Jump to content

נהיגה מונעת

ביג ליבובסקי

Recommended Posts

יש לי לצערי מחר ושישי הבא שני מפגשים של נהיגה מונעת ברחובות.

מישהו יכול לספר לי מה הולך שם?

כל כך אין לי זין לזה

יש לי לצערי מחר ושישי הבא שני מפגשים של נהיגה מונעת ברחובות.

מישהו יכול לספר לי מה הולך שם?

כל כך אין לי זין לזה

סתם בזבוז זמן מעצבן..אבל בסוף יש מבחן ואם אני לא טועה צריך לענות על 20 מתוך 20 אז אל תזלזל לגמרי כי בסוף סתם תיפול על קטנות

אחרי כמה זמן צריך לעשות רענון נהיגה? ביולי יהיה לי רשיון חמש שנים ועוד לא שלחו לי זימון.

התקשרתי למשרד הרישוי ואמרו לי שאין הגבלה כלשהי על הרשיון שלי, בעיקרון עברתי דירה ויתכן שזה אבד, איפה בודקים אם אני צריך לעשות (הם לא ידעו לענות לי אם אני נדרש לרענון)?

מפחד שישללו לי או משהו ולא אדע אפילו.

אחרי כמה זמן צריך לעשות רענון נהיגה? ביולי יהיה לי רשיון חמש שנים ועוד לא שלחו לי זימון.

התקשרתי למשרד הרישוי ואמרו לי שאין הגבלה כלשהי על הרשיון שלי, בעיקרון עברתי דירה ויתכן שזה אבד, איפה בודקים אם אני צריך לעשות (הם לא ידעו לענות לי אם אני נדרש לרענון)?

עוד פעם אני לא בטוח - אבל מאלפיים ומשהו יצא חוק שכל מי שמחדש רישיון צריך לעשות את הקורס הזה מי שלא עושה לא יקבל את הכרטיס החדש.

אבל הם עדיין לא ממש מסודרים למשל אמא שלי רק הלכה לשלם בשביל להגיע לקורס ובסוף היא לא הגיעה ובכל זאת היא קיבלה את הרישיון

עוד פעם אני לא בטוח - אבל מאלפיים ומשהו יצא חוק שכל מי שמחדש רישיון צריך לעשות את הקורס הזה מי שלא עושה לא יקבל את הכרטיס החדש.

אבל הם עדיין לא ממש מסודרים למשל אמא שלי רק הלכה לשלם בשביל להגיע לקורס ובסוף היא לא הגיעה ובכל זאת היא קיבלה את הרישיון

אז אתה אומר לי שיש מצב שאני סתם עושה את זה בעצם?

אז אתה אומר לי שיש מצב שאני סתם עושה את זה בעצם?

שמע אני לא עובד במשרד התחבורה וכל מה שאני אומר לך זה מחבר שהיה שם לפני 3 שבועות. מה שהיה עם אמא שלי היה די בתחילת הענין אבל מה שמובן ממאור שהם עדיין לא ממש מסוכרנים

תעשה עם המידע מה שאתה רוצה..

מקווה שעזרתי

שמע אני לא עובד במשרד התחבורה וכל מה שאני אומר לך זה מחבר שהיה שם לפני 3 שבועות. מה שהיה עם אמא שלי היה די בתחילת הענין אבל מה שמובן ממאור שהם עדיין לא ממש מסוכרנים

תעשה עם המידע מה שאתה רוצה..

מקווה שעזרתי

רק אבי נימני יכול לעזור לי עכשיו, עוד שעתיים אני צריך לקום לחרא הזה.

תודה בכל זאת אחי :thumbs:

עד כמה שאני יודע, אי אפשר לשלול רישיון יד שהמכתב לא הגיע אליך, אם הוא נאבד בדרך (וזה נכון לגבי שלילה על נקודות במצטבר...) אז הרישיון שלך ישלל ל3 חודשים מיום שיודיעו לך על זה, ולא מהיום של המכתב. פה מן הסתם יחייבו אותך להגיע לקורס. מקווה שאני לא סתם מבלבל ת'שכל...

אחי תעשה את החרא הזה וזהו. כולם עושים את זה, זה משעמם תחת אל כולה פעמיים ובחינה.

לא להתרגש

עד כמה שאני יודע, אי אפשר לשלול רישיון יד שהמכתב לא הגיע אליך, אם הוא נאבד בדרך (וזה נכון לגבי שלילה על נקודות במצטבר...) אז הרישיון שלך ישלל ל3 חודשים מיום שיודיעו לך על זה, ולא מהיום של המכתב. פה מן הסתם יחייבו אותך להגיע לקורס. מקווה שאני לא סתם מבלבל ת'שכל...

לא שוללים רישיון שלא עשית ריענון נהיגה.

יש הבדל בין נהיגה מונעת (עבירות תנועה ונקודות) לבין ריענון נהיגה (חובה בחוק אחרי שיש לך חמש שנות רישיון וצריך לחדש).

מאור ישלחו לך אם אתה צריך, אם לא הרווחת.

אני דחיתי את זה כמעט שנה בסוף עשיתי, מבחן יותר שוק מהמבחנים בביתספר, ישבנו שלושים איש ביחד ועזרנו אחד לשני ואז בסוף המרצה עברה ותיקנה אותנו אם היו טעויות.