התחיל דקה לפני הגול

הבעיה זה לא האנשים פה בפורום כי מי שנמצא פה בפורום אין לי ספק שהוא אוהד שרוף שיודע כמה העידוד חשוב לקבוצה

הבעיה זה אותם אוהדים שלצערי הם הרוב שבאים לראות הצגה וברגע שמסירה אחת לא מגיעה ליעד הם ישר אומרים "נוו" ומשהו בסגנון וזה מלחיץ את הקבוצה

יש רק נתון אחד שצריך לראות לפני המשחק נגד חיפה

משחקי הבית האחרונים של מכבי בליגה:

514a2f7f29315275.jpg

צריך לאנוס אותם במבצר

יש רק נתון אחד שצריך לראות לפני המשחק נגד חיפה

משחקי הבית האחרונים של מכבי בליגה:

514a2f7f29315275.jpg

צריך לאנוס אותם במבצר

האמת שהדפוס הלוגי שהנתונים האלו מציגים, אומר שאחרי תשעה נצחונות ביתיים רצופים מכבי מפסידה משחק אחד.

מאז ה 2-0 על עכו בעונה שעברה, יצאנו לסידרה של עוד שמונה ניצחונות בית רצופים עד להפסד במשחק הטילים מול בני יהודה.

מאז בני יהודה ניצחנו בתשעה משחקים ברציפות, מה שאומר שבמשחק הבא .... :/

* כל האמור לעיל חסר משמעות לחלוטין.

האמת שהדפוס הלוגי שהנתונים האלו מציגים, הוא שאחרי תשעה נצחונות ביתיים רצופים מכבי מפסידה משחק אחד.

מה 2-0 על עכו בעונה שעברה יצאנו לסדרה שעל עוד שמונה ניצחונות בית רצופים עד להפסד במשחק הטילים מול בני יהודה.

מאז בני יהודה ניצחנו בתשעה משחקים ברציפות, מה שאומר שבמשחק הבא .... :/

* כל האמור לעיל חסר משמעות לחלוטין.

O_O

ועדיין, לא ספגנו כבר 6 משחקי בית רצופים. אם נשחק כמו בדרבי, ואני מתכוון בעיקר לאש בעיניים שהייתה לשחקנים מהדקה הראשונה, יהיה טוב.

אמנם זה חיסרון שהשחקנים שלנו יחזרו להתאמן כולם יחד רק ביום חמישי, אבל עד אז הם נמצאים רובם ביחד, בין אם זה בנבחרת הצעירה או הבוגרת. השחקנים של חיפה יכולים להתרכז רק בנו, זה נכון, אבל הם נמצאים ללא מסגרת תחרותית במשך שבועיים, וזה לא פשוט לחזור פתאום דווקא למשחק גדול.

להגיד שהעידוד יקבע אם נפסיד או ננצח, העונה, זה חתיכת זלזול רציני בשחקנים הנהדרים האלה.

O_O

ועדיין, לא ספגנו כבר 6 משחקי בית רצופים. אם נשחק כמו בדרבי, ואני מתכוון בעיקר לאש בעיניים שהייתה לשחקנים מהדקה הראשונה, יהיה טוב.

אמנם זה חיסרון שהשחקנים שלנו יחזרו להתאמן כולם יחד רק ביום חמישי, אבל עד אז הם נמצאים רובם ביחד, בין אם זה בנבחרת הצעירה או הבוגרת. השחקנים של חיפה יכולים להתרכז רק בנו, זה נכון, אבל הם נמצאים ללא מסגרת תחרותית במשך שבועיים, וזה לא פשוט לחזור פתאום דווקא למשחק גדול.

בארבע מה6 זה נצחונות 4-0 4-0 5-0 5-0 (ביתר הפועל)

לפי הנתונים אחרי משחק רע הגיע הצגה

איפה קוסמיק? וכולם? ?צוצליץ יחזור מלונדון עם מסכה מיוחדת לפניו בה יוכל להתאמן ולשחק מבלי חשש לפגיעה?. הרי זה כל-כך ברור, אל תתווכחו איתי בדברים האלה.

איפה קוסמיק? וכולם? ?צוצליץ יחזור מלונדון עם מסכה מיוחדת לפניו בה יוכל להתאמן ולשחק מבלי חשש לפגיעה?. הרי זה כל-כך ברור, אל תתווכחו איתי בדברים האלה.

אל תהיה כזה בטוח

הוא לא יהיה כשיר למשחק נגדנו אני מאמין

הם עושים הכל בשביל שזה יקרה, אבל לדעתי זה לא

בכל מקרה צריך לפרק אותם איתו ובלעדיו זה ממש לא משנה

עם כל הכבוד לצוצליץ ראינו מה עשו לו ולקינן בתחילת העונה

השיא היה הגול השלישי של הפועל נגדם בבלומפילד, השפלה גדולה יותר ממה שעשינו להפועל בדרבי

המטרה שהוא ישחק בחצי גמר מול ק"ש.

גם אם יהיה כשיר נגדנו, ספק אם ישחק וגם אם כן. לא יהיה ב100% כושר.

הכל טוב.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.