Jump to content

הגעה למחנה נתן

Recommended Posts

בראשון בבוקר האוטובוס לבאר שבע עוצר בתחנה מרכזית ואז במחנה נתן, אם יש לך אוטובוס לתחנה מרכזית באר שבע שלא עוצר במחנה נתן אז קח קו 32 למחנה נתן משם.

למרות שבגדול, מניסיון, האוטובוס לבאר שבע מארלוזורב מגיע לתחנה מרכזית ואז למחנה נתן.

בראשון בבוקר האוטובוס לבאר שבע עוצר בתחנה מרכזית ואז במחנה נתן, אם יש לך אוטובוס לתחנה מרכזית באר שבע שלא עוצר במחנה נתן אז קח קו 32 למחנה נתן משם.

למרות שבגדול, מניסיון, האוטובוס לבאר שבע מארלוזורב מגיע לתחנה מרכזית ואז למחנה נתן.

לא אכפת לי שהוא עוצר אחי, השאלה שלי היא אם אני לא צריך להחליף אוטובוס

הגעה רגילה לתחנה מרכזית ב"ש.

משם, צא החוצה מהתחנה ותשקיע במונית שירות 5 שקל-הכי מהיר, הכי בטוח והכי בדואי בעולם.

שבוע צהוב.

בראשון בבוקר יש הסעות לחיילים בלבד מארלוזורוב שמורידות בתחנה מרכזית ב"ש ומיד ממשיכות למחנה נתן. ההסעות האלה באות לתת מענה על האיסור של חיילים לנסוע ברכבות בראשון בבוקר על מנת למנוע עומס ברכבות. פרטים אפשר למצוא כאן:

http://www.rail.co.il/HE/DrivePlan/ScheduleAlerts/Pages/SoldiersShuttle.aspx

קומבינה שחבר שלי היה עושה, לא יודע אם זה עוד עובד...

מי שרוצה בראשון לקחת רכבת בחינם, פשוט ביום חמישי או שישי כשאתם חוזרים הבייתה ברכבת, לעצור ולקנות כרטיס כבר ליום ראשון, וככה זה בחינם.

• 2 weeks later...

קומבינה שחבר שלי היה עושה, לא יודע אם זה עוד עובד...

מי שרוצה בראשון לקחת רכבת בחינם, פשוט ביום חמישי או שישי כשאתם חוזרים הבייתה ברכבת, לעצור ולקנות כרטיס כבר ליום ראשון, וככה זה בחינם.

חחחח נגמר הבית זונות, אני אמנם משוחרר אבל בתקופה האחרונה שלי כבר הגבילו את מספר הכרטיסים ביום ל2 ( אחד הלוך, אחד חזור)..ככה שאם נסעת באותו יום כבר ברכבת לא תוכל לקנות ליום אחר ( במקרה הזה יום ראשון), ובלי שום קשר..אני לא בטוח שהכרטיס הזה יעבור..לא דפוקים שם ברכבת חחח.

אני גם צריך להגיע לשם כל פעם

איך אני מגיע מתחנה מרכזית ב?ש למחנה נתן? איזה קווי אוטובוס יש ואם הם נמצאים בתחנה מרכזית

אגב תחנה מרכזית ב?ש כמה מ.צ. יש שם כוס אמק

אני גם צריך להגיע לשם כל פעם

איך אני מגיע מתחנה מרכזית ב?ש למחנה נתן? איזה קווי אוטובוס יש ואם הם נמצאים בתחנה מרכזית

אגב תחנה מרכזית ב?ש כמה מ.צ. יש שם כוס אמק

בדרך כלל המצ הם איפה שבאים מהאוטובוסים שמחוץ לעיר, אם אתה בא ברכת לא תראה הרבה מצ בימי ראשון

אתה צריך לקחת מתחנה מרכזית קו 32 של מטרופולין הוא מגיע למחנה נתן ורק חיילים עולים עליו, קשה לפספס.