Jump to content

מכבי חיפה - נושא רשמי ומרוכז

Omer

Recommended Posts

זה גורם לי לחשוב מה היה קורה אם הם היו פותחים את העונה עם בנאדו...

לא היו עם אותו מאזן. להוציא קבוצה ממשבר זה דבר אחד, להכין אותה לעונה ולהיות בכושר הזה מהמחזור הראשון בלי נפילות זה משהו אחר.

זה גורם לי לחשוב מה היה קורה אם הם היו פותחים את העונה עם בנאדו...

במקום שהיו מאבדים את הנקודות בתחילת העונה, הם היו מאבדים באמצע העונה. שום דבר שונה.

נמני: "עם כל האליפות של מכבי ועל כל הטראראם, הסיפור הגדול של העונה הזאת זה אריק בנאדו"

נמני: "עם כל האליפות של מכבי ועל כל הטראראם, הסיפור הגדול של העונה הזאת זה אריק בנאדו"

פוליטיקאי, רוצה לעבוד עם יענק'לה.

עם כל הכבוד אליו מלבד שחקן גדול בחלק מהתקופה שלו הוא הרס אותנו כל כך הרבה שנים.

מאז שהוא עזב נפתחו הצ'אקרות.

DoW, כבר נאמר פה, הוא פוליטיקאי.

אם זה לדבר נפלאות על הפועל במגמתיות 4\3 עונה, אם זה הסיפור עם אריק בנאדו, או תמונה עם שלט בשביל אוהדי מכבי.

עם תוצאות קשה להתווכח.

http://one.co.il/cat/video/first.aspx?id=33532

חחחחחחחחחחחח שימו לב למטה לתיאור של הסרטון!! מישהו חייב לארגן צילום מסך של זה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קוקסינלים

"הגיע לנו לעבור את בית"ר ירושלים בגביע", החמיא בנאדו לשחקנים שלו. "היינו טובים. לחצנו ונלחמנו. שיחקתם כמו גברים אחד אחד. אנחנו קבוצה בריאה ומאושרת ולראות את כל הספסל קופץ בגולים מחזק את הדברים שלי. נמשיך עד הסוף בכל הכוח, בתקווה לסיים עם תארים".

:yahoo:

חוזרים ללכלך על נמני? הוא פוליטיקאי זה נכון, אבל זה לא פסול.

מה שנמני תרם למכבי מעטים מאוד מאוד תרמו, וגם כיום הוא בעד הקבוצה, גם אם העבודה שלו דורשת, פורמלית לפחות, שהוא לא יסתובב עם צעיף של מכבי ויתמוך פומבית כמו שאוהד היה רוצה לעשות. אבל אתם תמשיכו למחוק את הכל ולכתוב שהוא היה רוצה שהפועל תזכה באליפות על כל מילה פה מילה שם שהוא אומר, בזמן שאתם מצפים שהוא ירד לרמה של פרימו ושאר הזבל ולא מבינים למה זה לא קורה.

זה הפורום הכי כבד בהיסטוריה..

מה נכנסתם לסרטים על אליפויות ובלאגנים, זה נטו להסתלבט על הקליפ המביך ואוצר המילים הקטן של בנאדו הגבר.

חוזרים ללכלך על נמני? הוא פוליטיקאי זה נכון, אבל זה לא פסול.

מה שנמני תרם למכבי מעטים מאוד מאוד תרמו, וגם כיום הוא בעד הקבוצה, גם אם העבודה שלו דורשת, פורמלית לפחות, שהוא לא יסתובב עם צעיף של מכבי ויתמוך פומבית כמו שאוהד היה רוצה לעשות. אבל אתם תמשיכו למחוק את הכל ולכתוב שהוא היה רוצה שהפועל תזכה באליפות על כל מילה פה מילה שם שהוא אומר, בזמן שאתם מצפים שהוא ירד לרמה של פרימו ושאר הזבל ולא מבינים למעה זה לא קורה.

שחקן גדול וסמל הוא היה וזהו!!! בתור פרשן הוא פח מצידי שילך לההתחנף לבנאדו ושחר עד מחר..

"הגיע לנו לעבור את בית"ר ירושלים בגביע", החמיא בנאדו לשחקנים שלו. "היינו טובים. לחצנו ונלחמנו. שיחקתם כמו גברים אחד אחד. אנחנו קבוצה בריאה ומאושרת ולראות את כל הספסל קופץ בגולים מחזק את הדברים שלי. נמשיך עד הסוף בכל הכוח, בתקווה לסיים עם תארים".

:yahoo:

חחחחחחחחח די נו זה לא אמיתי!

תשובה לאבי: כן הא? כי אוסקר, שלא אימן מימיו בוגרים הצליח סופסוף לעשות את מה שמכבי נכשלו במשך שנים, כשאדון 8 על הגב היה בעל הבית האמיתי של הקבוצה הזו.

פרימו:אני לא רוצה לדבר על מכבי ת"א ואוסקר המשעמם, אני רוצה להתייחס למכבי חיפה, שנהנים על הדשא ונראים טוב, אני בטוח שחיפה או ק"ש יקחו תגביע.

ואם שניהם היו פותחים את הליגה בצורה סבירה הם היו לוקחים ממכבי תל אביב את האליפות, הם יותר טובים ממנה.

פרימו:אני לא רוצה לדבר על מכבי ת"א ואוסקר המשעמם, אני רוצה להתייחס למכבי חיפה, שנהנים על הדשא ונראים טוב, אני בטוח שחיפה או ק"ש יקחו תגביע.

ואם שניהם היו פותחים את הליגה בצורה סבירה הם היו לוקחים ממכבי תל אביב את האליפות, הם יותר טובים ממנה.

לא אתה משקר עכשיו.אין מצב שהוא אמר את זה?!

לא אתה משקר עכשיו.אין מצב שהוא אמר את זה?!

נשבע באבי, פתחו "קבלת שבת" יש מלא פנינים.

עוד כמה מהדקה האחרונה.

פרימו:ראיתי ממכבי השנה שתי משחקים טובים, אחד נגד ביתר ואחד נגד הפועל, ובשניהים הם תפסו את הקבוצות מפורקות.

שירלי:60 שערים ורק שתי משחקים טובים?

פרימו:כן

עוד אחד

השלישיה של ראדי-זהבי-אלברמן משומנת אבל ממש משעממת.

לא מאמין שהוא אמר את זה

עד כדי כך הבנאד טיפש?

ולגבי נימני אין חדש ואני לא ירחיב את הדיבור עליו למה עדיין לצערי יש פה אנשים בפורום שכל ביקורות על נימני לוקחים את זה בצורה אישית מדי

נשבע באבי, פתחו "קבלת שבת" יש מלא פנינים.

עוד כמה מהדקה האחרונה.

פרימו:ראיתי ממכבי השנה שתי משחקים טובים, אחד נגד ביתר ואחד נגד הפועל, ובשניהים הם תפסו את הקבוצות מפורקות.

שירלי:60 שערים ורק שתי משחקים טובים?

פרימו:כן

עוד אחד

השלישיה של ראדי-זהבי-אלברמן משומנת אבל ממש משעממת.

ותודה מיוחדת לסוף

ל"פרשנים" - שהקנאה שלהם והפחד שלהם ממכבי שלנו!! עושים לי טוב על הלב